1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
knihovna wii
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Kingdom Come: Deliverance
Tajné brnění pro koně
Brnění pro koně je v této hře velice známé, aktuálně je známo pouze jedno místo, kde může být získáno. Brnění je určeno pro hlavu koně a výrazně mu zvyšuje obranu. A taky vypadá hezky. Pro nalezení jdi do hlubokých lesů východně od Ledetchko. Běž okolo útesů dokud nedojdeš až nahoru vysokého útesu. Na kraji je mrtvý kůň a obrovské hnízdo, které vidíš zespodu. Jdi nahoru okolo hnízdy a použij keře, abys k němu vyskákal. V hnízdě najdeš brnění.
 
Mocné brnění s mečem
K získání setu štítu a dobrého meče (za dobrých 10.000 mincí) brzy ve hře běž do města Neuhof. Z města vycestuj severně a potom na východ od rozcestí, dokud nenarazíš na opuštěný kemp po levé straně. V něm je odemknutá truhla, která obsahuje set štítu a meče Svatého Jiří. Kemp je v místě, kam bys měl dorazti později v rámci příběhu během "Epologue" questu na konci hry. Nicméně je možné si jej vyzvednout už dříve a hra s ním bude snazší.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.