1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
knihovna wii
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
The Crew: Motorfest
Neomezené peníze
Ve hře je snadný způsob, jak vydělat peníze. Napřed musíš mít přehraný vintage garage playlist. Tím odemkneš zakázkové závody (Custom races). Najdi závod, který se jmenuje "Kiss Me Kombi." V nastavení zapni čistý styl (Clean Driving). Pak v obtížnosti navol všechny nastavení na maximum.
 
Před začátkem závodu se ujisti, že jsi si vybral rychlé auto. Alfa GP je pro tento závod nejrychlejší možnost. Když závod vyhraješ, obdržíš 20.705$. Závod pak můžeš restartovat kolikrát chceš, takže lze takhle vyhrát přes 100.000$ do deseti minut.
 
 
Bedny s pokladem
Ve hře je chyba, která umožňuje neomezeně sbírat bedny s překvapením. Začni v Palm Srpings Riot a jeď cestou dolů k pobřeží, až narazíš na bednu.
 
Ukonči a zrestartuj hru jakmile bednu najdeš. Po restartu můžeš jet stejnou cestou a objevíš další bednu. Použij Porsche nebo rally auto.
 
 
Jak zlepšit tvou hru
Uprav si ovládání
V nastavení můžeš měnit ovládání řízení vozidla. Pokud umíš zacházet s manuální převodovkou, můžeš to v nastavení přepnout (nebo naopak). Řízení s manuálem je vždy rychlejší než s automatem, jelikož můžeš podřazovat před zatáčkami.
 
Importuj tvá auta
Pokud jsi hrál The Crew 2, máš hru v poslední verzi, můžeš naimportovat tvoji kolekci vozidel. Pro import vozidel jdi do nastavení a na konci stránky klikni na "Import vehicles"
 
Používej zkratky
Během závodů používej zkratky, abys snížil čas, za který ujedeš kolo. Pokud pojedeš po nezpevněné cestě, tak trochu zvolni; při příliš velké rychlosti můžeš dostat smyk a skončit v hodinách.
 
Trénuj
Na začátku můžeš mít problém s některými tratěmi nebo vozidly. Čim více trénuješ s vtým autem, tím rychlejší budeš. Nacvičuj smyky do prudkých zatáček a používání NOS jen když je potřeba.
 
 
Easter eggy
UbiSoft logo
Ubisoft vyvinul tuhle hru a jejich logo je schované ve hře jako easter egg. Logo najdeš v centru poblíž Kunia Fields. Logo je udělané z několika kopců šotoliny a uvidíš ho, když odzoomuješ mapu.
 
Obličeje celebrit
Ve hře je několik obličejů celebrit nasprayovaných na zdech. Obličej prezidenta Obamy najdeš na zdi továrny na okraji předměstí Kaka Ako na jihu.
 
Ztraceni
Ubisoft vyvinul i hru Ztraceni, vytvořenou podle amerického seriálu stejhého názvu. V seriálu letadlo havaruje na neznámém ostrově a přeživší musí najít způsob, jak na ostrově přežít.
 
Seriál byl z většiny točen na Hawaii, úvodní epizoda byla filmována na pláži Mokulē'ia. Ve hře je stejná pláž a je umístěna na dopadišti Oceanic 815.
 

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.