1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 56 Honza Svatoš | 1. 4. 2005

Ahoj věrní uživatelé!

Je tady verze č.56. Dnes nás nečeká žádné jubileum, žádné kulaté číslíčko, ale za to další z řady nabušených verzí! Postarali se o to Mirek a jeho cheaty + návody , druhý Mirek a jeho Filmy a Jake, který se snaží svým songbookem rozbít modemy uživatelů. :-) Máte se tedy na co těšit. Další radostná zpráva - přibyla nová knihovna, o kterou jste si tak často psali. Je to knihovna odkazů na češtiny. Pro začátek je tam 50 odkazů, ale pokud bude zájem, budeme ji hromadně rozšiřovat.

Také jsme pro vás uvolnili editor knihoven! Je dostupný na naší Poradně.

 

Co vás čeká v této verzi?

- dalších 30 nových cheatů, 100(!) aktualizovaných, 29 nových návodů a 5 s obrázky!

- nová knihovna Češtiny!

 

 

Zveme vás na otevření nového herního webu věnovanému české hře Mafia!

Vše o této hře najdete na adrese: htttp://www.scorpions.cz/mafia

 

Redakční drby:

 

Za všechny příhody které se našemu týmu staly, bylo zodpovědné jaro a velikonoce.

Mirek tak vehementně koledoval, až si vykoledoval dvě vejce na modro (vlastní), zvířátko (opici) a blíže nespecifikovaný bacil, který s ním nyní tráví všechny volné chvíle na záchodě. ;-)

Ondra LastHunter byl poprvé na pořádném regulérním rande! Jak to dopadlo? Nechme se překvapit za devět měsíců. :-)) Existuje prý videozáznam, který brzy odvysílá ČT2 jako dokument pod názvem Páření tlustokožců. :-)

AnhHai, dobře známý svými kuřecími aférkami, byl spatřen v supermarketu, jak se snaží ukrást celou šišku uherského salámu. Překvapující na tom je, jakým způsobem se ho snažil pronést - v sobě! Napovím vám, do úst si ho nestrčil... ;-))

Mikes - dost vtipů na jeho osobu :-) Tímto se mu omlouvám, že jsem ho považoval za dítě. A taky se omlouvám, že jsem se mu smál, když včera dostal ve škole černý puntík a psychicky se z toho zhroutil ;-)

Jake, věrný heslu "kdo nepije, nežije!", žil celý měsíc :-)) Ale málem to dopadlo špatně. Už jsem si chystal závěrečnou větu na jeho pohřeb: "Drahý Jake skonal náhle, zbyly po něm jenom prádzné láhve" ;-)

Crazy Ivan dělal jednoho z pořadatelů basketbalové turnaje jednadevadesátek, kterým se prý koukal pod tričko a pod sukně. Pokud těch 91 znamená věk účastnic, máme v týmu dalšího úchyla. Vítej! :-)

xmilek momentálně pracuje na instalaci bezdrátového internetu, což spočívá v tahání drátů. Zajímalo by mě tedy, proč se tomu pořád říká bezdrátový internet? :-) (OK, přiznám se, na xmilka nic nemám, on je spořádaný občan, manžel, vzorný pracovník a lidi vraždí jen ojediněle :-)

Kajlin od minulého týdne doučuje své mladší spolužačky. Bohužel nevíme co, jen víme, že když vylezou ze svého pokoje, jsou podezřele rudé a zpocené... Takže asi matiku :-)

A něco o mé osobě? Ale ani nic, já jsem celkem nudnej člověk... :-)

 

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.