1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Outriders
Uprav nastavení Auto Loot Minimum Rarity
Vlez do nastavení a hned jedna z prvních položek pod Gameplay je "Auto Loot Minimum Rarity." Jak název napovídá, tohle nastaví minimální unikátnost věcí, které automaticky nalootuješ, aniž bys dělal cokoliv. Defaultně je nastavena úroveň Epic, ale po nějakou dobu žádné epické vybavení stejně nenalezneš. Takže jeden z tipů je snižit tuhle úroveň na unusual po několik prvních misí, než budeš vybaven většinou Rare vybavení a potom úroveň zvyšuj, jak budeš postupovat příběhem. V zásadě to znamená, že každé zelené nebo lepší vybavení, které mineš, automaticky nalootuješ na konci mise.
 
Vypni helmu, pokud se raději díváš do obličeje
V Gameplay options můžeš vypnout zobrazování helmy, pokud se ti tak postava líbí více. Nastavení nemá vliv na hru samotnou - postava má stále stejné vlastnosti, jakoby helmu měla, jen se nezobrazuje.
 
Hraj mise znovu navštěvováním stejných lokalit, odkud jsi je začal
Dokončil jsi postranní misi a dostal jsi jen rare vybavení místo legendary, po kterém jsi šel? Nezoufej, jeden z dalších tipů je, že můžeš navštívit stejnou lokaci nebo mluvit se stejnou osobou, která ti původní misi dala. Misi můžeš hrát znovu a znovu kolikrát jen chceš a můžeš se dostat k lepšímu vybavení.
 
Všímej si, jak uzdravovat tvou postavu
Ve hře nejsou žádné léčebné položky jako lékárničky, boostery a podobné. Místo toho se každý typ postavy léčí udělováním poškození, ale jinými způsoby. Je to:
 
Devastator - léčí se zabíjením nepřátel v blízkosti
Pyromancer - léčí se zabíjením nepřátel se značkou zkušeností
Technomancer - léčí se částí jakéhokoliv udělené poškození
Trickster - léčí zdraví i štíty zabíjením nepřátel v blízkosti
 
Také se každá z postav léčí pasivně - tím, že se vyhneš poškozením po nějakou chvíli. Ale když se ocitneš obklopen nepřáteli a ztrácíš zdraví příliš rychle... tak ať víš, jak jej rychle získat zpět.
 
Předobjednávkový bonus nalezneš ve skrýši, ne v inventáři
Pokud jsi outridera koupil v předobjednávce, mohl jsi získat ve hře nějaký extra loot. Nedostaneš se k němu dříve, než po dlouhém prologu v Rift Town, ale pak jdi ve skrýši do velké garáže - je na druhé straně od skladové bedny za kovovými schody. Koukni do inbox záložky nahoře a měl bys zde najít svůj předobjednávkový bonus. Pokud inbox nevidíš, bohužel to znamená, že jsi žádný bonus neobdržel.
 
Zopakuj si bitvu s bossy proti kapitánovi Reinerovi a Gaussovi
Dva bossové, proti kterým budeš bojovat ze začátku hry - Kapitán Reiner ve vedlejší misi Payback (kterou nalezneš rozhovorem s Audrey Sotrm v Crossroads) a Gaussem v hlavní misi Reunion - jsou tvoje první dvě příležitosti k získání legendary lootu. Takže jeden z nejlepších tipů je zopakovat bitvu proti nim několikrát na nejvyšším tieru, který můžeš získat a dostaneš se na začátku hry k dobrému vybavení.
 
Sleduj radar i během bitvy
Během souboje je velice jednoduché nechat se unést hordami nepřátel. Nepřátelé tě nicméně velice rádi oběhnou a docela rychle se dostanou za tebe. Takže je velice dobré stále sledovat radar a včas se otočit a zaměřit tvou pozornost jinam.
 
Exploze sudů jsou o hodně silnější než v jiných hrách
Exploze barelů jsou ve střílecích hrách poměrně běžné, v Outriderovi jsou ale doopravdy silné. Rádius výbuchu červeného sudu je tak obrovský, že vyřadí i nepřátele, které jsou od něj poměrně daleko. Sice nevypadají jako typické sudy, hra taky není na zemi, nicméně dívej se po té svítivé červené barvě a střílej na vše, co ji má.
 
Sleduj často mapu, navigace na questy a cíle je rozbitá
Navigace ve hře nefunguje příliš spolehlivě. Navigátor na questy tě často posílá cestou, kterou jsi již přišel nebo tě pošle na vedlejší misi, když hledáš hlavní a naopak. Není na to jednoduché řešení, jiné, než mu prostě nevěřit a vždy si cestu ověřit přímo na mapě.
 
Vyráběj nástroje kdykoliv chceš
Možná máš pocit, že není dobré kutit vybavení dokud nedosáhneš maximálního levelu, aby sis ušetřil materiál na výrobu vybavení pro závěrečnou fázi hry. Ale tím se nemusíš stresovat. Kůže, železa i šrotu je všude dost, takže můžeš libovolně měnit a vylepšovat vybavení, jak se ti zachce. Jedinou výjimku je zvyšování levelu tvého vybavení - na to potřebuješ titan, který se velice špatně hledá, takže to by sis měl nechat až na závěr hry.
 
Vysbírej všechen loot v oblasti stiskem dolů na D-Padu
Již jsme zmínili, jak můžeš nastavit auto loot tak, abys na bojovém poli nic nenechal. Pokud ale i přes to to chceš dělat ručně, ujisti se, že jsi vysbíral úplně všechno. A nemusíš k tomu ani pobíhat okolo, stačí zmáčknout jedno tlačítko - dolů na D-Padu. Tohle sesbírá všechno vybavení, které šlo nalootovat, v jednom kroku, než se posuneš do další oblasti.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.