1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Half-Life: They Hunger 3 - návod

Zatím poslední díl z této série, ale doufám že budou další !A. Nová monstra


1) Zombifikovaný býk


Strašlivě silný a rychlý, pokud do vás narazí, tak jste jednou nohou v hrobě.


2) Zom. Slepice


Skáče po vás, opět spíše na obtíž.


3) Komando


Vyzbrojení samopalem nebo brokovnici a granátem. Jsou velmi nebezpečná.


4) Zom. Komando


Totéž co obyčejná.B. Nové zbraně


1) Desert eagel


Popis : skoro silná jako revolver, zato velmi rychlá, munice do ni je také vzácná.


2) Plamenomet


Popis : na tuto zbraň nemusíte vůbec sáhnout, bez ni se v pohodě obejdete.


3) Gatling


Popis : rotační kulomet s velkou kadenci, ale má velký zpětný ráz.C. Mise


1) Nemocnice


Probouzíte se v nemocnici s nočními můrami. Zatím se nic neděje, prozkoumejte to tady. Musíte najít  schodiště, potom běžte dolů do sklepa (nahoru nemůžete), otevřete dveře od výtahu a vyšplhejte po laně nahoru do otevřených dveří. Měli byste slyšet dětský pláč, běžte k výklenku, kde zmáčkněte modré tlačítko, kterým přivoláte sestru. Ihned běžte ke kojencům a seberte deštník, zabte všechny zombifikované sestřičky. Vraťte se k výtahu, nyní by se měli otevřít dveře vedle výtahové šachty, seberte ze země pistoli (šetřit !), zabte kostlivce a běžte do kaple, kde v levém světle je ukrytá munice a v pravém je ruka a mříže, které zničte a propadnete se do RADIOLOGY. Jediné dveře se tady dají otevřít a za nimi je pěkně tuhé monstrum, nejlépe ho zabijete radiací. Pokračujte k lůžkům, pak se musíte dostat ke schodištím, pak nahoru na střechu, ze střechy se dostaňte dolů, běžte do tunelu, kde je sanitka, zastřelte řidiče a uvnitř sanitky jedno tlačítko otevírá dveře dovnitř. Až budete uvnitř, tak se dejte do dveří MAINTAIN ACCESS, střelte do pumy tak, aby vybouchla, pak skočte do vody a proplavte tunelem až na vzduch.


2) V přírodě


Běžte na souš až se dostanete k železnici, jděte do temného tunelu, je tam zásobník, pak se vraťte ke světlu a střelte do TNT krabice, vlezte do díry, kde uvidíte, jak vlak narazí na vrtulník. Po výbuchu dojde ke zničení mříží a můžete se proplazit. Pokuste se projít přes zbývající část mostu (je to nutné !), spadnete do vody, je tam sniperka a munice . Nakonec se proplavte ke kohoutku, čímž se dostanete na začátek. Stejnou cestou ke zničenému mostu, skočte doprava, kde je pevná zem, celé to obejděte, pak vyskočte po výstupcích nahoru. Zabte kostlivce, pak skočte do vody, po malé úzké cestičce se dostanete až k zřícenému vrtulníku. Pokračujte mini bludištěm, dokud nedorazíte na farmu. Vylezte po jeřábu do půdy, odtud skočte do stájí, čímž se dostanete do zadní části farmy. Poblíž domku je plamenomet, pokračujte až k traktoru, je tady munice do plamenometu. Běžte podél cesty až ke třem zombie policajtům, odtud pak doleva, kde se setkáte se pěkně tuhým býkem, je velmi rychlý a silný. Po patálii s býkem se dostanete do ruin, běžte do budovy, kde v druhém patře je bedna s lékárničkou a poblíž jsou dveře do sklepa, který vás povede k dalším ruinám. Zastřelte chlápka na střeše a několik slepic. Jedinou cestou se dostanete k Stonehenge, opět odstřelte kostlivce a pokračujte ke kaňonu, kde se setkáte se dvěma býky a rodinkou kostlivců. Nakonec skočte do vody. Pozor na obřího pliváka. Proplavte tunelem do sklepení. Poblíž beden s municí je větrací šachta, tudy se dostanete pomocí žebříku do blázince.


3) Návrat do blázince 


Zpátky do zničené kliniky. Až se dostanete dovnitř, běžte k výtahu, otevřít a vyšplhejte po laně nahoru, dostanete se k místu, kde skončil druhý díl, na dvorku je díra ve zdi, jděte po známe cestě, tady není co popisovat, pokud jste hráli 2. díl. Až se dostanete k vlaku, tak běžte ke kleci, poblíž je bedna a v ní je plamenomet, seberte to a budete opět chycení.


Býk vás odveze ke Stonehenge, počkejte dokud nepřiletí komando, které vás “osvobodí“. Potom co se dostanete z klece  ihned seberte samopal a zabte býka a všechny zombíky. Stejnou cestou se dostaňte k ruinám, pozor i vojáci po vás útočí ! Až se dostanete zpátky k těm prvním ruinám, naleznete zde nainstalovaný kulomet, chopte se kulometu a sestřelte vrtulník, pokračujte až k farmě. Nyní by měly být otevřené mříže ke kravínu. Prohledejte to tam, za chvílí na dvorku přistane komando a bude bojovat se dvěma býky (většinou prohrají), pokračujte k vlaku. Běžte do šedých kovových dveří, po schodech dolů, dlouhou halou, kde na konci uvidíte, jak se nebožáci přesouvají k ohni. My půjdeme po schodech nahoru, rozbijeme okno, vyskočíme na trubku a odtud poklopem na střeše vlaku se dostaneme dovnitř.


Odveze vás zpátky do místa, odkud vás chytli do klece. Počkejte až se otevřou dveře, pak zabte všechny a běžte na kulometnou věž, za chvílí přistane komando, takže si opět můžete doplnit munici. Jedinými dveřmi se dostanete dovnitř budovy. Cestou minete prosklené okno, kde uvidíte hodného šerifa, poblíž je gatling, bude se hodit. Za chvílí dosáhnete k bráně do Therapeutic facilities, dále garáž, kde vstupte do jediné přístupné místnosti, opět po žebříku nahoru, k výtahu nechoďte, tady se nemůžete ztratit, pokud jste hráli 2. díl, opět se musíte dostat do místnosti s automatem, po kterém se dostanete do další místnosti. Až se dostanete do místa, kde na stěně je nápis ukazující směr do Cafeteria, tak tam běžte, někde tady jsou schodiště vedoucí do kina. U pokladny střelte na zámek, čímž se dostanete dovnitř, kde zmáčkněte na tlačítko. V sále běžte po žebříku nahoru do  promítací místnosti, zapněte přístroj, po shlédnutí filmu se vraťte do sálu a běžte k plátnu.


Zombie vojáci udělají díru do plátna a můžeme pokračovat. U prosklené zdi uvidíte rozhovor mezi šerifem a Dr. Franklinem. Za chvílí vám dveře do Aero bay otevře zombie policajt. Pokračujte až k vrtulníku, nejdříve běžte po žebříku dolů, kde na vás zavolá hodnej šerif. Poblíž je tlačítko POWER, které zmáčkněte, pak běžte nahoru, abyste zmáčkli HATCH, čímž se otevře strop. Zpátky do místa, kde jste zmáčkli POWER a běžte do dveří, pak dolů, kde sesbírejte munici a nastupte do vrtulníku, výtah vás pomalu zdvihne nahoru, ale uprostřed se zavře strop. Takže skočte z rampy k zábradlí, od něj zase k tlačítku HATCH, odtud musíte skočit na modrou trubku, z ní na rampu a zpět k vrtulníku. Z vrtulníku střílejte na Dr Franklina a na jeho nohsledy (buďte přesní, munici budete potřebovat na mnohem obtížnější souboje). Po jeho zabití za vámi poletí vrtulník, tentokrát se šerifem, střílejte přímo na něho, ne na vrtulník. Je to obtížné, ale jde to. Po jeho zabití hra končí a s ní i tento návod a budeme se těšit na další pokračování této série.       

             

KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.