1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
knihovna wii
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Killthecow - návod

Chtěl bych tradičně poděkovat týmu Gax-oft, který se skládá z Miloše Bartoníčka "Pepa Shorny", bráchy "Bebety", Marka Šťastného "doctor_martenes14w" a Jarovi Palovi "Kuzmič".


Tato hra není příliš dobrá a stačí pouze tak na chvilkové hraní. V podstatě není ani na celou obrazovku. Hrací obrazovka vypadá jako nepříliš povedená imitace game boy-e. Dole na spodku obrazovky je velké fialové kolečko, na to když kliknete, tak se přemění barva celého pozadí, můžete vybírat z několika barev, mezi kterými jsou : světle modrá,  oranžová, červená, zelená, fialová, růžová a žlutá.


Nyní vás seznámim s úkolem hry, tento úkol není nic, co by převrátilo svět hore nohama, ale je to spíše stupidní úkol. Vaším úkolem je přejíždět krávy. Ano, čtete dobře, přejíždět krávy. Na tento úkol máte časový úsek a tento časový úsek jsou dvě minuty. Na začátku hry máte na výběr jeden z pěti automobilů. V podstatě je jedno, který si vyberete. Všechny automobily mají stejné vlastnosti, spíše žádné vlastnosti. Auta umí jen dopředu, dozadu, a chabé posunování doleva a doprava. Auta ani nijak nezrychlují, jen při zpátečce mírně zpomalují. Auta jsou i vzhledově totožná, liší se pouze barvou karoserie. Mé nejoblíbenější mezi těmihle auty bylo a je policejní auto, protože z nabízených vypadá nejlépe a nejschopněji.


Když se dostanete konečně do hry, tak jste zděšeni. Na silnici jsou jakoby krávy, které spíše připomínají všechno jiné než krávu. Když do téhle krávy najedete, tak se objeví mastný flek. Proti vám jezdí auta, do kterých nesmíte narážet. Jedno naražení do auta se rovná konec hry. Vedle silnice je i travnatá cesta, na které jsou udělány zjednodušené siluety stromů, když do této siluety narazíte nebo jen strčíte, tak je taktéž konec hry. Po cestě se také nachází balíčky s benzinem, když vynecháte pouze jeden z těchto balíčků, tak je také konec hry, protože vaše auto nemá dostatek benzinu.


Po cestě musíte tedy srážet krávy a brát benzinové balíčky. V této hře máte ještě tři bonusy, které můžete po cestě sbírat. Všechny vypadají jako koláče, jen se liší barvou, a když je veznete, tak se vám přidají body, nebo ubere čas nebo doplní benzin. Když prohrajete, tak se zobrazí info - kolik jste nahráli bodů a kolik vám zbývalo času, abyste hru dokončili.


Bonusy :  


1) Modrý - když ho vezmete, tak se vám připočte pět bodů k dobru.

2) Zelený - když ho vezmete, tak se vám čas zkrátí o deset vteřin

3) Oranžový - když ho vezmete, tak se vám doplní benzín na maximum.       


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.