1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
knihovna wii
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Baldur's Gate: Dark Alliance

Cheat mód

Během hraní podrž L (silněji), R (lehce) + Y + A + Doleva, analogovou páčkou doprava, potom stiskni Start. Cheat menu s položkami "Invisibility" a "Level Warp" budou nyní odemknuty.Hra za Drizztyho

Úspěšně dokonči hru na extrémně těžkou úroveň pro odblokování Drizzt.Kopírování položek

Ulož hru, potom pusť položky, které chceš zkopírovat z inventáře tvé vybrané postavy. Stiskni Start a změň postavu. Importuj postavu z předchizí uložené hry. Hra přenese tvoji postavu se všemi položky v inventáři v čas uložení a povol shromažďování duplicit, pokud jsi na zemi. Nebo ulož hru a použij Recall Potion k návratu do Elfsong Tavern.

Pusť všechny drahé věci a potom importuj uloženého hráče. Vem tvé položky a prodej je. Můžeš to dělat kolikrát potřebujeś, ulož hru pokaždé když importuješ nebo přijdeš o zlato.Peníze jednoduše

Tento trik může být použit u jakéhokoli bodu ve hře. Ulož hru poblíž obchodu. Pusť všechny tvé drahé věci a potom načti uloženou postavu z toho samého místa. Po loading obrazovce seber všechny tvoje věci a prodej je. Dělej to znovu. Takhle dostaneš mnoho peněz.Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.