1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Innocent Until Caught - návod

1. část


Nejdříve si vemte pas z lavičky, pak běžte doprava, čímž se dostanete ven, pak dále doleva a nahoru a jste v baru. Promluvte si s opilcem o tom, jak získává peníze, pak mu z kapsy seberte lístek. Dále ze stolu seberte láhev a chleba. Chleba použijte na láhev. Nyní opusťte bar a vydáme se do úschovny (doleva). Lístek dejte majiteli a dostanete od něho foťák, zkuste sebrat vázu a hle - uvnitř je obal od žvýkačky. Opusťte budovu a dejte se k průchodu s homelesákem. Seberte ze země hadici, láhev a kapesník, pak běžte doleva. Běžte do dalšího baru, kde pomocí zásuvky dobijete foťák, dále si vemte benzín a zpátky  do průchodu s bezdomovcem. Bezdomovce vyfotíme, pak sebereme klobouk, který si ihned nasadíme, čímž získáme peníze. Vraťte se do úschovny, nyní seberte vázu, pak použijte kapesník na vázu. Utíkejte ven k vykřičenému domu Paradise. Hlídači dejte pas, jinak vás nepustí dovnitř, vázu dejte madam, pak se ji  můžete vyzpovídat. Ze stolku seberte parfém a ozdobu na motocykl dále seberte hůl, pak počkejte až recepční odloží žvýkačku na pult, až ji položí, tak ji vezmete. Vraťte se do baru, kde jste si dobíjeli foťák. Ozdobu na motocykl dejte motocyklistovi a pokecejte s ním, jestli by vám nepůjčil kabát, pak prohledejte odpadkový koš, kde najdete vejce. Vraťte se k prvnímu baru a sedněte si úplně vlevo, objednejte si pití, pak zaplaťte, proběhne animace, kde se poperou chuligáni, po boji seberte ze země to, co po nich zbylo. Na minci použijte obal od žvýkačky, který jste získali v úschovně. Běžte do metra poblíž úschovny, před vstupem použijte minci. Vaším úkolem je najít stroj a v něm by měl být šroubovák, na to použijte olej a pak není problém ho vytáhnout, běžte doleva a vemte si ještě magnetofon. Zpátky do baru s robotem. Promluvte si s robotem, pak použijte šroubovák  na robota. Vyleze z něho štítek, který ihned aplikujte na magnetofon, čímž dostanete dálkové ovládání. Opět se vydejte do druhého baru, kde jste dobíjeli foťák a odtud se dejte do přístavu.


V přístavu běžte k robotovi, použijte na něho dálkové ovládání a až odejde, tak si vemte ze zábradlí mariňáckou čapku. Čapku odneste k majiteli úschovny, promluvte si s ním dokud vám neřekne, že o tom bude přemýšlet, pak mu dejte prsten. Běžte do metra  a počkejte na něho dokud nepřijde, pak ze země seberte sprej, na který použijte hadici, vystupte u druhé zastávky a vaše kroky by měli směřovat do galérie.


V galérii si vezmete kuličku z podstavce, dále koberec použijte na podstavec se sochou. Kuličku použijete na sprej s hadici, čímž dostanete zaměřovač. Střílejte na pohár, který je na ozdobném podstavci, musíte střílet dokud to nerozbijete a až to rozbijete, tak si seberte sochu. Zpátky k metru a odtud do úschovny, sochu dejte majiteli. Opět se dejte k metru pro splnění dalšího úkolu.


Vystupte u 3. stanice, měl by to být St. Gorgie. Zajděte ke stánku na párek,  použijte láhev na stánek, pak si vezmete láhev majonézy, dále párek a nakonec použijete láhev na mouchu, čímž jste ji uvěznili. Vstupte do policejní stanice, promluvte si s policajtem o drogách, pak seberte drogy,  ale dostanete pytel mouky. Opusťte stanice a dejte se směrem k bance. V bance si promluvte se ženou ohledně založení účtu. Dejte peníze ženě, ale ona to odmítne, protože je to příliš velká suma, takže musíte zazvonit na dveře, pytel s penězi vám vezmou. Když opět zazvoníte, tak dostanete zpátky pytel, do třetice zazvoníte, ale tentokrát použijete žvýkačku. Otevřete dveře a seberete prázdný pytel, na zámek (vlevo na kartotéce) použijete šroubovák 2x. Při prvním použití dostanete složku, při druhém mapu. Zpátky v metru, tentokrát pojedete jednu stanici k Zoo.


Před Zoo použijete šroubovák na balón a seberete šňůru z balónu. Vraťte se k metru a jeďte jednu zastávku a jste v přístavu. Sledujte stopy, které vás zavedou do Zoo.


V zoo 2x seberte vinnou révu a ještě hůl. Hůl spojíte s révou a berle s lanem a nakonec použijete parfém na obludu. Seberete slámu a mříže, obě spadnou do propasti. Vyrobíte si luk ze šňůry a hole a použijete zhruba nahoře někde ve středu, pak révu čímž se dostanete na druhou stranu. 


Párek dejte sežrat Adéle, použijte vajíčko na podivné vajíčko čímž ho získáte. Vraťte se zpátky do zoo, révu použijete na díru a slezete dolů do kanálu.


Dole se dejte doleva, dokud nezjistíte kam to vede. Běžte do metra, jeďte jednu zastávku a dejte se k úschovně, vejce dejte majiteli. Naskočte do metra a vystupte u druhé zastávky a jste u galérie. Běžte doprava měli byste vidět bezpečnostní kameru, seberte houbu. Vraťte se do metra a vystupte u druhé zastávky. Vlezte do kanalizační šachty, v kanále použijte mapu, pak ještě jednou. Houbu vložíte do díry a na ni položíte mouchu, vzniklým otvorem prolezete do bankovního sejfu. Nejdříve použijete mouku, abyste zjistili laserové paprsky, pak je překročíte a seberete cenné papíry, které odneste k majiteli úschovny.  


2. část - Vězení


To se nám to povedlo, sedíme v pěkném lochu, tak zkusme utéct.  Použijte postel a dostanete přístroj, prozkoumejte ho a následně použijte. Vlezte do vzniklé díry a jste v další místnosti, tam použijte koberec, dále mříže, tím se vám otevře východ do bludiště, ze kterého se dostaneme takto :


1 doprava, 1 nahoru, 7 doprava, 1 dolů, 2 doleva, 1 dolů, 2 doleva, 2 dolů, 3 doleva, 3 nahoru, 2 doleva, 6 dolů, 3 doprava, 1 dolů, 1 doleva, 1 dolů, 3 doprava, 1 nahoru, 1 doprava, 1 nahoru, 2 doprava, 1 dolů, 1 doprava, 2 nahoru, 2 doprava, 1 dolů, 1 doprava, 1 dolů, 2 doprava, 3 nahoru, 1 doleva, 1 nahoru, 1 doprava, 2 nahoru, 1 doprava, 1 nahoru, 2 doprava, 2 dolů, 2 doprava, 1 nahoru, 1doprava, 1 dolů, 1 doprava, 4 nahoru, 1 doprava, 1 dolů, 2 doprava, nahoru a jste venku.


Běžte doprava, aktivujte přístroj, dále si promluvte s mužem a jste na křižníku.


3. část - Na lodi


V místnosti seberte květiny a knihu, vyjděte ven, květiny dejte manželskému páru, ti jsou tak nadšení, že se obejmou a vy zneužijete situaci a ukradnete peněženku. Běžte do baru, nedjříve použijete peněženku, pak ještě jednou. Pas a kreditní kartu dejte barmanovi a on vám dá láhev. 


4. část - na planetě


Na letišti si promluvte s NARM, aby zabavil paní, během toho seberete šálu z norka a s lupem zdrhnete doleva. Na ulici se dejte doprava, kde si promluvte s mužem v obchodě, dostanete knihu a krabici, přečtete si knihu, získáte tak heslo, z regálu seberte šroubovák. šroubovák použijete na kabici, čímž získáte auto. Na auto použijete norkovou šálu. Vraťte se k baru, promluvte si s technikem a on vám slibí, že když mu pomůžete, dostanete od něho lístek.


Běžte do paláce, strážnému řekněte heslo, v paláci se dejte nalevo, na psa použijte norkovou šálu - autíčko a pak doprava, kde se vyšplhejte nahoru, promluvte si se ženou a dejte se pak do hostince. Dejte si pokec se specialistou a dostanete klíč, vraťte se na letiště a opět si promluvte s NARM ohledně uniformy a pak mu řekněte svůj záměr. Před vstupem do laboratoře si oblečte uniformu a vstupte dovnitř. Ve vězení se podívejte z okna, pošlete po NARM oblíbenou básničku pro princeznu (básnička nesmí obsahovat neslušné věci !). V paláci běžte do baru, promluvte si s princeznou a dostanete povolení ke vstupu do laboratoře. Promluvte si s NARM ať najde krabici, vraťte se na letiště a nalepte povolení na krabici, promluvte si s krabicí a vlezte dovnitř a jste ve Sky City.


Ve Sky City se dejte doprava a vstupte do dveří, po schodech až do města, odtud se dejte 2x doprava  a ze země seberete páčidlo, zase doprava a doleva. Zatlačte na krabici, která vám blokuje cestu , běžte do uvolněných dveří a skočte dolů. Páčidlem vypáčíte krabici a seberete z ni balón a nádrž na hélium. Použijte válcovitý přístroj, hélium na balón. Běžte 3x doprava a jednou doleva, pokec s princeznou a dostanete ID kartu. Vraťte se k vypáčené krabici, na přístroji použijte ID kartu, dostanete krystal. Pomocí hélia naplňte další balón a vraťte se k princezně, krystal vložte do středu místnosti, použijte terminál. Opusťte místnost a vraťte se zpět do místnosti. Pokec s diktátorem o použití TRANSATRON, pak si promluvte s princeznou a  konec.         


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.