1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Hapland 3 - návod

Nejprve klikněte na mrkev, která visí na laně nad panáčkem. Panáček ji následně sní. Nyní klikněte na stejného panáčka, aby se přemístil o kousek doprava. Třikrát klikněte na druhého panáčka, který se nachází ve spodním patře u páky, nad prvního panáčka se tak dostane další mrkev. Nyní budete potřebovat více soustředěnosti: klikněte na mrkev a jakmile ji panáček vezme, klikněte na horní víko dřevěné krabice, která je umístněna pod panáčkem. Panáčkovi mrkev upadne dolů do příkopu a ihned se na ni vrhnou dvě mouchy, které musíte zneškodnit kliknutím každou mouchu zvlášť.


Dále zapněte oba spínače, které se nacházejí blízko startovacích plošin pro UFO. Opět třikrát klikněte na panáčka ve spodním patře, zobrazí se červená šipka směřující doprava. Klikněte i na druhou červenou šipku, aby směřovala rovněž doprava. Klikněte na pravou stěnu dřevěné bedny, tím se z ní stane malý můstek. Klikněte na červenou šipku v blízkosti panáčka, a ten seskočí dolů těsně vedle létajícího talíře. Klikněte na létající talíř a následně co nejrychleji zmáčkněte pravé žluté tlačítko pod dřevěnou bednou, zachráníte tak panáčka před únosem.


Třikrát klikněte na panáčka ve spodním patře, aby se nahoru dostal modrý štít. Deaktivujte žlutý spínač vedle zelené šipky v blízkosti panáčka ve spodním patře a následně na téhož panáčka klikněte, panáček potom přeplave na druhou stranu jezírka. Klikněte na šedou trubku nad dveřmi ve stromu, tím se prohne směrem nahoru. Zazvoňte na domeček, do kterého se ukryl první panáček před létajícím talířem, dále klikněte na z domečku vystoupivšího panáčka. Až bude panáček zpět nahoře na plošince, opět na něho klikněte, přemístí se o kousek doleva.


Nyní budete opět potřebovat více soustředěnosti: Nejprve klikněte na létající talíř, jakmile celý zmizí za pravým krajem obrazovky, klikněte na modrý štít nad prvním panáčkem a rychle zatáhněte za páku u druhého panáčka. Létající talíř takto zneškodníte a podaří se vám i zamrazit jezírko. Ještě jednou klikněte na modrý štít a pákou vystřelte další kámen, ten spadne do žlutého koše, který je zavěšen na větvi stromu. Celý proces proveďte ještě jednou, tím dostanete do žlutého koše i černou výbušninu. Nyní klikněte na světlo, které je těsně nad dveřmi ve stromu nalevo od druhého panáčka. Panáček se tak dostane zpět na svoji původní pozici.


Klikněte na šedé kolo uprostřed dřevěné krabice, tím jej uvedete do rotačního pohybu. Dále klikněte na levé žluté tlačítko pod dřevěnou bednou. Sepněte tlačítko nalevo od zelené šipky v blízkosti druhého panáčka. Třikrát zatáhněte za páku, aby se k panáčkovi v horním patře dostala červená výbušnina, na kterou rovněž klikněte. Popsanou akcí se vám podaří jezírko rozmrazit. Dále klikněte na okno v levém horním rohu obrazovky, vypadne z něj mrkev. Klikněte na pavučinu v koruně stromu, tím spustíte nad ptačí hnízdo pavouka. Nyní klikněte ještě jednou na pavouka a následně ihned na ptáka, který se vydá za mrkví na větvi. Jakmile skončí sekvence hodná akčního filmu, opět klikněte na tlačítko vedle zelené šipky v blízkosti panáčka ve spodním patře. Klikněte na páku a panáček se přemístí k další páce, do míst, kde dříve bylo jezírko.


Nyní klikněte do pravé části koruny pravého stromu, tím shodíte ovoce, které rozbije přistávací plošinu pro létající talíř. Klikněte na zvonek u servisu v pravé části obrazovky, mechanik sleze dolů, aby opravil plošinku a nechá si otevřené dveře. Zatímco bude zaneprázdněn opravou plošiny, zavřete mu dveře. Panáček se tedy nevrátí zpět do servisu, nýbrž skončí vedle červené šipky směřující nahoru. Opět klikněte na panáčka ze servisu, ten vyleze po žebříku na větev. Opět na panáčka klikněte, tentokrát vytáhne zapalovač a spálí vinici. Do třetice na panáčka klikněte, aby seskočil dolů. Dvakrát klikněte na červenou šipku, aby směřovala doprava. Klikněte na malý tmavě modrý můstek mezi domečkem a opravenou přistávací plošinkou. Otevře se vám tak vchod do podzemní jeskyně. V podzemní jeskyni klikněte na levý okraj dřevěné krabice, který tak odpadne a krabice se otevře. Klikněte na panáčka ze servisu, aby skočil dolů do jeskyně.


Nyní vás opět čeká poměrně složitější úkol. Klikněte na panáčka ze servisu, ten tak vstoupí do dřevěné krabice a vyjede na vozítku ve tvaru kotle. Jakmile bude se svým vozítkem na okraji uvolněné části krabice ze které právě vyjel, klikněte na červený předmět ve tvaru šneka, který visí na stropě jeskyně. Panáčkovi tak spadne do vozítka oranžová buchta. Jakmile se vozítko dostane do sousední části jeskyně, klikněte na panáčka u páky v prostorech původního jezírka v okamžiku, kdy bude vozítko s panáčkem ze servisu najíždět na světle hnědý hrbolek v druhé části jeskyně.


Po další akční sekvenci se vám v doposud neznámém prostoru zobrazí tlačítko s nápisem DO NOT PRESS (nemačkat). V témže prostoru klikněte nejprve na kolo v pravém spodním rohu. Cedulka s nápisem se otočí na druhou stranu s nápisem PRESS (stisknout). Nyní klikněte na cedulku a vychutnejte si závěrečnou animaci.


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.