1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
knihovna wii
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Hitman: World of Assassination
Zloději ze Sám doma
Mokří bandité ze Sám doma - Marv Goid a Harry Bagnato - se objeví v Paříži, kde se stanou terčem agenta 47.
 
Bláznivé zombie
Když cestuješ po řece Mississippi na jedné z misí Agenta 47 a hledáš gangstery, kteří se nalodili na tanker, tak zbytek postav na lodi začne sebou bláznivě škubat jak zombie, když zabiješ na cestě jednoho z gangsterů a jednoho z ostrahy lodi.
 
ICEA loď v tutorialu
Agent 47 obnovuje své dovednosti na dřevěné lodi během tutorial fáze. Loď je pevná a hladká, ale má hloupý, nedodělaný vzhled. Opravář pak říká, že ICA (international Contract Agency) koupila celou loď od "ICEA" - což je narážka na Ikeu.
 
Brokovnice soudného dne v krabici s květinami
Zatímco hledáš v hotelu tajné vchody jako část mise "Traditions of the Trade," agent 47 vstoupí v prvním patře do obchodu s květinami. Na pultu je dlouhá krabice, která vypadá, že je plná růží. Při bližším ohledání v ní ale najdeš brokovnici.
 
Narážky na Kane and Lynch
Hra Kane and Lynch: Dead Man byla vydaána společností IO krátce po úspěchu Hitman: Blood Money. Člověk, který tuhle nepovedenou hru poctivě orecenzoval, byl vyhozen. Nicméně v Hitmanovi se po celou hru objevuje jako NPC, aby  nebyl zapomenut.
 
Zabij ducha
Ve hře je skutečný duch, kterého můžeš vidět a dokonce i zabít. Najdeš jej v misi "Traditions of the Trade," ve slepé větvi hotelu na konci chodby.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.