1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Half-Life: Peaces Like Us - návod

Napřed musím upozornit že v této modifikaci jsou xeňani vaši přátelé. Ale nebojte se, v úrovni, která se jmenuje Another world, si proti nim taky zahrajete. Celý příběh se odehrává v lidské laboratoři na xenu, kde spolupracují lidé s xeňany. A hrajete za Gordona Freemana. Tak a můžeme začít.


Začínáte v malém pokoji. Slezte dolů po žebříku. Běžte dveřmi do další místnosti. tam dál do dveří v pravo tam je oblek. V další místnosti se nelekněte xeňana nic vám neudělá. Projděte další místností a tam dál prosklennými dveřmi. Tady počkejte u vědců než vám otevřou dveře na pravo. Dál chodbou do výtahu. Až se výtah otevře běžte dál k securiťákovi. Po útoku vrtulníku vám otevře  červené dveře. Tudy dál a za dveřmi do prava. Až do dveří s nápisem control room. Seberte páčidlo, pozor za vámi vyjde z místnosti voják. Rychle do výtahu a nahoru. Jste v temné místnosti z pomocí svítilny najdete glocka a baterii do brnění. Zpět dolů, zabijte vojáka a zpátky ze dveří s nápisem control room. Dál do prava jsou tam dveře za nimi 2 vojáci tady zapněte žlutý vypínač a zpátky na horu do temné místnosti najdete tam za stolem vypínač, zapněteho a zpět ze dveří s nápisem control room. Teď do leva. Minete dveře, kterými jste prvně přišli. A tam dál jsou na pravo dveře nad kterými svítí červené světlo. vejděte a jste ve velké kruhové hale. Za chvíli se shora spustí asi 4 vojáci, po jejich zabití vylezte na žebřík, tam je zábrana ale shora spadnou výbušniny a zábranu rozbijí (mezi tím nedoporučuju být na žebříku). Potom můžete po volném žebříku nahoru. Když jste skoro nahoře, spustí se ještě jeden voják. Na hoře vlezte na levo do šachty. Skoro na konci šachty se můžete podívat na masakr vědce. Potom dál až na konec šachty. Rozbijte mříž a do vody. Pozor ať vás nerozmixuje ta vrtule dole. Otočte kohoutkem, otevřou se vám dveře. Proplavte až do další místnosti. Tady požebříku z vody a dál do dveří.


1) I'dont forgive


Na konci chodby do dveří. Po schodech nahoru. Pozor za dveřmi jsou 3 vojáci. Naproti dveřím, kterými jste přišli, je sklad. tady jsou náboje atd., pod jednou z beden je tajná místnost. Vraťte se zpět do části, kde jste zabili 3 vojáky. Tady do vody a dopkavte až k 2 velkým kolům. Vlezte do výřezku prvního kola a nechte se vyvézt. Ve vhodný okamžik přeskočte do výřezu druhého kola. Od tud na vrtuli a z vrtule na balkónek. Běžte dál tady je místnost s několika vojáky. Potom za dveřmi je velká hala. (pozor na kulomety) Přeběhněte ke xeňanům stiskněte tlačítko za sklem. Otevřou se vrata a z nich vyběhne golem. Pomůže vám zabít 3 vojáky a rozbít 3 kulomety. Potom dále vylezte na  velkou hromadu beden. Zachvíli příjde golem a přisune vás blíž k zábradlí. Teď tam bez problémů přeskočte. Běžte dál do místnosti z vědcem. Tady stiskněte tlačítko a vezměte si revolver. Běžte ven a pozor na vojáka. Běžte zpět do místnosti s vědcem a opět zmáčkněte tlačítko a potom do žluté trubky. Tady vás to vystřelí dál k východu z trubky.


2) The chase


Při východu z trubky dejte pozor na levo je kulomet. Za bednami je další. Rozstřelte nastraženou výbušninu za ní je dalších 6 výbušnin. Vlevo dole u xeňana je mříž. Rozbijte ji a prolezte. Na žebřík a (pozor na plyn). Na hoře přeskočte do temné nízké chodby. Pozor na zemi jsou kabely s elektrikou. Po levé straně je trubka, takže přes ní přelezte ty kabely. Za nimi je na zemi mřížka. Rozbijte ji a jste dole.Rozbijte dřevěnou bednu, ale pozor je v ní kulomet. Otevřte xeňanovi a on vám otevře místnost, kde si můžete doplnit životy. Tam dál je rozlitá zelená kapalina. Dostanete se přes ní pomocí vozíku, který je u xeňana.  Za kapalinou jsou3 kulomety. Běžte po schodech do místnosti. Nahoře uvidíte za sklem vojáka. Nesnažte se ho zabít. Počkejte až se propadnete. Seskákejte po výčnělcích na trubky. Po trubce dojděte až nad dva výčnělky a po nich seskákejte na plošinu vyčnívající ze stěny skály. Dojděte až ke svítícímu xeňanovi. Běžte dál, až uslišiíte vrtulník. Vrtulník rozstřílíte jakoukoliv zbraní. Až vybuchne, spustí se všude vojáci. Zabijte co se dá a běžte až k poslední lampičce na pravé straně. Odtud skočte k lampičce na levé straně odtud skočte na pravo je tam cestička podél skály. běžta na konec cesty. (pozor na proti je voják). Zabijte ho a skočte k němu. Přeskočte na pravo a dál pozor na nastraženou výbušninu.


Tady přeskočte na druhou část cesty. Teď skočte na protější cestu, kde je mrtvý securiťák. Pozor na bedně je výbušnina. Vyskočte na schod a k nábojúm do bazuky. Dole je mrtvý voják a bazuka. Skočte ke vchodu chodby. Dále chodbou a na proti jejího konce je kulomet. Přeskočte k němu. Pozor za vámi je další kulomet. Přeskočte k němu a dál podél skály. Dál okolo turbín až k žebříku na hoře. Je tam trubka. Opatrně na ni přelezte a otočte se do leva. Vlevo dál po trubce. Mříže přeskočte. Za druhou mříží v pravo na žebřík. Po něm nahoru. A odtud dolů ke dveřím. Pozor za dveřmi je voják. Vypněte turbínu. běžte  ven a vylezte na jednu z červených tyčí před vypnutou turbínou a pokračujte po ní až úplně na pravý bok turbíny. Vylezte na bok bloku turbíny. Je tam šachta. Rozbijte mříž a pokračujte šachtou  do obrovské haly.


Vyskočte pomocí trampolíny nahoru. Znovu vyskočte eště výše. Tady vyskočte opět pomocí trampolíny na výčnělky ze skály a přes ně až nahoru. Běžte do jeskyně. Na konci je páka zatáhněte za ni a sjedete výtahem dolů. Běžte dál do kruhové haly. Vystřílejte vojáky a nahoru pro kuš. Osvoboďte xeňany. Zpět výtahem nahoru a  z jeskyně. Pomocí rotujích ostrůvků se dostaňte na protější most. Běžte do dveří na pravo je tam mrtvý golem. Z prava na vás začne střílet raketomet. Jestli se odvážíte překonat raketomet, tak jsou tam náboje atd.. (Pozor na bomby). Běžte rovně na konec chodby (pozor na vojáky). U vojáku v pravo za dveřmi si můžete doplnit zdraví a brnění. Na konci chodby zničte bedny. Za nimi v levo jsou 3 vojáci. Za nimi do dveří a tam do výtahu. Zapamatujte si, ve kterém patře je xeňan(3). Dole běžte k 5 tlačítkům a zmáčkněte číslo patra ve kterém byl xeňan (3). Výtah vyjede ke xeňanovi a ten sjede k vám. Po té do levých dveří. Projděte chodbou do haly. Vlevo je žebřík, po kterém vylezete nahoru. Pozor na ženské neviditelné komando. Po tom jděte na konec místnosti k poklopu . Vlezte dolů. Jste v místnosti kde zmášknete červené tlačítko. Tím pustíte xeňana, který rozbije bedny na začátku chodby.Takže se vraťte zpět a pokračujte chodbou dál. tam uvidíte na zdi červené tlačítko. To zmáčkněte  a vpravo se otevřou vrata. Tady jděte nahoru po schodech a ke dveřím, ale pod vámi se propadne můstek a spadnete do teleportu, který vás přemístí do jiné ůrovně.


3) Another world


Tady chci upozornit - bojujete i proti xeňanům a všichni vypadají jako duchové. Po objevení běžte za dveře, za kterými jsou v pravo 2 xeňani. a na konci chodby je zdraví a brnění. Vraťte se zpět ke dveřím a běžte do leva, tam jsou 3 xeňanidál doleva a tam jsou další 3 xeňani. Po jejich zabití běžte do leva. Je tam 5 xeňanů. běžte nahoru ke kvádru a skokem se ho dotkněte. Sjede dolů. A musíte rychle nahoru a skočit na něj. Potom s vámi zase vyjede nahoru. tady se dotkněte tlačítka a otevřou se vám dvře. Za dveřmi vidíte místnost se spirálovitě točícími se schody. Sejděte je, ale pozor na xeňany. Dole je kruhová jáma a v ní výtah. dostaňte se pod ten výtah. Je tam díra, skočte do ní a pokračujte. Na konci seskočte dolů. Tam jsou točící se místnosti. Napřed doporučuji rozstřílet sklo na druhé straně točící se místnosti. Projděte oknem do druhého pokoje a odtud oknem nad gaučem ven. Teď dál chodbou. Pozor, je tam xeňan. Po schodech do šikmých dveří za nimi je všechno zkosené. A je tam pár xeňanů. Pozabíjejte xeňany a dál. Na konci chodbydo dveří. Jste v místnosti kde je všechno vzůru nohama. Na konci pokoje jsou dveře, do kterých se dotanete pomocí vozíku z křivé místnosti. Za dveřmi jsou obrovské hodiny. Po jejich kyvadlech se dostanete až k protějším dveřím. Za nimi jsou 3 xeňani. v této hale zatlačte kvádr. Tím se vysunou ze stěn schody. po nich vyskákejte nahoru. Nahoře skočte na točící se věc. na níse dotkněte tlačítka, tím se vám otevřou dveře. Skočte do vody, aby jste se dostali do otevřených dveří. Dál na konci chodby jsou další dveře a za nimi xeňani.


Vpravo je xeňan a náboje, vlevo uvidíte za oranžovou tekutinou na obraze holku, která drží terč sstřílejte do něj dokud se celý kvádr s obrazem neskácí do zadu. Jděte dál do prava je tam další oranžová tekutina. Přeskočte ji a krychle na zemi přesuňte do oranžové tekutiny. Vraťte se zpět kde se skácel obrovský kvádr a přeskočte na něj pomocí sloupu více na pravo. Seskočte za něj, zatáněte za páku a s pomocí kvádru,  který se vysunul ze země se dostanete zpět na kvádr. A odtud velmi rychle tam jak jste přesouvaly krychle do tekutiny. A dál už budete mít volnou cestu. (když to stihnete) Pokračujte dál chodbou, je tady pár xeňanů. Za chvíly se všude všechno začne pohybovat a jste velké hale kde jsou xeňani. Po jejich zabití  pokračujte dál dveřmi. Vyjeďte výtahem nahoru, je tam xeňan. Běžte k černému tlačítku, ale musíte jít po můstku. Zhora se spustí budka. Nasedněte do ní a zmáčkněte černé tlačítko a jedete. Po cestě musíte odstřelit ještě pár xeňanů. Na konci si můžete vystoupit a doplnit si životy u červeného kříže. Potom zase nasedněte do budky a ta vás vyveze nahoru. Když jste nahoře, vylezte ještě výš po dvou tyčich. Teleportuje se sem sekuriťák v nějakém modulu. (Xeňani už proti vám nejsou.) Nastupte. Odveze vás to zpět do laboratoře na xenu. Vystupte z modulu a rovnou dopředu do chodby. dál do leva, kde vám otevře dveře vědec. tady si vezměte dvě nové zbraně a munici. Dál dveřmi, jsou tady další zbraně a náboje. Běžte dál vraty, které vám otevře vědec.


4) Counterattack


Vpravo se k vám prořezávají vojáci autogenem. Všechny postřílejte a dál do leva do místnost kde jsou další vojáci. je tady žlutý žebřík. Vylezte na něj a pokračujte. Zmáčkněte nejdříve levé a potom pravé tlačítko tím zabijete vojáky a otevřou se vám vrata napravo od žebříku. Pokračujte jimi dál až do místnosti  s tanky a vojáky.  V levo v místnosti je tlačítko. Tím spustíte laserové dělo na pravo. Běžte k němu a zmáčkněte tlačítko na něm. Tím zabijete vojáky a můžete dál. sjeďte dolů výtahem. Pozor jsou tam vojáci. Pokračujte dál. Za bednami vystřílejte vojáky. Ale nesmíte zabít xeňany. V zadu v místnosti ještě seskočí 2 vojáci někde zhora. Pusťte prostředního z xeňanů a ten vám otevře dveře. Dostanete se do velké haly. Zlikvidujte ženské neviditelné komando a dál dveřmi do tmy, kde zjistíte, že vás chytli vojáci. Po videu už jenom vejděte do teleportu, který vyvolá xeňan a .......


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.