1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
knihovna wii
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Metal Gear Solid 2 (tipy a triky)

Autor návodu: www.sirall.com (sirall@sirall.com)

Na uveřejnění návodu máme povolení od autora...

Bonusy

Připlížíte se k vojákovi a namíříte na něj zbraň (nejvíce zabere když mu zamíříte na hlavu nebo na níže položené partie), terorista pak ze sebe vytřese Dog Tag a většinou i nějakej ten Ration. Jenže jsou tu dva druhy vojáků, první je popsán výše a to jsou srabové, druhým typem jsou teroristi hrající si na hrdinu. Nejen že vám odmítnou cokoliv vydat, ale po chvilce přivolají poplach. Prvním způsobem je, že když vlastníte USP nebo Socom tak mu střelte do nohy nebo do ruky a on si to rozmyslí a vydávám vše, druhým způsobem je, že mu stačí vystřelit těsně vedle hlavy a třetí způsob je, pokud vlastníte Nikitu nebo Stinger, zamiřte na teroristu a on vám vše mile-rád vydá.

Pokud máte dostatečnou trpělivost tak zkuste zjiž mrtvého teroristy vysypat co nejvíce věcí a hlavně Dog Tag. To provedete ustavičným přenášením mrtvého teroristy zmísta na místo.


Za získané Dog Tagy můžete získat bonusové věcičky

Za 46 známek z Tanker epizody získáte Bandanu (Šátek, který vám při jeho použití přinese nekonečnou munici.) pro Tanker epizodu.

Za 76 známek z epizody Tanker získáte neviditelný oblek pro Tanker epizodu.

Za 80 známek z epizody Plant získáte Brown Wig (Hnědá paruka, která má stejný účinek jako Bandana) pro Plant epizodu.

Za 121 známek z epizody Plant získáte Stealth kombinézu pro Plant epizodu.

Za 170 známek z epizody Plant získáte Orange Wig (Oranžová paruka) pro Plant epizodu, která vám umožní nekonečně dlouho ručkovat.

Za všech 361 známek zcelé hry získáte Blue Wig (Modrá paruka, která vám přinese nekonečný vzduch pod vodou) pro Plant epizodu.

Zajímavé typy a triky

Úvodní obrazovka

Když na úvodní obrazovce stisknete L2 tak uslyšíte výstřel ze zbraně.

Po dokončení

Když hru poprvé dokončíte získáte dva nové módy, CASTING THEATER a BOSS SURVIVAL. Ten první vám dovolí do předem vybraných 8 sekvencí dosadit skoro jakoukoliv postavu ze hry a mód BOSS SURVIVAL vám dovolí na obtížnost EASY, NORMAL nebo HARD si zabojovats libovolnym Bossem (Fortune se nepočítá).


Zajímavá zpráva pro Otacona

VTanker epizodě si najděte skříňku na který je nalepený plakát, upřímně se na něj podívejte a přes Codec zavolejte Otaconovi, pak už se jen můžete dívat na vzrušeného Snakea.


Zvětšení síly

Když se pověsíte přes zábradlí a stiskněte L1 + L2 a pustíte, Snake nebo Raiden shyb, když tento shyb uděláte 80x změní se vám GRIP Lv 1 na GRIP Lv 2 a barva se změní na oranžovou, když to uděláte ještě jednou 100x tak se vám to změní zGRIP Lv 2 na GRIP Lv 3a toje barva šedivá.


Zrychlení Codecu

Prozrychlení textů v Codecu, jen stačí zmáčknout jednou kolečko.

Jen tak pro zasmání

Když vykopnete dveře od skříně na které je plakát sdívkou, poté si na ty dveře lehnete je tam zajímavej úhel kamery.

Vulcan Reaven

Když na Tanker epizodě narazíte na figurku Vulcan Reavena, vystřelte do ní, začne řvát a střílet kuličky.


Bordel

Když na Tanker epizodě vejdete do dlouhé chodby vedoucí k mariňákům, tak jděte pořád rovně dokud se těsně před vámi neobjeví terorista, vtu chvíli zaběhněte do postraní uličky a přitiskněte se na horní zeď, až kolem vás začne procházet voják, nakloňte se a vedle vás vypadne trubka. Voják se lekne a začne místo prozkoumávat, vtu chvíli do něj narazí druhý voják a pěkně si popovídaj.


Čum sem vojáku

Když se na Tanker epizodě dostanete k Mariňákům do druhé místnost se dvěma projektory, jděte kjednomu z nich a stiskněte u něj ovladač, Sneake přepne obraz. Když budete toto opakovat pořád dokola tak Sneake pustí na jedné zobrazovek video sdívkou, jenže bude si stím hrát pořád dokola až ho chytí.


Bum, Bác

Na Tanker epizodě u Mariňáků si stačí do jednoho kopnout a kochat se pádu všem a hlavně si užít maximální zpomalení hry.


Elegantní Snake

V Plant epizodě, na obtížnost Hard a vyšší hned na začátku u ponorky, vylezte z vody a jděte k plotu v právo, přeskočte zábradlí a ručkujte doprava, přeskočte zpátky na pevnou zemi a hned před vámi je krabice s holícím strojkem. Pak pokračujte dál, až se dostanete ksekvenci jakPliskin a Raiden půjdou proti Vampovi a na konci této sekvence Raiden předá Pliskinovi holící strojek. Později se Pliskin oholí.


Dýchání pod vodou

Když ve hře za Raidena skočíte do vody a ukáže se vám ukazatel zdravý, začněte rychle mačkat trojúhelník a když k tomu ještě budete mít GRIP Lv 2 a vyšší, zvětší se vám oběm plic až na dvojnásobek. GRIP Lv 2 není podmínkou, ale s ním je to o něco delší.


Zatracený ptáci

Když na Plant epizodě se proběhnete po ptačích trusech, nepříjemně si ublížíte.


Pozor Snake

Na Plant epizodě když se dostanete ke Stillmanovi a promluvíte si, okamžitě vyběhněte směrem vpravo, kam odešel Snake. Když budete dostatečně rychlý stihnete Snakea vkrabici probíhat po mostě.


Revolver Ocelot

Poté co na Plant epizodě získáte směrový mikrofon, a budete poslouchat rozhovor Revolver Ocelota a Solidus Snakea tak zamiřte trochu jiným směrem a můžete poslouchat jak si stěžují vojáci.


Úleva

V epizodě Plant po tom co jste sestřelili Harrier a šli jste dál, dejte si pozor na vojáka na horní střeše, dojde si k plotu a začne močit, nejlepší je když si stoupnete pod něj a koukáte nahoru.


Elektrická podlaha

V epizodě Plant, až dorazíte k elektrické podlaze zkuste na ní položit časopis krásně se vznítí, nebo když na ni hodíte prázdnou nábojnici tak začne jiskřit.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.