1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
knihovna wii
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Yoda Stories Demo - návod

Upozorňuji vás, že čtením tohoto návodu se připravíte o různé zajímavé a namáhavé logické úkoly ve hře.


Na začátku se ocitnete na planetě Dagobah. Dojděte si pro R2-D2, kterého můžete použít na jakoukoli věc a dozvíte se o té věci nějaké informace. Někde v okolí tu bude Yoda, tak ho najděte. Nejprve vám bude říkat abyste si koupili plnou verzi hry a pokecá o vás a o vašem úkolu - zničit tajnou továrnu impéria. Také vám dá nějaký předmět, který budete potřebovat k dokončení tohoto úkolu. Po pokecu se vraťte do lodi a odcestujte na sněžnou planetu. Prohlédněte vozidlo, najdete tam něco užitečného, většinou termální detonátor nebo něco na uzdravení. S pomocí SHIFTu posouvejte bedny, může pod nimi být něco ukryté. Také mrkněte k tantaunovi, bude u sebe určitě něco mít. V jedné budově je lékařský droid, který vás uzdraví až budete zranění a v druhé je prodavač, který vám za části zničených imperiálních droidů nebo za nějaké vybavení něco dá. Do skleníků nemusíte chodit, jsou tam max. nějaké potvory. Teď se poohlédněte po Locatoru. Bude někde blízko tohoto Starportu. Až najdete havarovaný letoun nebo zničené AT-AT, odsuňte jednu z krabic nebo kusu stroje a najdete Locator. Také může být jen v některém stroji a nemusíte nic odsouvat.


Když ho použijete, budou vámi již navštívená místa vidět a ostatní budou zašedlá. Různé znaky na políčkách znamenají různé věci : část puzzle vyplněná označí místo, kde jste už udělali nějakou logickou hádanku/úkol. Nevyplněná naopak označuje úkol, který ještě není hotový. Plné kolečko je Spaceport, terč prázdný/plný označuje teleporty, mezi kterými se můžete teleportovat, zeď označuje bariéru, kterou musíte nějak projít pomocí nějakého předmětu nebo karty, zeď s průchodem znamená bariéru, kterou už jste prošli (vyřešili logický úkol), prázdné/plné dveře označují průchod do částí mapy, kam se pěšky nedostanete a prázdná/plná hvězda ve čtverečku označuje místo konečného střetnutí.


Bohužel hra si pokaždé vygeneruje náhodnou mapu, takže další pokračování hry je pokaždé jiné, ale můžu aspoň popsat úkoly, se kterými se můžete setkat :


1. viz. nahoře část o Locatoru


2. Force - někde na holé krajině bude část sněhu, do kterého nepůjde vlézt. Když do něho narazíte z jiného směru, odkryje se část a zjistíte, že je tam kopec nebo proláklina. Někde mezi tímto kopcem se skrývá Obi-Wan Kenobi (Obi-Wan Brambory :-)), který vám dá sílu (FORCE). S ní můžete uspávat vojáky impéria. -NEBO- Na mapě budou 4 kameny, které budete muset přemístit na kopečky sněhu, poté se vám otevře vchod do jeskyňky kde je Obi-Wan Brambory a dá vám opět FORCE. PS : Vždy vám Luke oznámí, že něco pocítil v blízkosti vchodu do jeskyně nebo blízko Obi-Wana.


3. Můžete narazit na nějaké vozidlo uprostřed křehkého ledu. Přes ten led musíte nějakým fíglem přejít. Také tam vozidlo nemusí být, ale tenký led může vadit v přechodu na druhou stranu. Přes tenký led se dostanete, když na něj dotlačíte ledovou kostku. Pokud se ledová kostka nezastaví na ledu ale přejede, musíte nejprve použít obyčejný balvan a až poté kostku. V autě bude karta nebo užitečná věc.


4. Pokud jste na obrazovce, kde jsou zamčené dveře, určitě vás napadne použít kartu, ale to nemusí fungovat. Proto odsuňte balvany z míst, kde stojí, může totiž pod nimi být schované tlačítko.


5. Další věc, která by vám mohla bránit v projití, je neschůdnost z kopce dolů. Zde si musíte najít místo, kde je kopec zčásti jakoby zasněžený. Sem nasuňte balvan, ten propadne a průchod je na světě.


6. Pokud zkusíte jít do finále hned, cestu vám zatarasí chlápek. Tomu musíte dát 10 000, ale ty získáte až po splnění všech logických úkolů.


7. Na místě konečného střetnutí vlezete do skleníku, zabijte ty potvory a jedna část rostlin bude falešná a najdete tlačítko. Tím se otevřou všechny dveře a v jedné místnosti budou 2 stormtroopeři a kufr. Ten otevřete a vezmete si stasis mine, kterou hned použijete na kufr, ten bouchne a máte schody do tajné továrny. Pokud Luke bude kecat - místo použití miny - tak jste něco zapomněli, nebo vám něco chybí. Vyřadit továrnu z provozu není nic těžkého a proto to nechám na vás !


8. Úkolová rozmanitost je hodně veliká, takže tyto úkoly mohou být trochu odlišné a i jiné, ale jejich řešení spočívá opět ve stisknutí tlačítka, použití věci, odemčení dveří, odkrytí tlačítka apod. a s tím už si určitě poradíte !


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.