1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Half-Life: ORION: Part 1 - návod

Napsáno exkluzivně pro www.cheater.cz - všechna práva vyhrazena. K uveřejnění potřebujete náš souhlas - pište na scorpions@seznam.cz.NÁVOD:


Jste v místnosti, propadnete se dolů. Získáte páčidlo. Jděte dveřmi, nahoru po schodech, u mrtvoly seberte pistoli, zabijte zombíka. Sejděte dolů, otevřte si červeně osvětlené dveře. Projděte do místnosti s krabicemi, vylezte do šachty. Po chvilce se propadnete do místnosti s mrtvolami a zombíkem. Proběhněte kolem draka a ostatních potvor k červeným dveřím. Za nimi si dobijte na automatech energii. Procházejte stále červenými dveřmi (likvidujte nepřátele a pozor na padající kusy zdí), až dojdete k rozpadlému mostku, na druhém konci je vědec. Vlezte na trubku a z ní přeskočte na šachtu a přelezte k vědcovi. Vědec vám otevře dveře (někdy je ale nechce otevřít, ať dělaté co chcete, nevím, jestli je to bug, raději si hru uložte, než k vědcovi dojdete). Dojděte ke dveřím.


LOADING


Za nimi si od mrtvého vojáka vezměte samopal. Jděte k dalším dveřím, pozor na příšery ze Xenu. Přepadnou vás vojáci, seberte po jejich mrtvolách zbraně a vlezte do výtahu. Propadnete se dolů. Vylezte, zabijte vojáka a obludy. Nyní se musíte dostat do haly za červenými dveřmi. Máte několik možností:


1) Nahoru po schodech (u mrtvoly najdete brokovnici), za dalšími dveřmi po schodech dolů. dojdete ke dvěma dveřím, jedny vedou přímo do haly.

2) Chodbou doprava ke dveřím, za nimi projděte kolem headcrabů, k dalším dveřím. Za nimi pokračujte dalšími dveřmi a rovnou do haly.

3) Nejjedonuší způsob je odpálit nálož před červenými dveřmi a poté projít do haly.


V hale zlikvidujte odpor. Jsou tu dvoje vrata, pokračujte těmi druhými. Jděte ven, pozor na kulomet na kontejneru. Uvidíte otevřené vrata, jděte tam. Voják vám uvolní cestu granátem. Dojděte ke dveřím, na zemi rozbijte šachtu a skočte dolů. Žebříkem nahoru, vyhněte se mřížce od šachty, jinak se propadnete dolů, doplazte se na konec. Rozstřelte mřížku pod vámi. Větrák vás dopraví dál, opět se propadnete. Zabijte zombie. Vyjeďte výtahem nahoru, Tady jsou po chodbách potvory ze Xenu, takže pozor. Jděte červenými dveřmi k dalším červeným dveřím. Za nimi se dejte doprava, pokračujte dveřmi k automatům na pití. Naproti nich je šachta, rozbijte mřížky v šachtě a dostaňte se k žebříku. Doběhnete ven, seskačte po kontejnerech dolů, jsou tu vojáci. Po jejich zabití pokračujte otevřenými vraty, dále dveřmi. Zabijte psí potvoru a jděte dveřmi u kterých stála (stalo se mi, že někdy nešli otevřít, že by další bug, a musel jsem použít cheat na procházení zdmi). Zabijte vojáky a přeskočte ke dveřím nahoře. Za nimi jsou další vojáci a taky dveře. Pokračujte po mostu...To be continued.


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.