1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 59 Honza Svatoš | 1. 7. 2005

Přivítejte se mnou prosím prááááázdninovou verzi !

 

Ahoj všem, měsíc utekl a je tu to, na co se všichni těšíte celý školní rok a co my, již pracující, vám z duše závidíme! Ano, prázdniny, ten krásný čas flákání, odpočívání a zapomínání učiva :-).

A aby byl vstup na prázdniny ještě příjemnější, připravili jsme pro vás novou verzi Cheatera. Ta vám však bude muset vystačit na dva měsíce, protože již tradičně Cheater o prázdninách nevyjde. Musíme taky dát nějaké to zasloužené volno redaktorům, kteří celý rok, měsíc co měsíc, připravují nová vydání.

Uvidíme se tedy až na začátku září. Pokud vše vyjde, tak již kolem 3.9.

 

Dnes najdete v sekci cheaty a návody (i návody +) texty pro horkou meganovinku GTA: San Andreas. Cheaty jsou snad všechny, setříděné dle kategorií a s popisky. Návody jsme zařadili dokonce dva, jeden náš vlastní, na kterém se podílel AnhHai a Filip Richter (a já se svými poznámkami) a druhý, který napsal David Hořínek. Na příště připravujeme zařazení všech vašich tipů a postřehů k této hře, kterých už teď máme několik desítek!!

 

Cheater vychází v obvyklém rozsahu, včetně většiny bonusových knihoven. Takže přeji pěkné stahování! :-)

 

 

Stále vás zveme na náš nový web, věnovaný české hře Mafia!

Vše o této hře najdete na adrese: http://www.scorpions.cz/mafia

 

Redakční drby:

 

Mirek se nesmířil s brutální porážkou na bowlingovém hřišti, které označil za dětské (kdyby bylo dědské, bylo by to snad lepší? :-)) a ihned naplánoval odvetu na profesionální dráze. Souboj Titaniků, ehm, titánů, se uskuteční první červencový týden. Sledujte pozorně TV zprávy a černou kroniku. :-) Nebo určitě Mirkův návodový editorial, tam se o té mé pohromě dočtete příště ;-) To zase bude ostuda...

AnhHai úspěšně dokončil studium a stal se bakalářem. To není drb, ale pravda. Horší bylo to, co následovalo. Bouřlivé oslavy v jeho rodném městě na severu Vietnamu vyvolaly davové šílenství, při kterém bylo ušlapáno na 100 kuřat. Kdyby tam Anh byl přítomen, určitě by jim dal první pomoc dýcháním z úst do zobáku a přímou masáž srdce (při tom se nějaké to osahávání ztratí, že ;-)).

Kajlin - nakonec se ukázalo, že Kajlin nestojí ani o proradného Fanga, ani o spanilého Dona Scorpiona, ale že se raději poohlédne jinde. Nu což, oba poražení sklopili zrak, zamáčkli slzu a šli se radovat, pardon, šli projevovat svůj žal do občerstvovacího zařízení :-) Tiskové agentury zatím neupřesnily, zda si Kajlin již vybrala náhradu, takže máte šanci i vy! Měříte-li aspoň 205cm, jste zahradník a chcete být háčkem na její lodi, neprodleně se přihlaste buďto přímo Kajlin nebo se pokuste opustit ČR, než váš dostihne! :-)

Jake - od té doby co začal chodit do zaměstnání, používá velmi hrubý slovník a my se bojíme, abychom od něj nechytili nějaké sprosté výrazy. Jako odstrašující příklad uvádím tento výběr. Vy slušnější z vás si raději zakryjte při čtení oči: takže např. práce, pracovat, dělat, muset, svaly, bolí ruce, pracovní doba... A jestli vám ani toto nenahnalo husí kůži, pak přidávám nejtvrdší kalibr: montérky a pracovní rukavice! :-)

Crazy Ivan - neúmyslně způsobil malý poprask na výstavě Českých drah, kde v době jeho pobytu zmizel nový osobní vlak Pendolino. Později se vysvětlilo, že si ho CrazyIvan spletl s reklamním a propagačním předmětem a odjel s ním domů... Vlak byl samozřejmě vrácen majiteli a i my se za něj omlouváme, ale CrazyIvan je vášnivým modelářem, který chtěl své kolejiště jen o něco obohatit. :-)

xmilek - na dovolené měl za úkol zapracovat na svém potomstvu. Proto dostal podrobný návod jak na to (svléknout se, lehnout na manželku, vrtět se a funět). Vrátil se ale jen s velmi pěkným monoklem. Nejspíš došlo k chybě v návodu, kde chybělo upřesnění, že má použít !vlastní! manželku. No tak snad příště... :-))

Smejčí, HTML knihovník, známý též jako můj psychodvojník, asi nebude nějakou dobu vydávat updaty. Byl zaměstnavatelem poslán na měsíc na služební cestu. A jak jsem zaslechl, má velké problémy sehnat raketoplán :-)

 

Jo a ještě něco o mé osobě? Ale no taaaak :-)

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.