1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Larry 2 - návod

Napsáno exkluzivně pro www.cheater.cz - všechna práva vyhrazena. K uveřejnění potřebujete náš souhlas - pište na scorpions@seznam.cz.Směry :

S - sever

J - jih

V - východ

Z - západ


Příkazy, které máte zadávat jsou uzavřeny v  uvozovkách (“  ”).


1) Los Angeles


Hra začíná před domem Evy. Běžte do garáže a seberte peníze "Get dollar". S,S,S,V,V. Běžte kdíře vplotě a podívejte se do díry "Look hole". V. Vejděte do obchodu a kupte si los "Buy ticket". Opusťte obchod a běžte na Z, Z, Za vstupte do studia. Dejte recepční los "Give ticket". Zapamatujte si čísla, která vám řekla a tytéž čísla označte. Posaďte se na lavičku "Sit" dokud chlápek nevejde do zelené místnosti. Postavte se "Stand" a běžte skrz levých dveří.


Napište libovolnou odpověď na dvě otázky od Barbary. Sedněte si na lavičku "Sit" a počkejte, dokud žena nevstoupí do zelené místnosti. Postavte se "Stand" a nyní běžte do pravých dveří do Lottery room. Opusťte místnost potom, co jste vyhráli milion. V, J. Vstupte do Molto Lira, běžte do zadní částí obchodu, kde získejte plavky "get swimsuit". Běžte k pokladně a kupte je "buy swimsuit". Opusťte Molto Lira. J . Počkejte až se objeví jogger, pak se na něho podívejte "look jogger".  Z, J. Běžte přes odpadky a získejte pas "get passport". V, V.


Vstupte do holičství a sedněte si "Sit" na židli. Opusťte holičství a běžte na S, S, V. Vlezte do drogerie. Běžte k levému šuplíku na levé straně, seberte opalovací krém "get sunscreen" a kupte je "Buy sunscreen".


Sever. A vstupte do obchodu, proveďte "fill cup" a zaplaťte ženě "Pay woman". Opusťte obchod. Z, Z, Z, J. Vstupte do obchodu smuzikou, promluvte si se ženou "talk woman". Po animaci běžte na V, J a Va dostanete do přístavu. Promluvte si s chlápkem a dejte mu jízdenku "show ticket".  Běžte na V a na palubu.


2) Cruise Ship


Běžte ke spodní pravé části obrazovky a vstupte do kabiny. Otevřete dveře  "Open door" a na pravé straně se setkáte smatkou Barbary. Opusťte a znovu vejděte do místnosti, zjistíte, že už tady není. Takže ze šuplíku získáme "Open drawer" a "get kit". U nočního stolku sebereme ovoce "Get fruit". Běžte za skříň a oblečte si plavky "wear swimsuit". Opusťte kabinu. Na mapě se dejte kpravé části lodi, dostanete se k bazénu.


Použijte krém "Use sunscreen" a lehněte si na jednu z volných židli "Lie". Pak se postavte "Stand"  a běžte si zaplavat "swim". Potopte se "Dive". Plavte dolů, až na dno bazénu, tam seberte plavky "get bikini". Plavte na povrch a vylezte ven "climb out", použijte krém "Use sunscreen". Na mapě se dejte k pravé spodní části lodi, tedy zpět do své kabiny. Běžte za skříň a převlečte se "wear suit". Opusťte kabinu a běžte do restaurace. Postavte se do levé části baru a  napište "Get dip", pak opusťte restauraci.


Běžte k levé části lodi a vejděte do holičství. Opět se posaďte "Sit" a získáte paruku. Na mapě se dejte do horní levé části lodi a běžte na můstek. Přistupte k panelu za kapitánem a pohněte páčkou "move switch". Opusťte můstek a běžte podél zelené nástupiště až k horní palubě, tam vlezte do záchranného člunu "Jump in lifeboat", použijte paruku "Use wig" a "Throw dip".


3) Resort


Jděte na jih a seberte květinu "Get flower". V restauraci si promluvte s chlápkem u pódia "talk man" a posaďte se na židli "Sit". Seberte nůž "Get knife" z bufetu a opusťte restauraci. Opusťte les a vstupte do hotelového pokoje. Seberte zápalky "Get matches" ze stolku a mýdlo "Get soap" ze restroomu. Opusťte hotel, opusťte les a vstupte do holičství. Posaďte se na židli, pak vyjděte ven. Opusťte les a vraťte se na pláž. Západ a seberte bikiny, V, J.


Opusťte les a vstupte do restaurace, opět opusťte les a vstupte do hotelu, běžte do převlékárny a oblečte si bikiny, hoďte mýdlo do bikin "Put soap in bikini". Opusťte hotel a běžte do holičství, posaďte se, pak vyjděte ven, V, V. Běžte podél cesty a převlečte se "wear suit", dojděte až nakonec cesty, kde na vás již čeká letiště.


4) Airport


Dejte květině postavě poblíž vchodu do letiště, pak vejděte dovnitř. Západ a vstupte do holičství. Podívejte se na ženu "Look woman", posaďte se "Sit", pak opusťte holičství. V, V a ukažte pas "Show passport", pak běžte opět na východ a postavte se poblíž pásu a dívejte se, jak se vaše zavazadla mizí. Až se objeví zelené zavazadlo, tak je seberte "get luggage". Po animaci si kupte letenku "buy ticket". Východ. Ukažte své pasy "Show passport" postavě za pultem, pak V, Va kupte si jídlo"Buy food" a seberte ještě "Get pin". U červeného přístroje na pravé straně si ještě kupte padák "Buy parachute". Běžte po pravé cestě khorní místnosti a vstupte do čekárny. Běžte klevé straně stolu se seberte "get pamphlet". Letenku ukažte "Show ticket" kontrolce, pak běžte podél cesty do letadla.


5) Plane


Seberte batoh "Get bag" a dejte pamflet Kenovi  "Give pamphlet to Ken". Postavte se a běžte na východ, pak k spodní pravé části letadla, kde použijte sponu na dveře "use pin on door". Pohněte s pákou "Move handle" a nasaďte si padák "Wear parachute". Otevřete dveře "Open door" a použijte padák "Use parachute". Tak dopadnete na Nontoonyt island.


6) Nontoonyt Island


Použijte nůž na provazy "Use knife on rope", seberte klacek "Get stick". Plazte se "Crawl" pod křovím, blíž k levému rohu. Běžte pak na jih a pod větvemi použijte klacek "use stick", hned jak se objeví had. Běžte na východ a opatrně překročte přes pohyblivý písek. Choďte podél pravé strany a  "reach vine", pak vyšvihněte srévou"swing on vine" ke druhé révě, pak opět ke třetí "Swing on vine", tímto se dostanete přes řeku. Seberte révu "Get vine". Běžte na východ, po animaci, pak na J, Va J k pláži. Seberte písek "Get sand". Západ. Seberte popel "Get ashes". Z, S. Běžte k okraji rokle a použijte révu na větev "use vine on branch". Sever. Použijte popel na led "Use ashes on ice". Sever. Běžte k prasklině a tam "put bag in bottle"a použijte zápalky "Use matches on bag". Hoďte láhev "Drop bottle in crack", pak nastupte do výtahu a Konec.


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.