1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Hungry! - návod

Napsáno exkluzivně pro www.cheater.cz - všechna práva vyhrazena. K uveřejnění potřebujete náš souhlas - pište na scorpions@seznam.cz.1) O hře :


Jde o úplně první dílko od 304 Products. Je k stáhnutí na internetu. Hlavní hrdina řeší problém, který je nám všem velmi blízký. Ráno s kručícím břichem vstane, první kroky tedy vedou do kuchyně. Jenže lednice je jako vymetená, proto je úkol této adventury jasný - sehnat -kdekoliv a jakýmkoliv způsobem- snídani.


2) Návod :Zaběhni do kuchyně, a otevři lednici. Tomu se říká pech ! Naprosto vyluxovaná. Chce to sehnat jídlo někde jinde. Ze skříně seber sklenici s oříšky. V obýváku prohrábni zelené křeslo a vylov z něj minci. Z pokojíčku si seber prak, nabij ho oříšky. Pak vyjdi ven, z poštovní schránky seber tiket. Pak jdi na sever, pokecej s bezdomovecem a vejdi do obchodu se sportovními potřebami. Z prodavače vyloudi krabici mlíka.


Vstup do dalšího obchodu, tentokrát s potravinami. Prohlédni si všechen nabízený sortiment a promoluv s prodavačkou. Pak zkus třeba vejít do obchodu s porcelánem. Promluv s hromotlukem, který tě tam nechce pustit. Vstup do postranní uličky (mezi kontejnerem a Bobbem). Prohlédni popelnici a použij na ni nabytí prak. Tref myšáka a prohrábni jeho bývalý domeček. Najdeš deodorant.


Sprej nastříkej do očí Bobbovi a vstup do porcelánu. Tiket na free zboží dej prodavači, který ti přenechá jeden krásný, bílý hrneček. Ten dones bezdomovci, vysloužíš si za to od něj pár mincí. V potravinách už si můžeš koupit balík cereálií. Jídlo bys už měl, teď to chce jen nějakou misku, protože do svého kredence se prostě nedostaneš.


Zaběhni k bezdomovcovi a ze zvonkohry na stromě si vezmi lžíci. Doma ji umyj ve dřezu. Teď už by to chtělo jen nějakou misku. Prohlédni krabici s cereáliemi. Najdeš frishbee, vyměň ho v obchodu s porcelánem za misku (je to ta, na polici). Pak nasypej trošku křepek do misky, zalij je mlíkem a zdlábni lžící.


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.