1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
knihovna wii
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Devil May Cry 5: Special Edition
Zlomený V převlek
Ve výběru vzhledů drž LB + LT + RB + RT ve chvíli, kdy máš vybraný V převlek.
 
Vzhled Dante s krátkými vlasy
Ve výběru vzhledů drž LB + LT + RB + RT ve chvíli, kdy máš vybraný vzhled Dante.
 
Mód Dante musí zemřít
Dokonči hru na obtížnost "Son Of Sparda" (Syn Sparty). Tento mód je hodnocen jako velmi těžký.
 
Mód nebe nebo peklo (Heaven or Hell)
Dokonči hru na obtížnost Dante musí zemřít. V tomto módu všichni nepřátelé zemřou při prvním zásahu, včetně bossů. Nicméně ty také zemřeš při prvním zásahu a máš jen 3 životy.
 
Mód peklo nebo peklo (Hell or Hell)
Dokonči hru na obtížnost Dante musí zemřít. V této obtížnosti umřeš při prvním zásahu, ale všichni nepřátelé mají plné zdraví. Autosave je zakázán a máš jen 3 životy.
 
Mód Syn Sparty (Son of Sparda)
Dokonči hru na obtížnost Člověk nebo lovec ďáblů (Human or Devil Hunter). Je to těžká obtížnost.
 
Okamžité odemknutí větších obtížností
Poraž Urizena s Nerem v prologu nebo v misi 8 a okamžitě odemkneš další následující obtížnost.
 
Hraj jako Super Danta, Super Nero nebo Super V
Úspěšně dokonči hru na obtížnost Dante musí zemřít a kromě postav získáš neomezený počet ďáblových spouští.
 
Super V EX oblek
Během bitvy s Nerem v creditech bojuj tak, aby se objevil Hell Judecca a pak jej zabij.
 
Schopnost plné výbavy
Úspěšně dokonči hru na obtížnost Syn sparty (Son of Sparda). Získaná schopnost umožní Dantemu vybavit se všemi zbraněmi naráz, včetně všech 3 verzí jeho meče a obou verzí kavalérie.
 
Odstranění limitu na nákup zlata
Úspěšně dokonči hru na obtížnost Syn Sparty (Son of Sparda) k odstranění limitu na nákup červených koulí z upravovací obrazovky. Můžeš si jich pak koupit kolik chceš, jen cena se průběžně zvyšuje, dokud nedostáhne hodnoty 50.000 za kouli.
 
Galerie smrti
Úspěšně dokonči hru na libovolnou obtížnost k odemknutí galerie smrti. Nico pak bude dělat fotografie všech nepřátel a bossů, které porazíš a přidá je do galerie.
 
Zbraně k odemknutí
Dokonči daný úkol pro odemknutí zbraně:
Kavalérie - Poraž bosse v 11. misi
Ďáblův meč - Poraž bosse v 12. misi
Dvojitá Kalinna Ann: Odemkne se na začátku 18. mise, pokud jsi v 11. misi sebral volitelnou Kalina Ann
Dr. Faust: Odemkne se na začátku 13. mise
Král Kerberus: Poraž bosse v 16. misi
Kalina Ann: Po zničení krevní sraženiny a pádu jednoho patra budov v 11. misi následuje videoscéna, na které je zobrazena další krevní sraženina. Znič ji také a poté se vrať přes zbořenou střední část. Seskoč dolů do spadnuté části a hledej vchod do volitelné místnosti, kde najdeš zbraň.
 
Jednoduchá Kalina Ann
Když máš dvojitou Kalina Ann zbraň, stiskni pistolnické tlačítko (ve výchozím nastavení doleva na D-padu), abys odhodil jeden z raketometů. Tím se ti objeví možnosti pohybů pro jednoduchou variantu zbraně. Potom si pro druhý raketomet jen dojdi a seber ho.
 
Tajný konec v prologu
Během prologu poraž Urizena, abys viděl tajný konec a získal ocenění "Well I'll Be Damned." Tohle se také stane automaticky, když hraješ na obtížnost Nebo nebo peklo (Heaven or hell), jelikož všichni nepřátelé zemřou při prvním zásahu, včetně bossů. Na lidské (human) obtížnosti to lze provést také, ale je to těžší - musíš střílet po červených krystalech a vyhýbat se jeho útokům. Když červený krystal zmizí, můžeš na něj na jeho trůnu útočit. Nicméně během několika sekund krystal zase opraví a tak to musíš opakovat, dokud nezemře.
 
Nekonečné množství červených koulí
Dostaň se do 13. mise, abys odemkl Dr. Fausta (zbraň s velkým dosahem). Kup jí 4. úroveň vylepšení (nebo pokud si to nemůžeš dovolit, tak 2. či 3. a vylepši ji pak později). Dohraj hru k poslednímu checkpointu ve 13. levelu, tam kde je socha Bohyně. Skoč do díry, kde jsou hnízda příšer a měl bys zabít 4 krevní sraženiny. Vezmi Dr. Fausta, zaujmi polohu na střílení do dálky (doleva na D-Padu), zamiř na nepřátele (RB) a stiskni B pro střílení. Pak jenom mačkej B. Až porazíš všechny nepřátele, restartuj pozici z checkpointu a opakuj to. Dr. Faust bere z nepřátel o hodně více červených koulí. Čím vyšší úroveň zbraně máš, tím je efektivnější. Se 4. úrovní ti dá přibližně 85.000 koulí za minutu, což je přes 5.000.000 za hodinu. Se 3. úrovní to je 36.000 za minutu / 2.160.000 za hodinu. Nakoupení všech skillů stojí cca 4.000.000 na postavu (tedy 12 milionů dohromady). Takže ti stačí farmařit zhruba dvě hodiny, aby sis mohl ve hře koupit cokoliv. Také je dobré si nějaké koule nafarmařit před hraním na obtížnost Dante musí zemřít, abys mohl platit za oživování. 
 
Poznámka: Tenhle trik funguje na nepatchované verzi hry. Může se stát, že v nějaké příští aktualizaci to bude opraveno. Aby sis byl jistý, že trik zůstane funkční, neinstaluj nové patche nebo je smaž. Instalaci patchů se můžeš vyhnout odpojením konzole od internetu.
 
 
Umístění tajných misí a jejich řešení
Koukni na následující video, abys našel a dokončil všech 12 tejných misí (a dostal ocenění secrets exposed). Mise nejde minout, v rámci kapitoly se k nim můžeš kdykoliv vrátit. Prostě si stoupni do červené blikající tečky a koukej do grafitů na zdi. Grafiti se rozsvítí červeně a můžeš do nich vstoupit. Index:
 

Tajná mise 1 - 0:05
Tajná mise 2 - 2:26
Tajná mise 3 - 4:37
Tajná mise 4 - 9:00
Tajná mise 5 - 11:29
Tajná mise 6 - 13:10
Tajná mise 7 - 14:41
Tajná mise 8 - 16:04
Tajná mise 9 - 17:56
Tajná mise 10 - 19:14
Tajná mise 11 - 20:16
Tajná mise 12 - 22:36

 

 

Umístění všech sbíratelných položek

Prohledej místa ve videu, abys našel všech 70 sbíratelných předmětů (32 částí modrých koulí, 8 fialových, 12 tajných misí, 7 zbraní, 6 modrých koulí, 5 fialových). Žádný z nich nemůžeš minout. Přes výběr mise se k nim můžeš vrátit kdykoliv. Video běží dle příběhu v chronologickém pořadí. Každé 4 kusy koulí sestaví jednu celou, které jsou potřeba k uzdravení (modré) a ďábelské spoušti (fialové). Tajné miste jsou trochu výzvou. Zbraně jsou exkluzivně pro Danteho.

 

Nápověda k time line na videu:

- B = část modé koule

- P = část fialové koule

- S = tajná mise

 

 

Backroad ocenění

Po přejití železničního mostu ve 4. misi projdeš skrz budovu a vyjdeš na ulici, kde se přehraje tutorial, jak používat ďáblovu spoušť. Nyní doplň fialový ukazatel na 3 čárky (zabíjením nepřátel). Potom stiskni LB k přivolání Noční můry (občí kolos, co s tebou bojuje). Noční můra vyskočí skrz zeď budovy a ty získáš ocenění.

 

Beak A Leg ocenění

"Nebezpečí shůry" je obří chapadlo, které vyletí ze stropu, aby tě napadlo. V 5. misi je jich několik. První je na začátku ve skladišti, kde je krevní sraženina, kterou musíš zničit. Nemůžeš ji minout, protože se bez její zničení nepohneš dál. Nicméně zabít chapadlo je volitelné. Ale útoč na něj kdykoliv to jde. Když na něj zamíříš se stisknutým R1, uvidíš kolik má ještě zdraví. Když ti to bude trvat příliš dlouho nebo odejdeš daleko, zdraví se mu obnoví. Pokud ti to nejde, zkus hrát na nižší obtížnost.

 

Don't Mess With The Best ocenění

Vem si ďáblovu šavli (RT) a použij postoj mistra (doprava na D-padu). Na zápasu s finálním bossem v misi jen mačkej RB + B k útočení šavlí. Způsobí to, že nepřítel bude vrávorat a ty získáš ocenění.

 

Eagle Eyes ocenění

Po prvním souboji s nepřáteli v 9. misi (kde zápasíš s obří žábou) jdi rovnou na konec oblasti a skoč ze skály jak kdyby ses chtěl zabít. Zeď ti bude blokovat cestu a když se podíváš pořádně, uvidíš zlatou kouli za zdí. Stiskni LB k vyvolání Noční můry. Ta prorazí zeď a ty získáš tohle ocenění (a musíš mít 3 čárky na failové stupnici, abys mohl můru vyvolat).

 

Pet Protection ocenění

Jediná těžká část 5. mise je finální boss. Nesmíš dovolit, aby některý z tvých mazlíčků (Griffon nebo Shadow) pošel. Jejich zdraví vidíš v levém horním rohu na obrazovce. Jejich zdraví se hned obnoví, když vyvoláš Noční můru (ale musíš mít 3 čárky na fialové stupnici). Udělej to vždy, když jejich zdraví je nízké. Kup si tyhle dovednosti, abys to měl jednodušší: Griffon Vigor, Griffon Vigor 2, Shadow Vigor, Shadow Vigor 2. Tím tví mazlíčci budou mít více zdraví. Dovednost "Trigger Heart" je také užitečná, jelikož Noční můra pak vydrží déle ve hře. Začni 5. misi na nejnižší (Human) obtížnosti s těmito dovednostmi. Na finálním zápasu, ustup, když on posílí, abys zabránil ublížení mazlíčkům. Pokud je zdraví některého z nich pod 50%, vyvolej Noční můru. Okamžitě stiskni znovu LB, aby noční můra šla pryč. A zase to opakuj, když jejich zdraví klesne. Kromě toho, na bosse útoč nejvíce se Shadowem (boj z blízka) - způsobuje to mnohem větší poškození. Budeš na to potřebovat nejspíše několik pokusů...

 

Protect the People ocenění

V 1. misi je jenom jeden "skrytý" nepřítel. Když doskočíš na rozbitý most zhruba v půlce mise po přehraném videu, okamžitě se otoč a hledej červenou kudlanku střežící modrou kouli. Zabij ji. Zbytek nepřátel nepřehlídneš. Mise je jenom jeden dlouhý most s nepřáteli na něm, můžeš jít jen jedním směrem a nepřátele uvidíš. K získání ocenění je všechny zabij.

 

Rearm and Repeat ocenění

Ocenění můžeš nafarmit přes restarty s použitím checkpointů. Nejrychlejší místo na farmení je v 15. misi. Dostaň se přes oblast s pastmi, až narazíš na první sochu Divinity. Jdi za ní a uvidíš krátké video s kusem modré koule na vrcholu hory. V této oblasti je 7 punch line devil breakerů blízko sebe a zabere jen 30 sekund je všechny sesbírat. Tak je všechny znič přes LB a restartuj misi k poslednímu checkpointu. A opakuj to tak dlouho, dokud nezískáš ocenění.

 

Slick Moves ocenění

V 15. misi jsou dvě cesty, kterými se můžeš vydat. Bez ohledu na to, kterou se vydáš, vždycky se potkají u Divinity soch (obchodů, kde můžeš nakupovat dovednosti). Dohromady jsou zde 3 oblasti, kde se cesty rozdělují a musíš projít některými pastmi. K získání ocenění nesmíš dostat žádné poškození od pasti během volných přesunů. Poškození od epřátel nebo finálního bosse se nepočítají.

 

The Quick and the Dead ocenění

Porazit 5 nepřátel naráz v jedné sekundě lze na začátku hry v první bitvě s nepřáteli v 2. misi. Hraj na obtížnost Human nebo Heaver or Hell a vybav se zbraní Helter Skelter před startem mise. Zbraň můžeš koupit v obchodě. Zabij první 3 nepřátele, následně se objeví dalších 5. Nech je přiblžit se k tobě a pak použij Helter Skelter, abys je zabil všechny naráz. Při obtížnosti Heaven Or Hell všichni nepřátelé zemřou prvním zásahem, při obtížnosti Human může být potřeba je napřed trochu oslabit. Pokud se ti to na první pokus nepovede, restartuj zpátky k checkpointu a zkus to znovu. Alternativně použij Super Nerův skill "Maximum Bet.". Ten vyvolá velkou vlnu, která zabije vše, co jí stojí v cestě.

 

Where the Red Orbs Grow ocenění

Po prvním souboji v druhé misi se cesta rozdělí doleva a doprava (v tomto místě je na ulici žlutá sanitka). Vydej se doprava. Po pravé straně cesty skoč do díry v budově a najdi skryté červené koule v místnosti.

 

Who Needs Weapons Anyway ocenění

Napřed dokonči hru na obtížnost Syn Sparty (Son of Sparda) a následně znovu na Dante musí zemřít (Dante Must Die). Dokončení hry na obtížnost Syn Sparty odemkne skill "Irregular Full Custom." Ten pak můžeš koupit za 100 červených koulí v obchodě. Potom se díky němu můžeš kompletně odzbrojit. Nicméně, nemůžeš útočit holými pěstmi. Takže musíš hru znovu dokončit na obtížnost Dante musí zemřít k odemčení obleku Super Dante, který ti dá neomezenou ďáblovu spoušť (Devil Trigger). Potom můžeš použít druhou ďáblovu transformaci k vytvoření silných zbraní. Po dokončení hry na obtížnost Dante musí zemřít udělej tohle:

 

- Nahraj 11. misi na obtížnost Člověk

- Vyber oblek Super Dante

- Kup Irregular Full Custom skill

- V obchodě zahoď všechny bodné a palné zbraně

- Na obrazovce s misí stiskni RB/RT k přepnutí na vlastní sadu zbraní

- Spusť 11. misi. Drž L1 k aktivaci ďábla, použij ho k odstranění všech krevních sraženin a zabití všech nepřátel, které potkáš.

 

Po poražení bosse v 11. misi získáš ocenění. Ujisti se, že v intentáři nemáš absolutně žádnou zbraň, včetně šavle a Ebony nebo Ivory pistolí.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.