1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Krutá cesta životem - návod

V této krátké české adventurní hře vystupujete pod jménem Vladko Obřinoh. Finanční krize Vám vzala vše, a proto bude Vaším úkolem se tak nějak „zaopatřit“ - tedy vykrást banku a pomstít se tak bývalému šéfovi za to, že Vám dal padáka.


Tak začínáme. V pravém horním rohu najdete několik ikon - přehled Vašich financí (ze startu zrovna moc bohatí nejste), začínáte s 16 Kč, dále je zde ikona pro vypnutí zvuku, ikona pro výstup ze hry a nakonec mapa, která nás bude zajímat. Mrkněte do mapy, jsou zde čtyři lokality, a to: banka, bazar, park a klub.


Ze startu se nacházíte před bazarem, před bazarem stojí houmlesák, promluvte si s ním, dozvíte se, že je to Váš bývalý kamarád. Taky Vám prozradí, že má u sebe páčidlo, které by se Vám mohlo hodit na nějakou tu drobnou krádež, samozřejmě Vám ho nedá zadarmo, ale jak to bývá u houmlesáků, žízeň je žízeň. Řekne Vám, že Vám páčidlo vymění za pivko. Koukněte do mapy a navštivte lokalitu s názvem klub. Na budově klubu uvidíte nástěnku, všimněte si zde volebního plakátu (přeškrtnuté ODS/ČSSD), plakát seberte. Vraťte se zpět za houmlesem a plakát mu ukažte. Houmles je evidentně "fanoušek" ODS, situaci nezvládne a zastřelí se. Ze země seberte pistoli - devítku a houmlese prohledejte, najdete ono za pivko slibované páčidlo, bude se hodit a taky nějaké drobné, rázem máte 64 Kč. Vstupte dovnitř bazaru a u prodavače si kupte rum.


Nyní je čas na lokalitu s názvem park. Zde uvidíte zahradníka střihat křoviny do "zajímavých" tvarů. Dejte mu napít rumu. Zahradníkovi se zamotá hlava a nešťastně si hlavu rozbije o kámen. Od policie se dozvíte, že se nejednalo o zahradníka, ale o zdejšího vandala, který zde ničil park, jako odměnu za jeho "dopadení" dostanete 1000 Kč. Po zahradníkovi na zemi zbyly nůžky, seberte je, jsou Vaše. Ještě prohledejte koš, kde najdete žábu a v jezírku naleznete zelený lísteček. Vše se bude za chvíli hodit.


Nyní se vraťte ke klubu, zde použijte páčidlo na červené auto, sice peníze nenaleznete, ale ztráta času to taky nebude, v autě najdete totiž lístky na koncert. Skočte za prodavačem do bazaru, promluvte si s ním, potřebujete totiž náboje do Vaší devítky. Aby Vám je mohl prodat, budete potřebovat zbrojní průkaz. Samozřejmě že tuhle "drobnost" obejdeme, a to tak, že prodavači dáte lístky na koncert, na oplátku dostanete munici do devítky. Nyní se Vám náboje objeví ve Vašem inventáři. Musíte zbraň nabít, a to takovým způsobem, že jednoduše náboje přetáhnete na ikonu zbraně v inventáři. Nyní máte nabito.


Nastal čas vrátit se před klub. Na zemi leží sebevrah, promluvte si s ním, slíbíte mu, že mu pomůžete ukončit jeho život. Na semaforu před klubem svítí červená ve směru, kterým sebevrah leží. Tak ji změníme na zelenou. Vezměte zelený lísteček z inventáře a použijte ho k překrytí červené barvy semaforu. Sebevraha přejede motorka. Prohledejte jeho mrtvé tělo, naleznete propisku. Znovu prozkoumáme nástěnku na zdi klubu. Vidíte ten plakát s 10% slevou? Vezměte si ho s sebou. Přes mapu se dostaňte do lokality banka.


Nacházíte se před bankou. Zde se nalevo vedle okna s účetní nachází el. budka s dráty. Pomocí páčidla se dostanete dovnitř budky. Po otevření budky použijte nůžky z inventáře k přestřihnutí drátů v budce, tím deaktivujete kameru uvnitř banky. Teď vstupte do banky. Zde uvidíte dvě gorily, které hlídají trezor. Musíme se jich nějak zbavit. Nebude jim moc do řeči, proto si zatím prohlídněte trezor. Na trezoru je skener oční sítnice. Taky si všimněte v pravém horním rohu kamery, která prostor snímá, nyní by měla být, pokud jste přestřihli dráty v budce před bankou, deaktivovaná. Vraťte se tedy před banku a slečně účetní ukažte přes výlohu plakát s 10% slevou. No řekněme, že taková sleva není pro ni moc lákavá…Proto v inventáři použijeme propisku na daný plakát se slevou a rázem se z 10% stalo 90%. Váš nový vylepšený plakát s 90% slevou ukažte účetní, ta neodolá a odskočí si nakoupit.


Na otočku se vraťte před bazar. Pod rádiem, které vidíte ve výloze, se na chodníku nachází kus kachličky, seberte ho. Vraťte se zpět před banku a kus kachličky hoďte do výlohy, kde se nacházela účetní. Výlohu rozbijete. Běžte dovnitř banky, jeden z bodyguardů zmizel, zřejmě šel obhlédnout terén a pátrat po původci rozbité výlohy. Zbyl tam na Vás tedy už jen jeden bodyguard. Vytaste na něj devítku a oddělejte ho. Nyní je cesta k trezoru volná. Zbývá ale ještě jedna překážka, a to skener oční sítnice. Ten překonáme jednoduše pomocí žáby, použijte tedy žábu na oční skener. Trezor se odemknul. Nyní se do něj už bez problémů dostanete.


Gratuluji, stali jste se boháčem. J


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.