1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Half-Life: 1986 - návod

Výrobce : Brendon Chung


Návod :


Z výtahu se dejte nalevo na dámské toalety. Potkáte tu slečnu HEV obleku, která po chvíli odejde. Vraťte se na chodbu a pokračujte až nakonec. Měla byste pocítit otřes. Vraťte se a dejte se dolů po schodech. Projděte dveřmi a sejděte dolů po žebříku. Nasedněte do kabiny.


...


Po dlouhé jízdě se objevíte v místnosti. Ze stolu seberte věci a na panelu zapněte hologram. Vyjděte ven a skočte do díry v zemi. Objevíte se v tmavé místnosti. Dojděte k osvětlenému místu a zatáhněte za páku, tím zapnete světla. Pokračujte chodbou za kulisami, potom se spustí animace.


...


Nyní získáte HEV oblek. Dojděte do cvičící místnosti. Sejděte dolů a přeskákejte ke dveřím. Projděte chodbou do dalších dveří. V této místnosti musíte prolézt třema rourama ( použijte skok + skrčení ). Až to prolezete, tak se spustí animace v podobě boje. Po chvíli se vám otevřou dveře. Zahněte doprava k výtahu.Skočte dírou ve dně výtahu. Otevřete si mřížku a skočte dál dolů. Jděte po červených světlech.


...


Zahněte doprava a vlezte rozbitou mřížkou do šachty. Prolezte do velké místnosti se zeleným sajrajtem. Po chvilce vám zombík uvolní cestu. Obejděte ho a po rozbitém mostě přeskákejte na druhou stranu. Tady použijte kolo k otevření dveří.


...


Projděte chodbou k rozbité mřížce a vlezte do šachty. Vylezete v místnosti, odtud se dejte po krvavých stopách. Dojděte do místnosti se dvěma mrtvými sekuriťáky. Jeden přežil. Seberte HEV baterku. Sekuriťáka doveďte ke dveřím, které vám otevře. Hned ho doveďte k dalším dveřím, které taky otevře. Teď rychle utečte před zombíkama dolů po schodech. V cestě vám stojí plot. Tady musíte šikovně skočit na zombíka a z něho přeskočit plot. Otevřete dveře, přeskočte přes mozkokraby a utíkejte k dalším dveřím.


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.