1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
knihovna wii
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
King of Thiefs - návod

Nejdřív pár slov úvodem. Tento návod není na plnou verzi, nýbrž jen na demo. Autor hry ale zároveň udává, že plná verze nikdy nevyjde. Další důležitou věcí je, že až budete hru hrát, v každé obrazovce zadejte volbu "Aktivovat inventář".


Jste na tržišti. Běžte se podívat, co zde prodávají a zkuste vzít rybu. Nejde to, protože nemáte peníze. Vydejte se vlevo, pryč z tržiště. Dýkou uřízněte váček s penězi spícího muže. Vydejte se zpět na tržiště a opět se podívejte, co prodávají. U obchodníka kupte rybu. Běžte pryč z tržiště a pak k bráně. Zeptejte se strážného, proč vás nechce pustit. Řekne vám pár informací (hlavně že má hlad a snědl by cokoliv). Dejte mu tedy rybu a on vás pustí. Odejděte změsta. Narazíte na další město. Před jeho branami stojí obchodník s knihami a bojí se, že jste ničitel knih. Uklidněte ho a běžte do města. Ve městě přijdete k rozcestníku. Jděte na východ po Walkenstreet. Vejděte do vetešnictví. Odejděte a běžte na Judestreet. Prohledejte ožralého námořníka a seberte mu peníze a jed na krysy. Vydejte se do přístavu. Pak běžte zpátky za prodavačem knih. Dejte mu svou dýku a on vám dá na oplátku knihu. Jděte do Walkenstreet do vetešnictví a prodejte knihu. Vezměte peníze a jděte do přístavu. V přístavišti zaplaťte a nastupte na loď. Běžte se podívat do své kajuty. Najdete hůl a krysu. Seberte tyto dva předměty a běžte si promluvit s kapitánem. Kapitán vám dal něčeho napít a vy jste zapomněl, co jste chtěl. Vraťte se do své kajuty. Přemáhá vás únava. Usnul jste a probudil jste se v cíli cesty lodě. To je KONEC.


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.