1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
knihovna wii
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
The Settlers: New Allies
Jak zlepšit tvojí hru
Vytěžuj tvé nevolníky
Udržení tvých nevolníků ve vytížení je klíš k budování silné armády a mocné ekonomiky. Nevolníci jsou páteří tvé ekonomiky a jsou zodpovědní za stavění nových budov a provádění výrobních prací.
 
Když máš nedostatek nevolníků, zastaví to tvé stavby a produkční schopnosti. Aby ses ujistil, že ti nedojdou, musíš budovat nové domy při navyšování populace.
 
Stav kamenné cesty
Kamenné cesty mají několik výhod pro cestovatele a nevolníky. Měl bys je stavět mezi všemi oddělenými budovami a na všechny cesty, kde potřebuješ rychlejší dodávky.
 
Kamenná cesta umožní cestovatelům rychlejší transport. Nevolníkům také umožňuje přes ni tlačit vozíky, což jim umožní převážet 3x tolik materiálu.
 
 
Jak postavit armádu
K poražení protivníků musíš vybudovat silnou armádu. Vytvoření impozantní armády vyžaduje více než oddíl vojáků, potřebuješ také silnou ekonomiku.
 
Silná ekonomika se buduje pomocí sítě, která přesouvá zboží z jednoho místa na druhé. Každá budova ve hře má konkrétní účel a poskytuje zásoby pro další.
 
Ke stavbě vojenských jednotek potřebuješ objevit zásoby železa a uhlí pomocí tvých inženýrů a nevolníků. Volní inženýři dostanou automaticky pokyn, přes herní automatický systém, ke stavbě budov.
 
Také můžeš dát pokyn ke stavbě budov inženýrům ručně; to se hodí, když se zaměřuješ na stavbu armády. Instruuj je ke stavbě skladů pro železo a uhlí, abys mohl sbírat surové materiály potřebné k výrobě zbraní.
 
Surová železná ruda se přetváří na železné tyče v pecích, které musíš postavit. Postavit kovárnu je další krok, jakmile potřebuješ tyče přeměnit na zbraně.
 
Kovář v jednu chvíli vyrábí jen jednu zbraň, takže jich musíš mít více pro větší produkci zbraní. V kovárně můžeš vyrábět tři typy zbraní: luky, meče a sekery.
 
Jakmile kováři zadáš typ zbraně, bude je vyrábět, dokud mu neřekneš jinakj. Kovář potřebuje maso. Když mu dáš maso, bude vyrábět rychleji.
 
Jakmile budeš mít zbraně, potřebuješ kasárna. Nezaměstnaní cestovatelé a volní osadníci se trénují v kasárnách. Jakmile je osadník vytrénován, stává se součástí tvé armády.
 
Velikost tvé armády záleží na tom jak rychle tví kováří vyrábí zbraně a na množství zdrojů, kteří nevolníci distribuují. Jakmile vybuduješ slušnou armádu, můžeš tvé jednotky vylepšovat získáváním nových zdrojů.
 
Prohledej mapu průzkumníky, umožní ti to najít nové zdroje. Přebytek tvých zdrojů také může být vyměněn k získání více zbraní. Musíš postavit přístav a otevřít obchodní cestu, abys mohl směňovat suroviny.
 
Vojenské jednotky čekají na tvůj rozkaz. Pošli armádu ven ve skupinách, zaútoč na nepřátele nebo braň tvoji osadu proti nezvaným nepřátelům.
 
 
Jak expandovat do okolí
Hra je o rozšiřování se do okolí, abys byl největším a nejsilnějším městem. Expandování je pomalý proces. Na začátku máš jen pár šestiúhelníků okolo tvé osady, které označují tvoje území.
 
Tvoje šestiúhelníky/území můžeš být rozšířeno jednotkou zvanou inženýr (enginner), který pro tebe zastavuje území. Inženýři mohou být použiti ve skupinách nebo samostatně.
 
Vyslat inženýra, aby nárokoval tvoji zemi, zatímco ostatní staví tvoje město, výrazně navýší množství tvého území. Nejlepší je napřed poslat vojenského průzkumníka na neprobádanou část mapy, aby ses napadnutí inženýra nepřátelskými jednotkami.
 
Hledej zemi, na které je nejvíce zdrojů. To výrazně zvýší tvoji šanci porazit nepřátele. Jakmile si označíš území, pošli inženýry, aby jej nárokovali.
 

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.