1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Call of Duty: Infinite Warfare
Hledej zbrojnice
V single player módu během kampaně najdeš v blízkosti nepřátelských lodí zbrojnice. Když ji najdeš, aktivuj uvnitř konzoli. Tím můžeš získat vylepšení pro tvoje letální i neletální vybaveí.
 
Dělej napřed vedlejší mise
V singleplayeru dělej napřed vedlejší mise v kampani, jelikož ti nabídnou více zkušeností v boji proti SDF a také odemknou extra perky, které zvýší tvojí bojovou efektivitu.
 
Dokončuj týmové úkoly mise
Zaměř se na dokončování všech úkolů mise, jelikož za ně dostaneš skvělé odměny, které zahrnují extra záchrany a unikátní prototypy zbraní.
 
Easter Egg: Zombíci ve vesmíru
Na následujícím videu je návod jak dokončit easter egg "Zombíci ve vesmíru" a získat Soul Key, který je potřeba k odemknutí Davida Hasselhoffa jako hratelné postavy.
 
 
Hraj za Davida Hasselhoffa
Jakmile získáš Soul Key, odemkne se ti možnost hrát za Davida HAsselhoffa. Pro zapnuté této volby v zombie módu na lobby obrazovce (Start (Custom) Match) stiskni doleva, doprava, doleva, nahoru, dolů. Pokud jsi to zadal správně, objeví se logo Davida Hasselhoffa a budeš hrát za něj.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.