1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
knihovna wii
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Jádro - návod

Autor : LMS Software, www.mylms.ic.cz

Rok vydání : 2007


1) Popis hry


Je to velice jednoduchá adventura, která se dá dohrát tak za 10 minut. Tento návod ani není nutné číst. Bohužel hra má několik chyb a pokud uděláte třeba jen jednu chybu, tak musíte hrát od začátku.


2) Ovládání


Klávesnice - klávesnicí pouze zadáte telefonní číslo (viz. dále).

Myš - tuto hru prakticky celou ovládáte myší.


Pokud chcete na něco použít nějaký předmět, musíte na něj (v inventáři) nejdříve kliknout a pak kliknout na předmět, na který ho chcete použít.


Pokud chcete sloučit 2 předměty (např. léky a koláč), musíte nejdříve na oba předměty (v inventáři) kliknout a pak kliknout na tlačítko "==> - <==".


Pokud chcete použít předmět na sebe (to nebude zapotřebí), kliknete (v inventáři) na předmět a potom na tlačítko "Použít na sebe".


3) Návod


Po spuštění hry se přehraje video (vždy můžete přeskočit kliknutím na "=X="). V něm zjistíte, že se něco stalo v dole. Najednou se probudíte a zjistéte že se vám to jen zdálo.


Ze stolu si vezměte klíč a léky. Ze skříňky si vezměte peněženku a obvaz. Jděte ven (kliknutím na šipku dole vlevo v okně). Dostali jste se do města, kde je aktivován "Tvůj barák" a "Hospoda". Jděte do hospody, kde si koupíte 3 pixly piva, krabičku cigaret a ukradnete propisku. Jděte zpět do města. Otevřela se nová lokace a to "Důl".


Jděte do dolu (opět video, že by se vám to nezdálo?). Na zemi leží nějaký voják - použíjte na něj obvaz - dostanete papír. Jděte domu, tam (v inventáři) použíjte papír a propisku na sebe tlačítkem "=> - <=". Zkopírovali jste papír do poznámkového bloku. Jděte na policejní stanici, kde si promluvte s policajtem. Sebere vám papír a dá vám koláč. Vezmněte mu nůž (je zabodlej vedle kalendáře) a jděte zpět do vašeho domu. Zavolejte na číslo v poznámkovém bloku (555 753 159), nikdo to nebere, tak jděte do města - do "Západní ulice č. 259".


Před domem je týpek. V inventáři "smíchejte" koláč s lékama a dejte to tomu týpkovi. Vezměte si sirky (ty v inventáři sloučete s cigárama) a jděte dovnitř. Jděte DOPRAVA. Vezměte nůž a přeřízněte špagát (druhý zleva). Jděte zpět a pak do levé místnosti (video). Jděte do dveří - před vámi stojí závěrečný boss hry. Klikněte na nůž a pak na toho týpka. Zobrazí se "bojovací" okno, kde stále klikáte na útok. Pokud váš život příliš klesne, vypíjte pivo (+30% života), nebo vykuřte cigaretu (+15% života). Po zabití bosse následuje outro a to je...


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.