1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 60 Honza Svatoš | 1. 9. 2005

Jubilejní 60. verze je tady!

 

Prázdniny skončili (prosím o minutu ticha ;-) a všichni se musíme opět vrátit ke svým povinnostem. Vy převážně do škol, my k práci na Cheaterovi. Aby mohla tato verze vyjít, museli jsme přerušit sladké flákání, nastartovat počítače a vyždímat ze sebe trochu té aktivity. A věřte mi, nebylo to vůbec snadné. :-) Nicméně se nám to povedlo více než dobře (musíme se pochválit, nikdo jiný to za nás neudělá :-), o čemž svědčí opět nabité verze knihoven - zvláště cheatů a návodů (Mirek byl zase nechutně aktivní). Ale ani ostatní redaktoři nezaháleli a proto vám přinášíme prakticky kompletní update bousových knihoven.

 

Nový web - GTA San Andreas

Přes prázdniny jsme připravili velký a nadupaný web o GTA San Andreas! Najdete tam kromě základních informací, cheatů, návodů, klikacích map i stovky souborů ke stažení, sekci záhad, zajímavostí, dopravy, co je potřeba k dohrání na 100%, tabulky šatů, účesů a mnoho a opravdu mnoho dalšího! Dovolte tedy, abych vás pozval na další webík Sco Teamu: www.gta.cz!

 

ScoSplaz 2005

A další horká zpráva! První srpnový týden se konal historicky první ScoSplaz! Pod tímto lehce podivným názvem si prosím představte následující: banda redaktorů se po dlouhém plánování sešla v jedné pražské bowlingové herně, poseděla, pokecala, zahrála si a lépe se poznala. Splaz se konal v sestavě já :-), Mirek, Ondra, Honza Krajdl, Jake, Miky a Kajlin. Dorazit bohužel nemohl z rodinných důvodů Crazy Ivan, ze zdravotních Denver, xmilek nedostal opušťák z práce a AnhHaie nepustila jeho drůbež ;-). Jak dopadl turnaj v bowlingu? No protože jsem ho nevyhrál, tak koho by to zajímalo, že :-))

Ale dobře, že jste to vy, prozradím vám, že to byl ASI Mirek (určitě se bude vytahovat ve svém editorialu, ale moc mu nevěřte :-) . Speciální dík pro Kajlin, která to měla do Prahy nejdál a přesto přijela! A na konec ještě jedna společná fotka z akce:

 

 

 

Redakční drby:

 

Mirek protože vyhrál ScoSplaz turnaj (samozřejmě jen díky podvodům, machinacím a uplácení), rozhodl se, že se stane mistrem republikovým, možná i evropským a potom snad i světovým. Ale aby se tak stalo, musí hodně trénovat. Proto si zbudoval vlastní tréninkovou dráhu na střeše paneláku kde bydlí. Drobné úskalí to však má, poznáte ho, když půjdete kolem a na hlavu vám z pátého patra spadne bowlingová koule. Na tomto drobném technickém nedostatku se však již prý pracuje. :-)

Ondrásek to s randěním myslí asi opravdu úplně vážně. Nejen že si koupil nový tesilový oblek, kravatu od Klause, pás cudnosti a dvě sady umělých květin (aby ušetřil za čerstvé a mohl je oběti nosit stále dokola), ale dokonce se učí brnkat na loutnu pod balkónem a napsal více jak tři sta romantických básní (co na tom, že všechny začínají "Camrda, Camrda, každej si rád zamr...."). Má také dokonale a do detailu naplánované schůzky, setkání a procházky. Teď už nám chybí poslední maličkost. Holka. :-)

AnhHai - tímto se mu chci opravdu, ale opravdu omluvit, že jsem ho kdy spojoval se sexuálními praktikami na kuřatech. Samozřejmě to není pravda a celou dobu jsem vám lhal. On totiž spí pouze s kohoutama!!! :-)

Kajlin - prázdniny si užila prý hlavně na kole. Vyrazila na 4 projížďky, z toho se 5krát ztratila. Při poslední tak důkladně, že ji zastavili až rumunští celníci. :-)) Pokud nejezdí na kole, učí se vařit. Jestli jí to ale jde jako orientace v terénu, bůh s námi :-)

Jake - přes prázdniny pracoval, čímž nám stále kazil morálku a chuť k jídlu. Nevím jak vy, ale jakmile já slyším o práci, nemám tendenci jít někomu pomoct, ale začnu si hledat bezpečný úkryt, takzvaně prácevzdorný. :-)

Jake také začal navštěvovat novou školu! Popřejme tedy Jakovi, a hlavně té škole, hodně štěstí ;-)

Crazy Ivan - s rodiči se nedohodl na návštěvě ScoSplazu, což vyústilo v rodinnou krizi. Na dokreslení uvádím poslední známý případ: v době večeře povídá Ivan své mamce: "uděláš mi něco k večeři nebo si mám něco udělat sám?". Dostal negativní odpověď, proto šel do pokoje a udělal si to sám :-)

Miky - si oblíbil hru Vietcong. Všichni ji známe. Miky ji ale hraje jinak. Jen je mi trochu podezřelé, že ji nehraje na svém počítači, ale v tržnici...

xmilek - na dovolené s výrobou potomka neuspěl, to už víme od minula, ale co se přihodilo nového? Na doporučení 5ti ze 4 sexuologů přestal používat ochranu. To znamená, že odložil boty s gumovou podrážkou, pláštěnku a svářečské brýle. Teď už to určitě půjde líp! ;-)

Smejčí - je záhadný. Všichni víme že existuje, ale nikdo ho neviděl. Stejně jako je to u yettiho a chytré blondýnky. Jenže ty si umíme aspoň trochu představit. K této virtuální bytosti si neumíme domyslet tělesnou schránku, neznáme věk, neznáme nic. Proto si myslíme, že fyzicky neexistuje, ale přežívá pouze v internetu, pohybuje se jako shluk dat, chcete-li jako nuly a jedničky. Nikdy nevíte, kdy vás přijde navštívit, vypněte si proto prosím antiviry a firewally, abyste nám ho nezabili :-)

 

No a co bych napsal o sobě? Asi jako vždy :-)

 

 

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.