1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
knihovna wii
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Cyberpunk 2077
Batmobil
V tunelu severně od Sunset Motel můžeš najít Batmobil a přidat jej do seznamu tvých aut. V místech okolo Murk Mana je také datashard, který obsahuje několik odkazů na Batmana.
 
Vývojářská místnost
Ve zprávě z CD projektu Red je schován speciální kód (605185), který odemkne padací schody dolů u hotelové cedule na kruhovém objezdu Kabuki. Tím se otevře tajná místnost, kde můžeš zapnout televizi. Členové vývojářského týmu se budou po jednom na televizi zobrazovat.
 
Hideo Kojima
Pokud vejdeš do hotelového baru během mise "The Heist," najdeš postavu se jménem Oshima, což je ve skutečnosti Hideo Kojima. Jak se k němu přiblížíš, bude mluvit o sobě, o své práci a jak chce zachytit emoce, aby mohl vyprávět příběh, který předčí všechny ostatní.
 
 
Narážka na Death Stranding
Během mise "The Hunt," kterou ti dá detektiv River Ward, vejdeš do zařízení, ve kterém se odehraje bitva z Death Stranding na displayi.
 
 
Narážka na Demolition Mana
Vedle toalety ve V apartmánech jsou 3 mušličky.
 
Narážka na Fallout
V Badlands můžeš najít poblíž disku označeného 101 mrtvoly. Jejich konverzace odhalí, že si hráli scénky a opustili bunkr 101 po nukleární válce.
 
Rozdílné konce
Ve hře je 5 rozdílných konců, jak ji můžeš dohrát, podle rozhodnutí, která uděláš ke konci hry, když vybíráš, jak udělat nájezd na Arsaka věž. Nicméně u některých je potřeba možnost odemknout nějakými dalšími požadavky.
 
Konec 1, Hanakův konec - dostupný bez dalších požadavků, jen zvol věřit Hanakovi a Arsakovi.
 
Konec 2, Roguův konec - dokonči vedlejší úkoly Tapeworm, Chippin' In a Blistering Love, než vkročíš na žhavé uhlíky k Hanakovi. Během závěrečné scény dovol Johnnymu převzít kontrolu a proveď to s Roguem. Na závěr budeš mít ještě jednu volbu, která určí který z epilogů dostaneš.
 
Konec 3, Panamův konec - dokonči vedlejší úkoly Life During Wartime, Riders of the Storm, With a Little Help From My Friends a Queen of the Highway před setkáním s Hanakem. Během závěrečné scény řekni Panamovi o pomoc. Na konci zase budeš mít volbu, která změní epilog.
 
Konec 4, sebevražedný konec - dostupný bez dalších požadavků, zvol cokoliv a potom vyber "Také toho všeho můžu nechat" a vem si pilulky. Tato možnost již nemá epilog.
 
Konec 5, tajný konec - dokonči vedlejší úkoly Tapeworm, Chippin' In, a Blistering Love před setkáním s Hanakem. Také tvé přátelství s Johnnym musí být alespoň na 70%. Což je problém pro spoustu hráčů, kterým se to zasekne na 60%. Klíčová konverzace je pravděpodobně během vedlejšího úkolu Chippin' In. Ujisti se, že během rozhovoru vybereš tyto volby:
 
- "Ten, co zachránil můj život"
- Co ode mě chceš?"
- "OK. Ale druhá šance pominula, tohle je poslední."
- "Když jsi řekl, že jsi zklamal tvé přátele..."
- "Dobře, zavolám Roguovi"
 
Výběr těchto možností spolu s Johnnyho úkoly by mělo pozvednout úroveň na 70%. (Někteří hráči nicméně říkají, že tenhle konec jde také odemknout, když je úroveň přesně na 50%).
 
Nyní, když se dostaneš do místa pro poslední rozhodnutí, vyber: "Myslím si, že ty a Rogue byste měli jít" stejně jako u konce 2. Nicméně, po této volbě počkej, cca 2 - 5 minut skutečného času a Johnny potom řekne, že má další nápad. Odsouhlas, že to chceš slyšet a jsi na cestě k dalšímu konci.
 
Narážka na Blade Runner
Na střeše hotelu Advocet najdeš postavu, která vypadá podobně jako Roy Batty z Blade Runneru, jak drží holubici míru v jeho monologu.
 
Narážka na Breaking Bad
Úkol se jménem "Heisenbergův princip" zahrnuje zničení laboratoře pro výrobu drog. Úkol a jeho jméno naráží na seriál Breaking Bad.
 
Disturbia
Skippy gun občas brouká písničku Disturbia od Rihanny.
 
Narážka na Bořiče mýtů a Indiana Jonse
V Badlands můžeš najít mrazák s mrtvolou uvnitř a také poznámku odkazující na epizodu Bořiče mýtů, kde zkouší, jestli zavřením se do mrazáku můžeš přežít explozi jako v Indiana Jonesovi a Království křyšťálové lebky.
 

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.