1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
knihovna wii
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Quake II: Call of the Machine
Děsivá gumová kachnička
Ve hře je několik easter eggů, které se ti odhalí, když uděláš určitou věc.
 
Na ztracené stanici v oddílu 1 jezdí tramvaj mezi horní a dolní sekcí levelu. Pokud s tramvají bez přerušení pojedeš 13x, objeví se na zdi děsivá gumová kachnička.
 
Kachnička je odkazem na Dooma. Podle hry, když najdeš gumovou kachničku ve sklepě, stanou se velice špatné věci.
 
Opuštěný drop pod
Ve strážném domě (Guard House) v oddíle 3 je opuštěný drop pod, který leží naproti zdi poblíž vchodu. Podpisy "Ďábel je zákon" a "Návrat Dopefishe" odkazují na Tima Willitse.
 
Zpráva "Ďábel je zákon" je prakticky vtip zahraný Johnem Romerem a Tomem Hallem. Tato dvojice založila Ion Storm a Id Software. Id Software vyvyinula první verzi hry Doom.
 
 
Neomezené náboje
Munice je základní a vzácný zdroj ve hře a to, že ti dojde, je nevyhnutelné. Abys měl munice neomezeně, běž do nastavení multiplayeru a vyber volbu Local.
 
Musíš změnit konfiguraci hry v Game Mode. Změň nastavení na Cooperative z Death Match. Odscrolluj na obrazovce dolů a u Infinite ammo zvol Yes. Vrať se zpátky do hlavního menu a začni hru.
 
 
Jak se zlepšit ve hraní
Šetři adrenalin
Ve hře najdeš a můžeš sbírat munici, brnění, zdravotnické potřeby a adrenalin. Když máš zdraví v plné kapacitě, vyhni se spotřebovávání těchto zdrojů. Adrenalin vždy přidává zdraví 1% a může ti zachránit život, když máš zdraví málo.
 
Gladiátoři netrefí pohybující se cíle
Když se setkáš s gladiátory (nepřátelé s railgunem), zkus se k nim dostat blízko, abys je donutil používat melee útok. Pokud se nemůžeš dostat dostatečně blízko, začni se hýbat, jelikož oni nejsou příliš efektivní v zasahování pohybujících se cílů.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.