1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Myst 2021
Čti všechno pečlivě
Je zásadní si ve hře pečlivě přečíst všechny texty. Nedělejte chybu tím, že budete texty knih a další číst jen zběžně - pokud to uděláte, ve hře se ztratíte. V každé knize a textu je schovaná nějaká nápověda.
 
Použijte počítač na zpracování nápověd
Když obdržíte do očí bijící vodítko ke kvízu, musíte jej zprocesovat, abyste zjistili, jak vám to pomůže k řešení hádanky. Pokud například obdržíte datumy, bude je potřeba někam zadat, ať už na rozhraní počítače b pozorovací budově, v podzemní základně nebo ve věži. Rozhraní počítače napoví, která data lze do něj zadávat.
 
Objevuj ostrov
Na začátku hraní si udělej čas na objevování ostrovu, abys pochopil co kde je umístěné. Ostrov není velký, takže ti to nezabere příliš času a znalost geografie ti umožní postupovat rychleji ve hře, jelikož všechny hádanky jsou spolu propojené a budeš tak přesně vědět, kam potom jít.
 
Jak řešit hádanky
Vodítka k řešení hádanek jsou tam všude, musíš se jen dívat a poslouchat. Čas a trpělivost jsou jediné věci, které ti mohou pomoci. Věci a informace objevené v jedné době mohou být potřebné pro řešení hádanek v době druhé nebo k dokončení hlavních hádanek hry. Příkladem je ocenění "Stack Overflow," které vyžaduje vyplnit všechen prostor na polici červenými nebo modrými stránkami. Abys to mohl provést, musíš napřed najít všechny červené a modré stránky. V každé době je jedna červená a jedna modrá. Navštiv tedy všech 5 dob a vrať stránky do jejich knih.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.