1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
knihovna wii
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
BloodRayne Betrayal: Fresh Bites
Kombinuj útoky pro vyšší skóre
BloodRayne Betrayal: Fresh Bites je podobná hra jako Bayonetta nebo Devil May Cry - v bitvách se používají kombo útoky. Pro záskání skóre ve hře musíš řetězit za sebe různé útoky, omračování a kousání. Ve hře je spousta bojových utkání, takže máš mnoho možností vylepšovat svůj skill prováděním kombo útoků zatímco zůstaneš mobilní. Jak dobře si vyedeš uvidíš v každé stagi na combo score ukazateli poblíž horní strany obrazovky, když se po každém zahraném kombu objeví. Na konci stage bude skóre sečteno a dostaneš celkový výsledek.
 
Vyber si správnou obtížnost
Ve hře jsou dvě různé obtížnosti, které si můžeš vybrat. Aby sis hru užil co nejvíce, j potřeba vybrat tu, která reflektuj tvé zkušenosti. Na výběr je obtížnost Standard, která je poměrně vybalancovaná a Classic, což je stejná brutální verze jako u originální hry z roku 2011. Pokud s hrou začínáš, je doporučeno začít s obtížností Standard, jelikož ti toho více odpustí a dostaneš nějaký čas na seznámení se s ovládáním. Naproti tomu v obtížnosti Classic musíš zůstat neustále v pohybu a používat comba. Obtížnost můžeš v kterýkoliv čas přehodit v nastavení.
 
Prováděj vysoké backflipy pro dosažení vysokých míst
BloodRayne Betreyal je plošinovka a jak u tohoto typu her můžeš očekávat, budou zde místa, do kterých bude těžké se vůbec dostat. Rayne je velice hbitá postava a jedna z jejich speciálních schopností je, že můžou provádět obrovské backflipy (skok pozadu), které ji umožní dostat se do vysokých míst. Tenhle backflip je podobný, jako najdeš například ve hrách Super Mario 64 nebo Super Mario Odyssey. Pro provedení tohoto skoku musíš běžet jedním směrem a potom rychle couvnout a skočit. Procvičuj to kdykoliv můžeš od začátku hry, aby ses tento skok naučil provádět sebejistě. Bude se to během dalších fází hry hodit.
 
Hraj za havrana
Ve hře jsou úseky, kde musíš hrát za havrana, aby ses dostal přes místa s hromadou špiček  a dostal jsi se k novým, nedosažitelným oblastem. Rayne má speciální schopnost přeměnit se v havranu, kterou získal od podivného bílovlasého muže, kterému se přezdívá Raven. Pokud tyhle minihry zahraješ podobně jako v arkádovce Flappy Bird, neměl bys mít problém se přes ně dostat. To znamená, že musíš neustále mačkat mávací tlačítko, abys udržel havrana ve vzduchu. Tyhle sekce jsou krátké a mají checkpointy.
 
Nauč se sprintovat
Rayne má několik superlidských schoností a jedím z nich je sprintový pohyb, který během hry budeš často potřebovat abys přežil útoky a pasti. Je důležité se jej naučit sebejistě ovládat, abys jej mohl používat během kombo útoků - budeš to potřebovat k poražení bossů, se kterými se utkáš. Pohyb se také hodí použít během skákání, aby ses dostal o něco dále. Tenhle vzdušný sprint ti pomůže na plošinách s usnadní ti se dostat do tajných oblastí.
 
Hledej červené drahokamy k navýšení skóre a vylepšením
Napříč hrou budeš nacházet červené drahokamy, které když sebereš, tak ti navýší tvé celkové skóre na konci etapy, kterou hraješ. Aby se ti započítaly, tak musíš drahokam rozbít, aby se otevřel. Ve hře je také drahokam s červenou lebkou, kterých když nasbíráš 5, tak si můžeš vybrat mezi vylepšením zdraví postavy nebo zásobníku v revolveru. Běžné drahokamy nalezneš poměrně jednoduše, když budeš prozkoumávat oblasti, ale ty najít ty s lebkou dá celkem práci, jelikož jsou většinou umístěny mimo běžně dosažitelné oblasti.
 
Neplýtvej náboji do revolveru
Ve hře máš k dispozici výkonný revolver, který můžeš použít na zabití otrapů, co ti přijdou do cesty. Zbraň je výjimečná v tom, že střílí střely ze dřeva, které udělují masivní poškození a v mnoha případech zabíjí první ránou. Nicméně je důležité také nezapomenout, že máš jen omezené množství těchto nábojů, takže se ujisti, že revolver používáš jen ve chvíli, kdy je to doopravdy nezbytné - například když bojuješ proti přesile nebo potřebuješ ubrat zdraví větším nepřátelům. Když bojuješ proti bossům, použij revolver, abys jim dal velké rány na jejich slabá místa. Revolver lze vylepšit a zvětšit mu zásobník, takže můžeš nasbírat více nábojů od nepřátel, které porazíš.
 
Vyhýbej se poraněním od světla
Rayne je dhampír, což podle balkánských pověstí je kříženec mezi upírem a člověkem. Rayne je tedy polo-upír, světlo mezi stanovišti ji tedy nezraní, ale přehršel světelných paprsků ji může začít škodit. Takže se koukej po těchto přesvětlených místech a nechoď tam. Ve venkovních oblastech není úplně snadné tyto místa odlišit, jelikož žlutá světla splývají s okolím. Pokud se Rayne dostane do kontaktu s těmito světelnými paprsky, začne postupně nabírat poškození, které ji pomalu zabíjí.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.