1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Myst 2021
Čti všechno pečlivě
Je zásadní si ve hře pečlivě přečíst všechny texty. Nedělejte chybu tím, že budete texty knih a další číst jen zběžně - pokud to uděláte, ve hře se ztratíte. V každé knize a textu je schovaná nějaká nápověda.
 
Použijte počítač na zpracování nápověd
Když obdržíte do očí bijící vodítko ke kvízu, musíte jej zprocesovat, abyste zjistili, jak vám to pomůže k řešení hádanky. Pokud například obdržíte datumy, bude je potřeba někam zadat, ať už na rozhraní počítače b pozorovací budově, v podzemní základně nebo ve věži. Rozhraní počítače napoví, která data lze do něj zadávat.
 
Objevuj ostrov
Na začátku hraní si udělej čas na objevování ostrovu, abys pochopil co kde je umístěné. Ostrov není velký, takže ti to nezabere příliš času a znalost geografie ti umožní postupovat rychleji ve hře, jelikož všechny hádanky jsou spolu propojené a budeš tak přesně vědět, kam potom jít.
 
Jak řešit hádanky
Vodítka k řešení hádanek jsou tam všude, musíš se jen dívat a poslouchat. Čas a trpělivost jsou jediné věci, které ti mohou pomoci. Věci a informace objevené v jedné době mohou být potřebné pro řešení hádanek v době druhé nebo k dokončení hlavních hádanek hry. Příkladem je ocenění "Stack Overflow," které vyžaduje vyplnit všechen prostor na polici červenými nebo modrými stránkami. Abys to mohl provést, musíš napřed najít všechny červené a modré stránky. V každé době je jedna červená a jedna modrá. Navštiv tedy všech 5 dob a vrať stránky do jejich knih.
 
Používej svítilnu
V nové verzi 2021 máš navíc svítilnu, která ti pomůže s orientací v tmavých místech mapy. Je to něco, co v původní verzi z devadesátých let nebylo. Ujisti se, že naplno využiješ její výhody, když budeš hledat přepínače v každé lokaci, jelikož ti poskytne mnohem více světla a také možná napoví k nějakému druhu hádanek.
 
Jak získat ocenění Stoneship
K získání tohoto ocenění musíš najít cestu zpět z doby kamenné. Do této doby se dostaneš zvednutím lodi a přečtením knihy na kapitánově místě. Vyřeš hádanky Chest (truhla), Beacon (signál) a Power Battery (silná baterie) k návratu do Mystu. Tajemství do této doby je páka vytvarovaná do písmene E hned vpravo za místem, kde se objevíš.
 
Dej si na čas
Dohrát hru během jednoho spuštění je v podstatě nemožné, doslova je zde příliš mnoho informací na hledání a zpracování a potřebuješ se na to hodně soustředit po dlouhý čas. Mnohem více si hru užiješ, když při každém spuštění se budeš soustředit na vyřešení pár hádanek a budeš si psát poznámky jak a proč jsi to dělal. Poznámky ti umožní si potom dát pauzu a vrátit se ke hře odpočinutý s vodítky, které ti osvěží tvou paměť.
 
Všímej si malých detialů
Doslova všechno ve hře je na svém místě záměčně, aby ti poskytlo nějakou nápovědu a spousta z nich ti dojde až později ve hře, takže je podstatné všímat si malých detailů a dělat si o nich poznámky. Nemusíš si to psát někam do poznámkového bloku, úplně poskačí si ve hře dělat screenshoty.
 
Vždy si dělej poznámky
Připomínek o tom, jak důležité je dělat si poznámky, není nikdy dost. Ať to jsou ikony, datumy, konstelace, časy, musíš si to poznamenat, jelikož je to vždy relevantní pro další postup ve hře. Pamatuj si, že každá hádanka je propojená a jakmile jednu dokončíš, otevře se další prostor nebo ti to prozradí zásadní informaci o dalším místu na mapě.
 
Zkoušet interagovat se vším
Klikej na úplně každou položku, se kterou jde interagovat, jelikož je za nimi schována hromada informací, nápověd a vodítek. Nicméně jsou zde i věci, kde můžeš zmáčknout tlačítko, přepnout přepínač a nic se nestane. Buď ale stále zvědavý, on je zde vždy důvod, proč se nic nestalo...
 
Opakovaně navštěvuj body zájmu
Kdykoliv ve hře dokončíš úlohu, tak se dozvíš, jak začít další. Všechny body zájmu jsou poblíž místa, kde se objevíš a přesně v těhlech místech bys měl začít novou úlohu řešit. Kdykoliv budeš ve hře zmatený a nebude se ti dařit dále postupovat, měl bych chodit mezi těmito body, jelikož jeden z nich bude velice pravděpodobně místo, které musíš navštívit k dalšímu posunu. Obvykle když nemůžeš na něco přijít, řešení je blíže, než si myslíš.
 
Jak získat ocenění Can Opener
K získání tohoto ocenění musíš vyluštit ozubená kola uvnitř orolje. Správné pořadí čísel z vrcholu dolů je 221. Stiskni pravou páčku 2x a stiskni a drž levou, dokud se dvojka nedostane na prostředek. Jakmile dokončíš oboje, získáš přístup do Mechanical Age (doba mechanická). Kniha k přístupu do této doby je na nástupišti u přístavu.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.