1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
knihovna wii
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Karlův Příběh - návod

1) O hře :


Vžijete se do role kluka jménem Karel. Někdo vás zmlátil tak, že si nic nepamatujete. Máte u sebe jen nějaký klíč o kterém nevíte, kde jste ho vzali. Tato hra je dělaná v Game Makeru. A musím říct že autor se na grafice asi pořádně vyřádil. Hru můžete i uložit i když ani nevím k čemu, jelikož hru dohrajete za malou chvíli a nějaký větší zákys v ní nenajdete.


2) Minihra :


Ve hře se skrývá i jedna minihra. Najdete ji v nemocnici. Než si promluvíte s doktorem, tak se podívejte na obraz. Uvidíte tam vlajku. Na ni klikněte a minihra se vám spustí.


Ovládáte ducha pomocí klávesových šipek a za úkol máte honit vlajku. Za každý dotek s vlajkou získáte nějaké body. Dokonce se můžete zapsat i do tabulky nejlepších hráčů.


3) Mapa :4) Návod :


Promluvte si s bezdomovcem, ale zatím žádné prachy nemáte. Proto si promluvte s policajtem, zeptáte se ho, kde je tady nemocnice, ale on nebude vědět a dá vám mapu  města. Ještě se můžete podívat do koše, ale nic zajímavého nenajdete.


Klikněte na mapu a pokračujte do nemocnice. Promluvte si s doktorem, bude si myslet, že jste chudý a dá vám prachy.


Vraťte se za bezdomovcem a nějaké peníze mu dejte, na oplátku vám dá nádražní kartu. S kartou běžte na nádraží, ale pankáč vás nepustí, musíte si sehnat nějaké dobré hadry.


Běžte se podívat za zhulencem, vstupte brankou a zkuste si s ním promluvit. No ale moc se toho nedozvíte. Pokračujte tedy do obchodu s ťonkem. Promluvte si s ním a vyberte si mikinu Kenvelo. Ješte se můžete podívat na boty na pultě.


S novou mikinou můžete jít na nádraží, pankáč už vás pustí dál. Na zemi vpravo uvidíte hnědý kufr. Vyzkoušejte na něm svůj klíč. Klíč do něho bude pasovat, najdete balík peněz a samou radostí si vzpomenete dokonce kde bydlíte a taky na to, že ten zhulenec byl váš brácha.


To Be Continued !!


Toť vše, přeji příjemnou zábavu.


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.