1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Operation: Tango
Odkaz na Dooma
Seznam zabavených položek obsahuje "Majetek UAC," ve kterých je kulomet a motorová pila a nejspíše to odkazuje na Dooma a Union Aerospace Corporation.
 
Jak použít Friend Pass
Pokud vlastníš hru, můžeš pozvat kamaráda, který ji nevlastní a zahrát si s ním hru pomocí Friend Pass systému. Pro využití této možnosti je potřeba, aby si kamarád, který hru nevlastní, stáhnul demo verzi zdarma. Hráči s demoverzí si mohou zahrát s kýmkoliv jiným, kdo má hru koupenou. Nicméně nedostanou žádné ocenění ani trofeje.
 
Tipy pro začátečníky
Komunikuj se svým partnerem během hry. K úspěchu potřebujete spolupracovat. Každý z vás vidí něco jiného, tak se ujistěte, že popisujete věci jasně a v detailu.
 
Obě role jsou nezbytné a stejně důležité k úspěchu mise, takže se libovolně rozhodněte, kterou chcete zkusit napřed. Potom můžete zvážit pustit si replay mise s druhou rolí, abyste měli i druhou stranu pohledu. Vyzkoušení obou rolí vám může pomoci v komunikaci s vaším partnerem.
 
Když se zaseknete, je ve hře zabudovaný systém nápověd. Když stisknete hint tlačítko, dostanete malé vodítko, které by vás mělo usměrnit na správnou cestu. Nicméně nápovědy vám neřeknou jaké je řešení.
 
Hra se automaticky ukládá, takže se nemusíte bát o ztrátu postupu, pokud potřebujete přestat hrát.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.