1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
knihovna wii
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Quake II: Call of the Machine
Děsivá gumová kachnička
Ve hře je několik easter eggů, které se ti odhalí, když uděláš určitou věc.
 
Na ztracené stanici v oddílu 1 jezdí tramvaj mezi horní a dolní sekcí levelu. Pokud s tramvají bez přerušení pojedeš 13x, objeví se na zdi děsivá gumová kachnička.
 
Kachnička je odkazem na Dooma. Podle hry, když najdeš gumovou kachničku ve sklepě, stanou se velice špatné věci.
 
Opuštěný drop pod
Ve strážném domě (Guard House) v oddíle 3 je opuštěný drop pod, který leží naproti zdi poblíž vchodu. Podpisy "Ďábel je zákon" a "Návrat Dopefishe" odkazují na Tima Willitse.
 
Zpráva "Ďábel je zákon" je prakticky vtip zahraný Johnem Romerem a Tomem Hallem. Tato dvojice založila Ion Storm a Id Software. Id Software vyvyinula první verzi hry Doom.
 
 
Neomezené náboje
Munice je základní a vzácný zdroj ve hře a to, že ti dojde, je nevyhnutelné. Abys měl munice neomezeně, běž do nastavení multiplayeru a vyber volbu Local.
 
Musíš změnit konfiguraci hry v Game Mode. Změň nastavení na Cooperative z Death Match. Odscrolluj na obrazovce dolů a u Infinite ammo zvol Yes. Vrať se zpátky do hlavního menu a začni hru.
 
 
Jak se zlepšit ve hraní
Šetři adrenalin
Ve hře najdeš a můžeš sbírat munici, brnění, zdravotnické potřeby a adrenalin. Když máš zdraví v plné kapacitě, vyhni se spotřebovávání těchto zdrojů. Adrenalin vždy přidává zdraví 1% a může ti zachránit život, když máš zdraví málo.
 
Gladiátoři netrefí pohybující se cíle
Když se setkáš s gladiátory (nepřátelé s railgunem), zkus se k nim dostat blízko, abys je donutil používat melee útok. Pokud se nemůžeš dostat dostatečně blízko, začni se hýbat, jelikož oni nejsou příliš efektivní v zasahování pohybujících se cílů.
 
Jak vyhrát Chrám stvořitele (Temple of the Creator)
Chrám stvořitele je poslední level hry, jsou zde 4 bossové a několik mimoňů, které musíš porazit. Na začátku levelu se musíš pohybovat skrz komnaty a sbírat po cestě zbraně.
 
Pokračuj, než se přes několik podlaží dostaneš do místnosti s hromadou slizu na podlaze. Musíš skákat napříč patry; ony se sníží pokaždé, když se přesuneš. Pohybuj se rychle a skákej tak dlouho, dokud se nedostaneš k tlačítku, které otevírá bránu.
 
Na druhé straně brány najdeš zbraně a munici. Seber je a projdi pasáží. Pokračuj, dokud se nedostaneš k souboji s bossem.
 
Na začátku bitvy jsou podlaží v aréně srovnány do úrovně slizu. Musíš přes podlaží přeskákat. V prknech na stropě je schovaná tajná munice. Střílej na prkna abys jej odemkl.
 
Sršeň bude první boss, kterému budeš čelit. Nachází se ve vzdáleném rohu arény a začne po tobě pálit raketami. Jakmile mu udělíš nějaké poškození, otevře se středový pilíř a v něm bude super tank.
 
Soustřeď svou energii primárně na zabití Sršně a mimoňů, kteří vstoupí do arény dveřmi. Výstřel hyperblastu bude více než dostatečný na zabití mimoně, zatímco do Sršně budeš muset narvat dost munice.
 
Sršeň po tobě střílí náboji a pálí po tobě rakety. U obou zbraní je mírná prodleva před tím, než vypálí, takže máš chvíli času po něm střílet a pak se uschovat, když začne jeho palba.
 
Opakuj tuhle techniku s těžkou municí a brzy jej zničíš. Množství nepřátel, které projde dveřmi, záleží na módu, který hraješ. V easy režimu se neobjevují žádní mimoni.
 
Zaměř tvoji pozornost na zničení super tanku a mimoňů, jakmile se objeví. Ke zničení tanku musíš aktivovat Quad damage. Tank bude zničen po 50 výstřelech z řetězového děla nebo 20 hyperblast střel. Pokud máš nesmrtelnost, aktivuj ji spolu s quad damage, bude pak snažší zničit tank.
 
Jakmile zničíš Sršně a Tank, sliz zmizí pryč a můžeš jít do nižší oblasti arény. Sesbírej všechny náboje a zdraví.
 
Skoč na nižší patro a seber brnění na zemi. Jakmile se tam dostaneš, otevře se středový sloup a objeví se dva Strogg-makeří.
 
Ti jsou podporovaní mimoni. Záleží na natavení obtížnosti, ale můžou to být až 4 skupiny tří mutantů, které vůdce vypustí. K zabití těchto bossů musíš zabít všechny mutanty, které vypustí.
 
Lékárnička je umístěna ve středovém sloupu, odkud vylezli Strogg-makeři. Doplňuj si zdraví a munici během bitvy a vyhni se tomu, aby tě mutanti obklíčili. Hra končí po zabití dvou mutantích bossů.
 

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.