1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Half-Life: CRASH - návod

Napsáno exkluzivně pro www.cheater.cz - všechna práva vyhrazena. K uveřejnění potřebujete náš souhlas - pište na scorpions@seznam.cz.Vylezte z auta a z tůňky vezměte páčidlo. Z tůňky vylezte na schody a po římse dojdete k zabarikádovanému vchodu. Použijte páčidlo a pokračujte dál.


LOADING


Dostaňte se k budce, uvnitř zmáčkněte tlačítko - spustíte padací most. Dál přes most až k dalšímu zabarikádovanému vchodu. Prolezte jím na konec.


LOADING


Uvidíte vilu. Podél vily se propližte ke dveřím od výtahu. Výtah vás vyveze do horního patra. Skrčte se, otevřte dveře a prolezte podél zdi k dalším dveřím. Tady si hru pro jistotu uložte. Vevnitř totiž čeká voják a kulomet a s páčidlem to tak jednoduché nebude. Takže až je zneškodníte nezapomeňte ještě ze stolu sebrat samopal. Běžte dolů po schodech, doleva a do dveří (ne do venkovních). Uvidíte svůj oblek, rozstřelte ochranné sklo a vezměte si ho. Taky poberte všechny zbraně, které najdete. Vyběhněte zpět nahoru po schodech a tady vstupte do dveří security. Zabte vojáka a dobijte si život a energii. Stiskněte talčítko, otevřou se vám dveře security v přízemí. Běžte tam a stiskněte další tlačítko. Před vilu vyběhnou vojáci, zneškodněte je a běžte se podívat do skály odkud vyběhli. Rozbijte bedny a jděte do podchodu na druhém konci vily. Dejte si pozor na kulomet nad vámi.


LOADING


Vlevo v místnosti zabijte potvoru stiskněte tlačítko, otevřou se vám vrata. Uvidíte několik zombíku se přiživovat na vojácích, zabijte je. Pokračujte po schodech nahoru do místností security. Ze stolu seberte colt a náboje a stistkněte tlačítko. Otevřou se červené dveře a vyběhnou vojáci. Po jejich zneškodnění se vydejte do otevřených čevených dveří, nad kterými je nápis security. V místnosti s obleky si dobijte život a energii a pokračujte dál dveřmi. Zabijte potvory a jděte na záchody. Vyskočte na umyvadlo a pokračujte šachtou.

       

LOADING


Prolezte na konec šachty. Pokračujte chodbou. Z šachty vyběhne potvora. Podívejte se na místo, odkud vyběhla. Najdete lékarničku. Běžte do dveří napravo. zabijte zombie a rozstřelte sklo v kabince vzadu v rožku. Otevřou se vám vrata. Běžte dál.


Poznámka : Ještě můžete vyjet nahoru výtahem, který najdete v chodbě, ale nic zajímavého tam nenajdete.


LOADING


Zabijte zombii, která vyleze z výtahové šachty. Dejte se doprava do chodby a dál do dveří. Vstupte do místnosti, od mrtvol poberte zbraně a stiskněte tlačítko. Dejte pozor, protože naproti místnosti se otevřou dveře a budou po vás střílet vojáci. Zabijte je, ale nechoďte tam. Vraťte se na místo, kde jste zabili zombíka a uvidíte schodiště a potvoru plivající kyselinu. Po schodišti nahoru, zabijte zombíka a vstupte do otevřeného výtahu.


LOADING


Vyjeďte výtahem, nacházíte se v nějakém domě. Vyjděte ven a uvidíte další dům. Běžte do něj...


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.