1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Half-Life 2: Day Hard - návod

1) Úvod


Tohle je velmi pěkné zpříjemnění původní hry. Nečekejte žádné nové věci, ale o zábavu se bát nemusíte. Najdete tu skvělou hudbu a pěkné animace. Přeji příjemnou zábavu.


2) Návod


Projděte bytem na chodbu a dejte se druhého bytu naproti. Tady získáte pistoli a vzápětí vás napadne combine. Vraťte se na chodbu. Můžete jít po schodech nahoru a zastřelit combine ze zadu 8-), potom se dejte o poschodí dolů. Dejte se nalevo. Zabijte combina a za pultem seberte samopal. Pokračujte dveřmi napravo. Tady si dva combini hrajou s míčem 8-), oba zabijte. Jsou tu dveře, které nejdou otevřít. Jsou pootevřené, podívejte se do nich. Jsou tam dva combini, kteří na vás začnou střílet a tím rozstřelí dveře. Oba zabijte, najdete tu brokovnici a granáty. Pokračujte o patro níže. Tady jsou dvě kulometné věžičky, které zneškodněte granáty. V bytě napravo se k vám přidá další osoba. Pokračujte o patro níže. Tady vám v cestě překáží nebezpečné dráty. Dejte se vchodem napravo, je zahrazený nábytkem, který odstraňte. V bytě zabijte dva combiny. Dojděte k oknu, které rozbijte. Vyskočte z něj na parapet. Zastřelte otravné combiny. Přeskočte na další parapet a vlezte do okna. Zabijte combiny, použijte tlačítko vedle počítače, tím zneškodníte dráty. Vraťte se zpět na schodiště a pokračujte dolů. Nalevo v bytě získáte pulzní pušku. Napravo pro změnu najdete tři granáty do pulzní pušky, ale pozor na nebezpečnou elektrickou kouli. Pokračujte dolů. Dejte se do temné místnosti napravo, kde můžete střelit combina ze zadu do hlavy 8-). Vraťte se a dejte se rovně. Pokračujte až do garáže, tady vás napadne větší množství combinů. Potom stačí vyjít ven.


Vezměte RPGčko, vzápětí potkáte otce Gregoriho. Za malý okamžik se strhne poměrně velká bitva. U domu najdete brokovnici. Postřílejte combiny. Za chvíli sem přijde strider, kterého zničte RPGčkem, všude kolem se válejí rakety. V kostele najdete magnum. Věže u kostela můžete rozstřílet. Dejte se napravo do pizzerie. Na záchodě najdete combina a v kuchyni nějaké věci. Za pizzerií je bugina. Když se dáte dále po cestě, najdete pár combinů. Na pískovišti je lékárnička. Není nutné sem chodit. Vraťte se ke kostelu a dejte se doleva a potom doprava. Narazíte na dalšího stridera, pro rakety se můžete vrátit ke kostelu. Dojděte až k místu, kde je spousta aut. Tady vás čeká další velká bitva. Je tu nepřátelskej robot, který střílí rakety. Na hlavě z boku má díru, do který střelte RPGčkem. Teď vás čeká zábavná animace.


Ze začátku se spustí animace. Po animaci na vás zaútočí combini. Napravo se můžete podívat na diskotéku 8-). Potom pokračujte doleva. Kryjte se za auty, protože na vás bude střílet chlápek s RPGčkem. Až budete dostatečně blízko, tak ho sejměte. Vejděte do budovy, kde na vás zase budou útočit combini. Na záchodě najdete nějaké věci. Dejte se po schodech nahoru. Tady zničte kulometné věžičky. Nyní vám brání v cestě modré silové pole. Vyjděte ven z budovy a pokračujte dále. Pozor na ostřelovače. Na konci najdete stolek s malou krabičkou.Tu vemte k silovému poli a použijte ji. Na chvíli se deaktivuje silové pole a vy můžete projít. Postřílejte combiny. Pokračujte do místnosti, kde se objeví na scéně zase otec Gregori a zastřelí jednoho padoucha. Teď na vás vypustí příšeru. Musíte ji nahnat k silovému poli a rychle jím projít. Příšera do něj skočí a shoří. Pokračujte na letiště. Tady začněte zase kosit combiny. Nakonec vejděte do budovy, na konci zabijte hlavního padoucha. Potom stačí dojít k letadlu.


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.