1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
knihovna wii
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Hitman: World of Assassination
Zloději ze Sám doma
Mokří bandité ze Sám doma - Marv Goid a Harry Bagnato - se objeví v Paříži, kde se stanou terčem agenta 47.
 
Bláznivé zombie
Když cestuješ po řece Mississippi na jedné z misí Agenta 47 a hledáš gangstery, kteří se nalodili na tanker, tak zbytek postav na lodi začne sebou bláznivě škubat jak zombie, když zabiješ na cestě jednoho z gangsterů a jednoho z ostrahy lodi.
 
ICEA loď v tutorialu
Agent 47 obnovuje své dovednosti na dřevěné lodi během tutorial fáze. Loď je pevná a hladká, ale má hloupý, nedodělaný vzhled. Opravář pak říká, že ICA (international Contract Agency) koupila celou loď od "ICEA" - což je narážka na Ikeu.
 
Brokovnice soudného dne v krabici s květinami
Zatímco hledáš v hotelu tajné vchody jako část mise "Traditions of the Trade," agent 47 vstoupí v prvním patře do obchodu s květinami. Na pultu je dlouhá krabice, která vypadá, že je plná růží. Při bližším ohledání v ní ale najdeš brokovnici.
 
Narážky na Kane and Lynch
Hra Kane and Lynch: Dead Man byla vydaána společností IO krátce po úspěchu Hitman: Blood Money. Člověk, který tuhle nepovedenou hru poctivě orecenzoval, byl vyhozen. Nicméně v Hitmanovi se po celou hru objevuje jako NPC, aby  nebyl zapomenut.
 
Zabij ducha
Ve hře je skutečný duch, kterého můžeš vidět a dokonce i zabít. Najdeš jej v misi "Traditions of the Trade," ve slepé větvi hotelu na konci chodby.
 
Plameňákův let
Miami je známé plameňáky ve velikosti lidí, kteří mohou létat. Takže v obleku plameňáka může agent 47 doslova vyletět z levelu pryč. Jakmile odstraníš  všechny cíle, musíš prostě jen běžet, pro změnu oblečený jako plameňák, k helipadu poblíž závodní trati.
 
Vypusťte Krakena
Agent 47 si může prohlédnout moře z krásného městečka Sapienza v Itálii a prozkoumat místní divokou přírodu. Nicméně, je to Kraken, žádní delfíni nebo cokoliv jiného.
 
Gumové kachničky jsou všude
K dokončení úkolů agent 47 použil doslova každý nástroj, který měl k dispozici. Gumová kachnička je nicméně jediná věc, která se v nějakém množství objeví v každém úkolu. Tahle série je doslova posetá kachnama.
 
Jak vyhrát na burze
Hned po dokončení mise běž na burzu a podej sázku. Když vyhraješ, nevsázej se znovu. Místo toho spusť další misi. Pak hru vypni. Když se hra spustí, zjistíš, že byla automaticky uložena, ale ne v tvé misi. Neukončuj hru; výhru, kterou jsi teď dostal, je uložena a můžeš podat novou sázku. Dělej to tak dlouho, dokud neprohraješ. Když prohraješ, ukonči hru a spusť ji znovu. Opakuj tento postup, dokud nemáš solidní výhru.
 
 
Každá věc má svůj účel
Seber cokoliv, co jde sebrat, protože nikdy nevíš, kdy se ti bude hodit třeba i šroubovák. Velikost inventáře nemá žádný limit, tak sbírej.
 
Odváděj pozornost mincemi
Můžeš hodit minci po nepříteli, aby jsi odvedl jeho pozornost, když ti jdou po stopě. Vysavač nebo jiné hlasité věci jsou také dobré.
 
Používej Instinct mód
V tomto módu můžeš scannovat okolí a najít věci, se kterými lze interagovat.
 
Zapni si titulky
Místa si vybavíš spíše podle jejich názvu. Když se pak rychle na mapě rozhodovat kam jít dále, pamatování si jejich názvu ti může hodně pomoci.
 
Ke sbírání XP opakuj mise
Nasbíráš více zkušeností (XP) a upgradů úrovní po dokončení každé mise. Nepřátelé si budou vědomi, že jsi v přestrojení.
 
Odstraňuj pouze nezbytné cíle
Vystavuješ se zbytečnému nebezpečí, pokud zabiješ někoho, koho není potřeba eliminovat.
 
Schovávej těla
Ne jenom že musíš někoho zabít, ale také musíš vědět, kam mrtvolu schovat.
 
Používej vlákno jako zbraň
Používej vlákno z drátu jako způsob, jak zabít oběti potichu.
 
Zoomuj pro poslouchání konverzací
Když nazoomuješ se zbraní, uslyšíš vzdálenou konverzaci více jasně.
 
Dávej si pozor na bezpečnostní kamery
V některých případech, kdy mohou prozradit tvou pozici, je lepší je zničit.
 
Jed na krysy je velice užitečný
Velice nenápadná zbraň může být jed na krysy. Najdeš je ve skladech, sklepech a dalších podobných místnostech.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.