1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Half-Life: Affliction - návod

Napsáno exkluzivně pro www.cheater.cz <http://www.cheater.cz/> - všechna práva vyhrazena. K uveřejnění potřebujete náš souhlas - pište na scorpions@seznam.cz.NÁVOD :


Jste v nákladním voze, dojde k výbuchu a propadnete se pod zem. Seberte páčidlo, které je v náklaďáku. Poblíž najdete šachtu, vlezte do a lezte na druhý konec.


LOADING


Vyrazte mřížku a dejte si pozor na headcraby. Běžte do prosklené místnosti. Potkáte prvního zombíka, běžte dál dveřmi. Rozbijte bedny, najdte první zbraň a vylezte po žebříku. Vyletí po vás headcrab. Za dveřmi se dejte doleva, po cestě zabíjejte potvory a dostaňte se do chodby s modrými stěnami.


LOADING


Za touto chodbou zabijte psí potvory, trochu vám pomůže i securiťák. Pokračujte dál. Ve velké hale, zabijte zombíky a ze stolu seberte věcičky na dobití energie. běžte do dveří vedle stolů. Zabijte elektrickou mrchu, na stěně najdete automat na dobití energie. Nalogujte oči a pokračujte dveřmi. Zabijte zombii, jděte podél potrubí.


LOADING


Dále chodbou. Narazíte na vědce a několik potvor. Dojděte až ke dveřím. Za nimi zabijte headcraby, seberte lékarničku a po schodech dolů. Probijte se do místnosti s potrubím, ve které je vědec. Jděte dál chodbou, po cestě zabijte vše co potkáte, až dojdete do velké haly se dvěmi dveřmi. Nejdříve jděte do dveří, které jsou nalevo. Chvíli počkejte, zombie rozrazí dveře a vy se dostanete do skladu zbraní. Získáte brokovnici. Jděte zpět na chodbu a do dalších dveří. Securiťák vám otevře dveře.


LOADING


Za nimi pokračujte dalšími dveřmi, po schodech nahoru až do místnosti, kde vás napadnou vojáci. Všechny odstraňte a jděte dál chodbou, kde je na stěně napsané Research Labs. Zabijte potvory. Dostanete se do trošku rozsáhlého komplexu. Takže hned na první křižovatce (kde můžete jít rovně nebo doleva) se dejte doleva. Uvidíte místnost s vědci, vevnitř jsou dveře a za nimi chodba, kterou dojdete do velké haly se securiťákem a  vědcem. Sejděte po schodech dolů a jděte do chodby, na jejímž konci jsou dveře, ale pozor na stěně jsou připlé miny, takže nejlepší bude, když je odstraníte granátem. Za dveřmi zabijte psí potvory a pokračujte k dalším dveřím.


LOADING


Za nimi, je mrtvý securiťák a taky zombíci. Projděte chodbou do místnosti s vědci, jenže přístroje kolem vybuchnou a vědci zemřou. Jděte dál, prolezte polorozpadlými dveřmi. Dejte se doprava (zabíjejte všechny nestvůry). Za rozpadlým potrubím naleznete dveře s jiskřícím spínačem. Stiskněte spínač, projděte do místnosti s bednami a headcraby (dejte si pozor na páru unikající z potrubí pod zemí). Po bednách vyskákejte k šachtě, prorazte mřížku a prolezte na její konec.


LOADING


Seskočte dolů, dejte se doleva, pozor na psy. Dále po schodech na horu. Vlevo v rohu se rozbijí dveře, tam stiskněte červeně svítící tlačítko a běžte ven. Zabijte všechny vojáky. Pokračujte otevřenou chodbou dál. Dojdete ke dveřím, které vybuchnou a otevřou se. Za nimi zabijte zombie a dveřmi vylezte ven. Nacházíte se v již známého komplexu, kde pobíhají vojáci a různá havěť. Běžte doprava, na rozcestí doleva, mihněte první odbočku doprava a do druhé už vlezte. Rozbitým oknem skočte do místnosti. Na zemi je otevřený poklop od žebříku, takže pokračujte po žebři dolů.


LOADING

       

Vlevo na zdi najdete červený žebřík, po kterém se dostanete na pevnou půdu pod nohama. Dobijte si u automatu zdraví, ale pozor, protože se objeví vojáci, kteří dojedou výtahem. Jděte chodbou. Dorazíte do místnosti, kde na jejím konci jsou dveře a napravo místnost, která je prozatím plná vody a je pušťěná elektřina. Takže jděte do dveří na konci místnosti.


LOADING


Dojdete na místo s tekoucí vodou a ochozy. Po žebři vylezte nahoru a dojděte do místnosti, kde zabijte potvory a hlavně stiskněte tlačítko, které způsobí, že voda přestane téct. Vraťte se zpět k místnosti, kde byla voda se zaplou elektřinou.


LOADING


Překvapí vás vojáci. Po jejich zneškodnění se už můžete vydat do místnosti s odčerpanou vodou. Uvnitř si otevřte dveře, za nimiž číhá zombík a projděte do další místnosti se dvěma vojáky. Tam jsou další dveře, za nimi najdete bedny a plošinku. Vylezte na plošinu a z ní přeskočte na bedny. Vlezte do šachty, která vás zavede do místnosti se zombíky. Pokračujte chodbou, dorazíte k rozbitému mostku, přeskočte na druhou stranu a zabijte stvůru plivající kyselinu. Pokračujte po schodech nahoru (u schodů uvidíte automat na dobití zdraví a energie), pozor na mrchy přisáté na stropě a na zombíka. Nahoře zabijte vojáka a vstupte do zelených dveří, tam najdete trošku munice a pokračujte dál chodbou. Po cestě zabíjejte vojáky a doběhněte k dalším zeleným dveřím, za nimi stiskněte tlačítko  a zabijte zombie. Utíkejte dál chodbou.


LOADING


Doběhnete do velké haly, kde pobijte vojáky. Po jejich zabití se objeví tank, skrčte se a propližte se ke spínači v zelené skříni vedle tanku, stiskněte ho a tank se zničí. Dalšími dveřmi běžte dál, zabijte potvory a jděte do další chveří. Vstupte do výtahu...KONEC!


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.