1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Half-Life: Plan B: Part 1 - návod

Napsáno exkluzivně pro www.cheater.cz - všechna práva vyhrazena. K uveřejnění potřebujete náš souhlas - pište na scorpions@seznam.cz.NÁVOD :


Jste v cele, přibližte se k pravému světlu. Rozbije se. Strážník se přesune k dveřím od cely. Prozkoumejte rozbité světlo a běžte ke dveřím od cely. Je tam skříňka s elektřinou. Otevřte ji, dojde k nehodě. Vlezte si do šachty nad postelí. Plazte se dál, zastaví vás vědec, po rozhovoru se proplazte na konec šachty.


LOADING


Podívejte se na animaci, uvidíte, co vás čeká venku. Prorazte mřížku a jste venku, získáte páčidlo. Přelezte plot. Od mrtvého vojáka seberte pistoli. Zlikvdujte zbytek vojáků a vlezte do dveří, před kterými stáli. Opět potkáte vědce. Vylezte ven a pokračujte do dveří před vámi. Ve výtahu je vědec (od teď vám bude pomáhat), sjedete dolů.


LOADING


Vědec odběhne k počítači, otevřou se vrata a za nimi je vozidlo, nastupte. Za chvíli zastavíte, protože dveře, kterými musíte projet, jsou zavřené. Jděte do místnosti s mrtvým vědcem, na zemi rozstřelte sklo a skočte dovnitř. Otevřou se dveře, seberete střelivo a pokračujte k obleku. Po zpřístupnění vchodu k obleku se vysune kulomet. Vezměte oblek a dobijte si na automatech energii a život. Vylezte zpět nahoru, vojáci vyhodí dveře do povětří. Běžte otvorem, co zbyl po dveřích. Nahoru po schodech, zde dávejte pozor na vojáky. Seberte detonátor, jděte úplně dolů a tam ho zasaďte do skříňky. Pokračujte dveřmi. Dojdete do větší místnosti, kde je několik potvor ze Xenu. Zde najdete plošinu, která vás vyveze nahoru, tady najdete dvě tlačítka, které vám otevřou dole dveře. Stiskněte je a pokračujte otevřenými dveřmi. Dorazíte do haly, u mrtvého vojáka je lékarnička a brokovnice. Pozor na obludy ze Xenu. V druhé prosklené místnosti je šachta, kterou prolezte na konec. Pozor jakmile vylezete, stojí před vámi zombík. Jděte dveřmi, po ochozu doběhněte k dalším dveřím. Za nimi je šachta, tou se dostanete do červeně osvětleného tunelu, na jehož konci vlezte do další šachty. Propadnete se do místnosti plné psích potvor. Červené dveře jsou zavřené, takže jděte těmi druhými. Projděte ke dveřím (pozor na potvoru s kyselinou). Dojděte do červeně osvětlené chodby. Zde je žebřík. Nahoře se nedotýkejte ničeho kovového, vzadu u zemi je tlačítko, kterým vypnete systém. Otevřou se vám tak dveře u vozidla. Vraťte se prakticky stejnou cestou k vozidlu, jen už nebudete muset prolézat šachtami. Po cestě vás budou napadat nepřátelé v podobě vojáků a Xeňanů. Nastupte do vozidla, ve kterém už čeká i váš přítel...TO BE CONTINUED.


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.