1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Half-Life: They Hunger 1 - návod

Toto je klenot mezi Add-on na hru Half Life a perfektně splňuje požadavek hráče je to zadarmo a je to super (http://www.planethalflife.com/manke/). Hra nenavazuje na děj v Half Life, ale jde o samostatnou hru, která využívá to nejlepší z něho. Příběh této hororové hry začíná jako obvykle - nevinně. Projíždíte městem, v rádiu slyšíte o podivných atmosférických úkazech a právě jeden z nich způsobí nehodu a vy uvíznete ve městě plném zombíků a vašim úkolem je přežít.


Požadavky : Half Life verze 1.104, pro větší navození atmosféry je nejlépe hrát v noci, kdy všichni šli spát a vy zůstáváte o samotě vzhůru.


A. Nepřátelé


1) Headcrab


Hlava s nožičkami, velmi hbití, moc poškození nezpůsobují, spíš je na obtíž.


2) Zombie


Pomalý, slabý. Pár ran z deštníku ho složí.


3) Větší zombík


Velmi obratný a silný. Tohohle týpka si nepouštějte k tělu !


4) Ruka


Pohybující se ruka známá z Adamsovy rodiny, skáče po vás, spíš je na obtíž.


5) Zombifikovaný policajt


Jsou tady také mnohem chytřejší policajti, kteří dokážou střílet z pistole. Jsou velmi nebezpeční, protože dokážou velmi rychle běhat a přitom přesně střílet.


6) Kostlivec


Pokud se mu dostanete na dohled, tak se začne nabíjet a pak po vás vypustí el. proud.


7) Psi


Hbití, způsobuji velké poškození, takže bacha na ně.


8) Zubatka


Vodní živočich s obrovskými čelistmi, velmi hbitý ve vodě a většinou vás zabije na první pokus.


9) Plivač


Obluda na dvou nohách, velmi obratná a silná, která plive jed.
B. Zbraně


1) Lopata/deštník/francouzák


Popis : na ničení beden a zombíků.


2) Pistole


Primární mód (PM) : střílí tiché přesné střely

Sekundární mód (SM) : sundá se tlumič, střely jsou rychlejší, ale jsou nepřesné.

Popis : počáteční zbraň, docela přesná, na slabší monstra OK, na silnější -  zdrháme !


3) Revolver


Popis : velmi silná šestiranná pistole, skolí každého na 2 výstřely, munice do ní je velmi vzácná.


4) Malý samopal


PM : nepřesné, ale velmi rychlé

SM : přesné dávky

Popis : docela účinná zbraň, nejlepší uplatnění je ve vodě proti zubatkám.


5) Brokovnice


PM : jeden přesný výstřel na střední vzdálenost

SM : 2 výstřely, ale za to velký rozptyl !

Popis : výhradně na blízko !


6) Samopal


PM : střílí obyčejné kulky

SM : vystřelí granát

Popis : nejpoužívanější zbraň ve hře, munice do PM je vždy dostatek, do SM musíte šetřit.


7) Sniperka


PM : rychlý nepřesný sled střel

SM : aktivuje se zoom, střely jsou pak velmi přesné

Popis : co by to bylo za 3D bez zástupce sniperky, perfektně splňuje heslo “Jeden výstřel, jeden mrtvý“.


8) Granát


Popis : obyčejný granát, který je účinný proti velké skupině.


9) Balíček výbušnin


PM : jeden balíček výbušnin

SM : možnost házet více balíčku

Popis : velmi účinná výbušnina, pokud jich tam hodíte víc, tak to udělá BUUUMMM.C. Mise


1) Krypta


Po pádu do vody vyplavte nahoru, abyste se nadýchali, opět se potopte do vody a proplavte tunelem až do místa se schodištěm. Poblíž najdete 2 brány, jedna se dá otevřít a druhá je na zámek (potom se sem vrátíme). Projděte otevíratelnou, přes kryptu, hřbitov, dále most. U mostu je malé mauzoleum a poblíž je cestička - tam se vydáme potom - pokračujte přes most až ke kostelu. Uvnitř najdete mrtvolu a lékárničku, za chvílí se v dané místnosti otevřou dveře a uvnitř najdete deštník, od teďka se začnou oživovat mrtvoly, takže se připravte na souboj. Můžete vylézt na zvonici a sebrat pistoli, pokud zatáhnete za zvonici, tak se na chvílí otevře poklop v místnosti, kde jste sebrali deštník, uvnitř najdete dynamity.


2) Cesta k Devil´s rift


Opusťte kostel a dejte se k mostu, most je zničen, k mauzoleu, dále běžte po malé cestičce nahoru, kde zničte cihlové zdí - pozor na zombie - zabte je a projděte otevřeným průchodem. Opatrně se přibližte do místa, kde pod vámi uvidíte zbytek mostu. Skočte tam a pokračujte zpátky, odkud jste začali. Zámek u brány můžete zničit, projděte mostem, avšak uprostřed cesty se most zřítí a vy s nim. Dole zničte bedny (munice) a otočte kohoutkem, voda vás vynese nahoru ke dveřím, pokračujte po schodech nahoru, dále temnou chodbou až ke druhému kohoutku, poblíž trubky je mříž, kterou rozbijte, ve vodě je další mříž, proplavte tunelem až do místa, kde je spousta zombíků ve vodě, nevšímejte si jich a běžte do prosvětlené chodby. Cestou narazíte na zombíka, který se dobývá ven ze dveří.


Uvnitř je zatím elektřina (zabije vás to), takže pokračujte chodbou, přes kotelnu až do místa točitým schodištěm, poblíž vypínač elektřiny (měli byste se vrátit do místnosti s elektřinou, je tam sniperka), točité schodiště vás zavede do dalšího kostela, jedinou cestou se dostanete do místnosti s chlápkem, který mává na auto. Auto se probourá dovnitř a vy  se dostanete ven. Můžete jít na záchod, pak vyskočit na okno, odkud dopadnete na dvorek, v bedně je brokovnice. Opusťte prostor a dostaňte se před budovou, kde stojí auto, můžete vylézt po trubce nahoru pro další brokovnici. Běžte do krátkého tunelu až se dostanete k policejnímu vozu, poblíž je zřícený tunel, uvnitř je munice, měli byste vidět tabulku označující směr k Devil´s Rift, tímto směrem se vydáme.


Tunelem se dostanete k obydlí, uvidíte policajta, který je k vám otočen zády, je to taky zombík, vybrakujte přístřešek a pokračujte ktunelu, bažina, tunel, bažina. Při druhé bažině musíte proplavat malým tunýlkem k vrtulníku. Pozor, uvnitř je zombík a ovládá kulomet, zabte je všechny a z vrtulníku seberte samopal, pak se vydejte směrem k propasti, na mostě zabte zombíka, pak pokračujte až nakonec mostíku, kde jsou malé výstupky, pomocí nich se dostanete na dno, vlezte pak do jeskyně, kde se propadnete dolu. Stále dopředu až do místa, je lávové jezírko, počkejte a objeví malá sopka, na ni vyskočte, pak na výstupek, za chvílí se dostanete do místa se spoustou zombíků, poblíž ze země vyvěrá pára, na ni skočte, čímž se dostanete na ochoz, běžte úplně nahoru, zabte policajta a seberte mu zbraně.


3) Vlak


Další část je zbytečné popisovat - postupujte, dokud nedorazíte k jezírku, potopte se (pozor na dvě zubatky), malým tunelem ve vodě se dostanete k železnici, je tady 6 policajtů, takže je zabte a jděte podél železnice do tunelu, kde vás překvapí vláček. Rychle běžte zpátky i ze zabarikádované části tunelu vyjede vlak, dojde ksrážce, nastupte na vlak. V první zastávce s vlakem musíte přehodit výhybku. Při 2. zastávce musíte nejdříve odstřelit osádku vrtulníku, pak se potopit do přehrady, kde je místnost s tlačítkem Track control, u 3. zastávky  musíte zatlačit na bednu a z bedny vyskočit do okna.


4) Policejní stanice


Uvnitř zničte bednu, pak se dostanete do místnosti s mříži a nápisem WE HUNGER, počkejte na zombíka, který vám uvolní cestu. Postupujte, dokud nespadnete do sklepa, jediná cesta ven je zničit mříž ve sklepě, čímž se dostanete ven, prozkoumejte radiostanici, nechoďte do budovy svývěskou WHITE SWAN, ale naproti ni, pak po schodech nahoru a běžte do místa, kde z obrazu na vás vyskočí Headcrab. Vyskočte z okna a nastupte si do policejního vozu, ten probourá ohnivé zátarasy a zničí čerpací stanici. Uvnitř stanice je sud a poblíž by měla být prasklina ve zdi, tu zničte, čímž se dostanete do zadní části, zabte zombíky a běžte do tmavé chodby. Na konci chodby na vás čekají 2 policajti, vstupte do budovy. Uvnitř  střelte do oranžového světla ve vrátnici, čímž se otevře, uvnitř je revolver. Pod pultem je další oražové tlačítko, opět do něj střelte, nyní můžete otevřít dveře naproti vchodu do budovy. Běžte nahoru, kde vás chytí.


KONEC ?

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.