1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 76 Honza Svatoš | 1. 2. 2007

Zdravím všechny fanoušky u 76. verze našich knihoven!

Leden byl nejteplejší za posledních 40 let (božíčku :-), v lednu byla vichřice, v lednu byla sněhová kalamita, v lednu jsme si užívali s jedním nejmenovaným webem, tedy spíše s jeho majitelem... Doufáme pevně, že únor bude co se týče pohrom a úrovně o něco lepší. Nebo nám hrábne :-)

 

Knihoven vydáváme tak akorát, protože hodně sil nám sebraly všechny výše vyjmenované pohromy. Cheaty jsou trošku slabší, ale za to můžete také trochu vy, přispěvatelé. Nespěte! Snažte se! :-)

Velké překvápko připravil xmilek, když po minule nevydané verzi přišel s nadupanou aktualizací, kde je popsaných 50 nových filmů i s obrázky! Doporučuji. Ostatní knihovny jedou tak nějak na údržbu, chtělo by to prohnat redaktory studenou vodou, ale řekněte, můžeme si to dovolit? Ještě by byli nachcípaní a nedodali by vůbec žádné novinky. Těžký život otrokáře :-)

 

Jakub Dvořák, šéf přes konzolové knihovny, pořádá velký nábor nových přispěvatelů!! Pokud chcete pomoci rozvoji těchto knihoven, určitě se mu ozvěte! Pište na e-mail playstation@scorpions.cz

 

Co nového na Sco webech?

Oficiálně jsme představili nový web worms.scorpions.cz, který v několika sekcích ukazuje všechny díly z oblíbené herní série Worms. Veselou a vtipnou grafiku připravil Noruen, o obsah a vedení sekce se stará slovenská redakce v čele s Peterom, známým z GTA.cz.

 

Runescape pod vedením slovutného kuřetobijce AnhHiHiHaje vzkvétá a dosahuje jednoho rekordu za druhým. Kdo ví, třeba má v úmyslu porazit i gta.cz. :-)

Na GTA.cz, kterému teď šéfuje Keďo a jeho ovčí farma, se objevila nová sekce o konzolové verzi GTA Vice City Stories.

Na tgames.scorpions.cz se také pilně updatuje a připravují se další sekce, které zatím nebudeme prozrazovat.

Mafia web, aneb dědeček mezi našimi webíky, dosáhl po více jak dvou letech provozu rekord v návštěvnosti. A kdo za to může kromě návštěvníků? Správně, šéf webu Tonyskate, přezdívaný jako "vánoční medvídek" :-)

 

Vzpomínáte si na P4esta, prvního odpadlíka z týmu, se kterým se nešlo dohodnout? Poslední dobou se snaží kromě své zlé, ošklivné a hnusné knihovny dělat i něco užitečného. Takže pokud máte zájem podívat se co, jděte na www.google.com a zadejte hledat p4est. Určitě si ho najdete! :-)

 

Redakční drby:

 

 

Mirek si užil krásné a zasloužené dovolené. Původně ji měl strávit s rodinou na horách, ale nebyl sníh. A víte proč nebyl sníh?? Protože bylo teplo, vy trubky :-)).

 

Ondrásek má řidičák!! To neříkám jako radostnou zprávu, ale jako vyhlášení poplachu! :-)) Auto bude mít až v březnu, proto vyběhněte ven, dokud je tam bezpečno a nemusíte se bát o své holé životy! Ondra totiž prohlásil, že se nebude podílet na silničních neštěstích, proto je jasné, že bude jezdit po chodníku!!

 

AnhHai - už je mu trapné, že ho pořád někdo spojuje s kuřaty, tak proti tomu začal bojovat. Vzteká se, dupe, brečí, kňučí, zkrátka to, co každý vysokoškolák při zkouškovém období. Máme pro tebe radu, milý kolego. Chceš-li se v očích lidí zapsat pod jiným spojením než s kuřetem, pujč si třeba od Keďa ovci, to zabere ;-)

 

Jake - hubne, až se ztrácí před očima. Zeptali jsme se ho, jak se mu to daří, jak je to možné a aby nám prozradil svůj recept. Neříká nic, jen mumlá... Prosíme ho tedy, aby nám aspoň prozradil, jestli drží nějakou známou dietu. Nic, opět jen mumlá. Nakonec se ho ptáme, jestli je to dělenou stravou nebo makrobio pokrmy. Nic neříká.... No možná to bude tím, že mu někdo zašil pusu... :-)

 

xmilek - oooooooo, xmilek se vynořil ze zapomnění a hele co nám poslal!! On (to vlevo), jeho krásná žena (vpravo)a to uprostřed je falešný sob Lukášek! :-)

 

 

Noruen - smutná zpráva, Krysa Týnka si našla jinýho bouchače, určitě méně kvalitního, určitě nějaký béčko... No co se dá dělat Noruene, musíš začít hledat novou oběť, na své zvrhlé bio-chemické pokusy. :-) Pokud máš rád ovce, zeptej se Keďa jestli by ti nepůjčil svoji babu :-)

 

TonySkate začal vynikat v oblíbené hospodské hře - v šipkách. A musím smeknout klobouk, protože po třech vodkách bych já šipky vrhat nedokázal... já bych vrhal něco jinýho :-)

 

CrazyIvan vzal si týmovou dovolenou a až do odvolání bude odpočívat. Držíme palce, aby ses zase brzo vrátil! :-(

 

Kajlin - moje drahá polovička... no, to musím přidat... moje drahá 0,6ka ;-) má konečně nové zimní boty. Byl to celkem problém, sehnat nové botky pro moji žirafku. Ale nakonec je prý sama objevila až někde ve Zlíně. Pak už stačilo jen botky objednat, zabalit a nadměrný náklad se mohl vydat na jih Čech... :-)

 

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.