1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Half-Life: Chickenmix - návod

Výrobce : ChickenFist


Návod :


Jděte rovně kolem sekuriťáka pořád rovně. Zahněte napravo, kde seberte HEV oblek. Vraťte se na chodbu a pokračujte rovně. Napravo si můžete všimnout žrouta za sklem. Projděte dveřmi, jděte stále rovně a potom zahněte doprava. Pokračujte do místnosti s větrákem. Zde máte zahrazenou cestu silovým polem. Vyskočte opatrně na větrák a z něho rychle skočte napravo nebo nalevo Odsud skočte na kousek žebříku a vylezte na plošinku. Seberte páčidlo a vraťte se dolů. Silové pole zmizelo. Projděte až k teleportu, do kterého vlezte.


...


Projděte dveřmi do modře osvětlené místnosti. Pokračujte dalšími dveřmi. Zde použijte panel na zdi k otevření dalších dveří. Vejděte ven a pozabíjejte sonopsy. Skočte dolů napravo. Rozbijte mřížku šachty a vlezte dolů Tady rychle zabijte žrouta. Rozbijte bedny a seberte věci. V místě, kde byl žrout, skočte dolů na bednu. Přeskákejte po bednách až k žebříku, po kterém vylezte nahoru. Nahoře rozbijte mřížku šachty. Prolezte šachtou a na konci rozbijte další mřížku. U mrtvého sekuriťáka seberte pistoli. Rychle proběhněte dveřmi naproti, ať vás nezabijou kulometné věžičky. V další místnosti si můžete doplnit zdraví ze zdravotní stanice napravo na zdi. Pokračujte temnou chodbou.


...


Od mrtvého grunta si vemte samopal. Projděte přes divný můstek do další místnosti. Tady pozabíjejte všechny grunty. Sejděte dolů, tady za dveřmi čeká grunt s brokovnicí a vzápětí vás napadnou grunti zezadu. V malé místnosti dole si můžete doplnit zdraví ze zdravotní stanice. Vraťte se kousek a v nově otevřeném vchodu a v nově otevřeném vchodu zabijte všechny grunty. Přoskočte oknem do malé místnosti s počítačem. Zase si můžete doplnit zdraví ze zdravotní stanice. Dejte se chodbou, kde zničte dvě kulometné věžičky. Pokračujte až do místnosti s teleportem., do kterého vlezte.


...


V malé místnosti si doplňte zdraví ze stanice první pomoci. Jděte dveřmi do další místnosti. Je tu díra, ve které je gargantua. Nad ní je rezavá konstrukce, na které je přístupová karta. Musíte skočit na konstrukci, sebrat rychle kartu a chytnout se žebříku. Nakonec použijte tuto kartu u dveří.


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.