1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Gallows Village - návod

Napsáno exkluzivně pro www.cheater.cz - všechna práva vyhrazena. K uveřejnění potřebujete náš souhlas - pište na scorpions@seznam.cz.Prozkoumejte strom, dozvíte se, že je to strom obecný. Pokuste se z něj něco vzít a nakonec zjistíte, že ten strom vlastně není obecný, ale masožravý - lebku, která z něj vypadne, si vemte. Pokračujte dál.


V levém horním rohu uvidíte kaktus, ten seberte. Nyní se můžete po cestě vydat doprava nebo doleva. Tak se dejte třeba doleva.


Pohovořte si s milou babičkou,vedle ní uvidíte kopu peněz, tu ji seberte a pokračujte do hospody. Pokecejte si s maníkem za stolem, podívejte se na terč a ještě si promluvte s hospodským. Získáte od něj půllitr vody. Pokračujte před hospodu a jděte doleva.


Narazíte na kůlnu. Prozkoumejte ji a vezměte z ní brokovnici. Nyní, když máte brokovnici, běžte nahoru do rákosu (nebo co to je). Vytaste brokovku a kance zastřelte. Prohlédněte si svou oběť a získáte klíč. Vraťte se před kůlnu a klíčem si otevřete dveře.


Ze stolku vezměte provaz a v inventáři ho zkombinujte s mincemi a vznikne vám špagát s mincí. Ten použijte na Power Meter (elektr. přístroj v rohu nahoře).


Teď si vezměte z inventáře kaktus a použijte ho na odšťavňovač, vznikne vám tak nápoj, který předejte chlápkovi v hospodě. Dostanete od něj papír. Pokračujte před hospodu, kde peníze vraťte zpět babičce a běžte na rozcestí a dejte se doprava.


Uvidíte blonďatého chlakapíka, pokecejte si s ním. Bude po vás chtít heslo pro vstup do vesnice. Předejte mu papír od chlápka z hospody, na něm je to heslo napsané. Projděte dál. Na skále uvidíte namalovanou lebku. Vezměte svou lebku z inventáře a použijte ji na tu na skále. Odkryje se vám tajná chodba, vstupte do ní.


Projděte přes plameny a vstupte do dveří. Přivítá vás kouzelník. Promluvte si s ním a prozkoumejte knihy. Jednu si vemte, ale zase ji vraťte. Běžte dál dveřmi vedle knih a prozkoumejte postel. Získáte panenku kouzelníka. Znovu si pokecejte s kouzelníkem a zeptejte se ho na knihu.


Vraťte se do hospody, panenku pověste na terč a střelte do ní brokovnicí. Přiběhne kouzelník, po rozhovoru se vydejte zpět do kouzelníkovy jeskyně a vstupte do zeleného portálu. Probudíte se v nemocnici, kde si vychutnejte závěr hry.


Toť vše, přeji příjemnou zábavu !


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.