1. Další naše weby:
 2. Gta.cz
 3. Mafia & Mafia 2
 4. NFS
 5. S.T.A.L.K.E.R.
 6. Gothic
 7. Worms
 8. Vietcong
 9. T-Games
 10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
knihovna wii
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
FIFA 22
Vyber si formaci, která ti vyhovuje
Ve hře není žádná nejlepší formace, musíš s nimi experimentovat, abys našel tu, která nejlépe sedí na tvůj herní styl. Pokud s hrou začínáš, doporučujeme formaci 4-2-3-1, jelikož je to skvělá obraná formace a umožňuje použít CDM (střed, obrana na středu) ke krytí tvé obrany. To ti pak dává možnost použít útočící fullbacky jako Dani Alves nebo Jordi Alba, kteří přidají více tlaku na vrcholu a obrana bude mít těžké se s tím vypořádat.
 
Soustřeď se včas na úkoly
Jakmile máš přístup k Ultimate týmu, měl bys začít plnit úkoly; zvláště pokud neplánuješ utratit žádné peníze ve hře. Upřednostňuj pro začátek základní úkoly, jelikož je to dobrý způsob, pro získání peněz a balíčků, když začínáš. Ačkoliv nebudeš moci obchodovat s některými odměnami, stále budou užitečné, když dáš dohromady sestavu. To co nepoužiješ se vždy hodí pro dokončování Squad Building výzev.
 
Dostaň hráče z jejich pozic
Nehledě na tvoji taktiku a přístup, nebudeš moci dát gól, pokud nemáš míč. Je proto zásadní zachovat si vlastnictví míče tím, že jej neustále přesouváš po hřišti mezi tvými hráči. Tvým úkolem je tedy cvítit se do protihráče a dostat je z jejich pozic. Jakmile udělají chybu a objeví se volné místo, využij příležitosti a vystřel gól.
 
Top 10 hráčů v kariéře
Pokud by sis raději vybral již hotový team místo stavění vlastního, mohlo by tě zajímat, kdo jsou nejlepší hráči v kariéře s největším potenciálem. Níže je top 10 hráčů, první číslo je jejich současný rating, druhé jejich potencionální skóre:
 
 1. Kylian Mbappe (PSG) - 91 > 95
 2. Gianluigi Donnarumma (PSG) - 89 > 93
 3. Erling Haaland (Dortmund) - 88 > 93
 4. Trent Alexander-Arnold (Liverpool) - 87 > 92
 5. Phil Foden (Manchester City) - 84 > 92
 6. Kai Havertz (Chelsea) - 84 > 92
 7. Jadon Sancho (Manchester United) - 87 > 91
 8. Matthijs de Ligt (Piemonte Calcio) - 85 > 91
 9. Joao Felix (Atletico Madrid) - 83 > 91
 10. Pedri (Barcelona) - 81 > 91
Kopej vysoko
Vzdušná hra je ve FIFA 22 více účinná, než v předchozích hrách série; dobře vykopnutý vysoký míč může prorazit i nejtěsnější obranu. K vykopnutí míče do prostoru drž tlačítko L1 a stiskni Y. Nesnaž se míč dokopnout k nohám útočníka, místo toho jej kopni před něj, aby jej mohl doběhnout.
 
Omez protivníka na kopy s malou šancí
Když se dostaneš do situace, že bráníš protivníkovo útočnikovi ve skórování, musíš minimalizovat riziko jeho skórování. Pokud znáš protivníkovo hráče, můžeš je zkusit donutit vykopávat jejich slabší nohou. Můžeš je také za široka zkusit odsunout tak, že budou muset vykopávat z dálky a pod špatným úhlem.
 
Měň hru
Přehazování je ve hře velice efektivní, tak se neboj přehazovat hru ze středu do krajů - nejen že si tím uděláš místo, ale také můžeš udělat díru v protiobraně tím, že je dostaneš z pozic. Pokud to formace dovoluje, ujisti se, že hráči z krajů se dostanou ke středu v přechodových situacích, takže máš možnosti útočit z blízkých i vzdálených postů.
 
Hledej mladé hvězdy
Kariéru začínáš během přechodového okna, což znamená, že bys měl okamžitě začít s agenty hledat nejlepší hráče pro tvůj tým. Všímej si mladých hráčů s dobrými statistikami, jelikož to jsou dobří hráči, které pak tréninkem můžeš proměnit v super hvězdy. Pokud chceš získat největší talenty bez prohledávání trhu, použij EA Top 1000 databázi hodnocení k rychlému vyfiltrování hráčů, které potřebuješ.
 
Nauč se těžké pohyby
Zkus se naučit pár dovednostních pohybů, které můžeš použít k obehrání protivníka a získáš jimi pár metrů místa. Znalosti těchto manévrů jsou dobré pro proražení těsné obrany. Pohyby jako falešný výkop můžou být částečně efektivní ve hře jeden na jednoho proti brankáři, jelikož jej mohou přinutit si zakleknout a zůstane ti volný prostor v síti. Podívej se na video níže, které ti ukáže, jak pohyby provádět:
 
 
Nedělej příliš mnoho simulací tréninku
Měl by ses naučit zvládat své pokušení a nemačkat neustále pravou páčku pro rychlou simulaci tvých tréninkových dní. Důvodem je, že pokud to budeš dělat příliš často, obdržíš za simulace poměrně malé hodnocení a zvláště pokud pak hraješ na těžší obtížnost, tak potřebuješ, aby všichni tví hráči hráli nejlépe, jak dokáží. Je proto doporučeno, abys hrál alespoň jeden nebo dva tréninky za týden.
 
Hraj divizi rivalů pro odměny
FIFA 22 udělala změnu v divizi rivalů - v online Ultimate Team módu hry. Narozdíl od předchozích verzí tento mód nyní stojí za to hrát, protože jseš nyní sezónního systému postupů, který se resetuje tak často, že ikdyž prohraješ, tak stále získáš odměny jen za hraní zápasů a dosažení milníků. Tento systém má také checkpoint, které ti zabraňují dostat se zpět od určitého bodu a kvalifikační body, které získáš, se přičítají.
 
Nejlepší způsob, jak se bránit
Nejspíše zjistíš, že ve většině případů není nutné při obraně tacklovat hráče. Nejefektivnější je postavit se na nohy a zmanévrovat tvého protihráče z dálky pomocí LT na tvém ovladači. Pokud napozicuješ své tělo správně, budeš moci dostat míč pryč a také zablokovat všechny průchozí lajny.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.