1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Half-Life 2: Leon's - návod

Skočte do vody a proplavte až k schodům. Nahoře rozbijte bednu. Prolezte úzkou chodbičkou nalevo. Zabijte mozkokraba. Projděte červeně osvětlenou chodbou. Rozbijte bednu a zabijte mozkokraba. Dojděte až na nádraží. Zabijte dva běžící zombíky. Po kolejích dojděte na druhou stranu. Rozbijte mřížku u šachty a vylezte po žebříku. Vylezte ven a postřílejte combiny. Nalevo na záchodech je další combine a nějaké věci. Pokračujte po železných schodech venku. Vylezte po žebříku a pokračujte do budovy. Sejděte po schodech, cestou střílejte combiny. Dole se otevřou dveře, ve kterých jsou dva combini. Pokračujte žebříkem nahoru . Vyjděte ven, tady rozbijte dvě krabice. Zastřelte dva combiny a pokračujte dalším žebříkem. Skočte dolů do vody. Vylezte nahoru po rouře. Potom skočte dolů na sucho ne do kyseliny. Sejděte dolů po schodech a vyjděte ven. Venku vás napadnou vrtule. Projděte dřevěnými chajdami a střílejte combiny. Pokračujte dírou ve zdi, projděte až ven.


Dojděte k silovému poli a dejte se dveřmi napravo. Dávejte pozor na ostřelovače. Napravo v místnosti najdete nějaké věci, potom pokračujte doprava. Projděte místností s bednami ven. Zahněte doleva a jděte zase dovnitř. Vyjděte po schodech a postřílejte combiny. Projděte červenou místností a pokračujte žebříkem nahoru. Tady pokoste combiny. U jejich štítů je bedna. Vyskočte na rozbitej komín a z něho skočte na úzkou římsu. Z římsy snadno přeskočíte železný plot. Vstupte do budovy. Projděte temnými místnostmi a vyskočte okem ven. Vylezte po žebříku. Nahoře postřílejte combiny a skočte dírou dolů. V temném rohu najdete lékárničku, vyjděte dveřmi ven. Pokračujte po schodech nahoru. Po okraji šikmé střechy přejděte na druhou stranu, pozor na ostřelovače. Skočte dolů a zabijte ostřelovače granátem. Přejděte přes železný most a postřílejte combiny. Vraťte se, nyní se vám otevřela cesta dál. Projděte nahoru a potom po žebříku vylezte nahoru. Projděte temným komplexem a potom sejděte dolů po schodech. Jděte až k místu, kde je dole vidět počítač. Sejděte dolů a dejte se doprava. Jste v místnosti s počítačem. Najdete tu kuši a magnum. Pokračujte dolů ven. Tady postřílejte houf combinů. Nyní jste v místě za silovým polem. Dejte se dveřmi napravo.


Pokračujte chodbou až ke schodům. V místnostech po stranách najdete nějaké věci. Dejte se růžovou chodbou až na konec, kde se dejte napravo. Projděte až ven. Zde probíhá bitva, kterou rozhodněte vy 8-). Když se dáte dveřmi za náklaďákem, tak najdete nějakou výbavu. Potom se vydejte do věže. Vyjděte nahoru a vyjděte ven. Pokračujte malou mřížkou dole. V krvavé místnosti postřílejte combiny a pokračujte nahoru do místnosti s počítačem. Nyní vyjděte ven a rychle se dejte do věže. Tady najdete RPGčko, s ním sestřelte vznášedlo. Postřílejte všechny combiny v okolí. Jděte na druhou stranu do budovy, kde je tlačítko, které otvírá bránu. Pokračujte branou dále. Nalevo jsou záchody a ještě jedna místnost s několika bednami. Napravo je vězení, kterým se dostanete dál. Vevnitř postřílejte combiny a projděte dále. Nyní jste na druhé straně plotu. Teď na vás bude útočit velké množství combinů a vrtule. Na konci ulice vyjděte po schodech nahoru. Projděte temnými chodbami až k šachtě, kterou se dejte dál.


Vejděte do místnosti s vodou, zabijte tu mozkokraba. Vyjděte nahoru po schodech, tady zabijte zámotek a zombíka. Napravo můžete vyskočit, kde najdete mozkokraba a munici. Pokračujte nalevo. V místnosti s ohněm rozbijte zahrazený vchod. Potom otevřete mříž a seskočte dolů . Projděte do místnosti, kde je kulomet na stropě. Opatrně projděte nahoru. Nahoře se opatrně propližte kolem kulometu. Rozbijte mříž šachty a proplazte se dolů k autům. Projděte do další místnosti s autama, cestou střílejte zombíky a mozkokraby. Dejte se po schodech nahoru. Jděte až k zamčeným dveřím, nalevo skočte na šachtu. Rozbijte mřížku a vstupte. Postřílejte combiny a zničte kulometnou věžičku. Všimněte si dveří C1 a  C3. Pokračujte dveřmi nalevo od C1. Tady postřílejte combiny a zmáčkněte velké červené tlačítko. Vraťte se k C1 a stiskněte další tlačítko. Nyní jděte k místu, kde bylo první tlačítko, je tu otevřený vchod. Vyjděte nahoru k C2 a stiskněte další tlačítko. Nyní se vraťte k C3 a použijte ho. Teď rychle utíkejte k C2, dávejte pozor na plameny. Tudy pokračujte stále rovně až ven.


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.