1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
7 Days to Die
Listy aloe vera
Nejlepší léčivo na začátku hry jsou listy aloe vera, které můžeš najít na poušti a lze je tam odsud vykopat a můžeš je dále zasadit a pěstovat. Listy můžeš dále použít k výrobě aloe vera krému, který se hodí pro výrobu náplastí do lékárničky a pomáhá zastavovat krvácení.
 
Perk pack mule
Doporučuji investovat body k získání perku pack mule. Díky němu jsou výlety více efektivní z hlediska rychlosti těžení zdrojů. Tento perk v zásadě umožňuje unést více věcí bez toho, aby to zatěžovalo postavu.
 
Jak najít questy
Ve hře můžeš najít questy ve formě poznámky, když lootuješ anebo od NPC obchodníka. Pamatuj, že když děláš questy, které zahrnují lootování, můžeš nasbírat, co je k tomu potřeba ještě před začátkem mise a následně znovu po začátku, jelikož u lootu dochází k resetu.
 
Duplikování položek
Tímto postupem můžeš namnožit libovolnou položku (nebo více položek) ve hře. Potřebuješ na to dva hráče, přičemž nesmějí hrát na stejné konzoli. Začni založením ohně, vezmi položky, které chceš namnožit a dej je do výstupní sekce. Potom ten druhý hráč začne koukat do ohně (a nesmí s tím přestat). První hráč mezitím uhasí oheň (druhý do něj stále kouká) a založí jej znovu na stejném místě a vezme položky z výstupní sekce (druhý hráč stále kouká do ohně). První hráč odejde, vrátí se zpět a položky jsou zde opět k dispozici. Můžeš je takhle brát stále dokola, dokud potřebuješ. Lze to provádět úplně s čímkoliv - se zbraněmi, střelivem, zdroji - se vším. Podstatné je, že druhý hráč musí celou dobu koukat do ohně, i během chvíle, kdy se oheň uhasí.
 
Ber sebou svoji postel, když jdeš lootovat
"Postel" je věc, kterou můžeš postavit z vláken rostlin. Obnovuješ se pak na místě, kam ji položíš. Takže je lepší ji brát sebou, když jdeš lootovat na nebezpečná místa, abys v případě, že zemřeš, nemusel jít znovu celou cestu z domova (kde postel normálně umístěná je).
 
Sbírej úplně všechno
Sbírej vše, co ve hře najdeš, ikdyž to vypadá jako odpad. Vše, co ve světě najdeš, může být použito pro stavbu různých věcí ve správný čas. Pokud najdeš příliš mnoho věcí, které nedokážeš odnést, umísti tam odkládací truhlu, ulož do ní věci a vrať se pro ně později.
 
Lepidlo a Duct tape
Lepidlo a duct tape (lepící páska) jsou velice užitečné věci. Lepidlo vyrobíš z kostí a lepící pásku vyrobíš následně z kusu látky a lepidla. Kosti sesbíráš ze zvířat nebo koster.
 
Šetři municí
V 7 days to die jsou náboje velice vzácná položka, kterou bys měl používat až jako poslední možnost. Používej během lootování raději alternativy - bodné zbraně, luky a kuše. Náboje se ti budou hodit na hordu zombie, kteří přijdou každou 7. noc a jejich obtížnost se stále zvyšuje.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.