1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Half-Life: Mistaken Identity - návod

Výrobce : Richard Hamer


1) Úvod :


Tady to je ten ty modifikace, kdy autor nepřidal nic nového, všechny textury, modely a zvuky jsou původní. Jsou zde i stejní nepřátele jako v původním Half-Life - grunti, žrouti, plivači aj. Abych řekl pravdu, tak tato modifikace není moc kvalitní. A proto se může stát, že se někde zakysnete, tak proto jsem napsal tento návod. Navíc je podle mne dost těžká.2) Návod :


Dejte se nalevo. Tady tlačítkem otevřete přístup k HEV obleku a seberte ho. Pokračujte do další místnosti, zde seberte brokovnici. Rozstřelte skleněnou clonu. Vletí sem grunti, které pozabíjejte. Doplňte si zdraví a HEV oblek pomocí dvou stanic. Přisuňte bednu ke dveřím. Vyskočte poté bedně na dveře, odtud skočte až nahoru. Nahoře zabijte grunta. Za automatem je schovanej další grunt, které ho sejměte. Jděte dolů k tanku, tady pozabíjejte všechny grunty. Po sudech vyskočte na tank a z tanku skočte na strážní budku. Skočte na zídku a dejte se doleva. Postřílejte dole žrouty a skočte dolů. Pokračujte dveřmi.


...


Postřílejte sonopsy. Ze stolu seberte brokovnici a v úzké chodbě postřílejte žrouty. Dejte se úzkou chodbou. Jděte do prvního vchodu nalevo. Tady je sekuriťák a RPGčko. Pokračujte úzkou chodbou. Napravo zabijte plivače a seberte dvě lékárničky. V úzké chodbě se kousek vraťte, nalevo se objevil nový vchod, tudy se dejte. Pozabíjejte zde žrouty. V další místnosti pozabíjejte grunty. Vylezte po žebříku a pokračujte šachtou. Ze stanic na zdi si můžete doplnit zdraví a stav HEV obleku.


...


Vylezte z šachty. Pozabíjejte žrouty a grunty. Pokračujte požárními dveřmi, přeskočte barikádu a podlezte závoru. V další místnosti zabijte plivače a stiskněte červené tlačítko na zdi. To vyvolá explozi, která vám udělá díru do zdi a tou pokračujte dál. Pozabíjejte žrouty a vyskákejte po bednách až k žebříku. U žebříku najdete skvělý magnum. Po žebřících vylezte nahoru. Tady zabijte všechny grunty. Projděte až k dynamitu., cestou zabijte všechny grunty. Použijte dynamit a můžete pokračovat dál. Bránu otevřete tlačítkem vedle. Zde pozabíjejte žrouty a alien grunty. Dále pozabíjejte grunty, pozor na ty nahoře na věži. Nakonec vejděte do temného průchodu.


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.