1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 76 Ing. Miroslav Moucha | 1. 2. 2007

Ahoj u updatu č. 76!

Máme za sebou měsíc pohrom (Kyrill, Napadl, Zmrazil, Zkopíroval) a my jsme pořád ještě tady a přinášíme nový update našich starých knihoven.

 

Mezi návody máte další skvost od Mirka Mouchy, který se zase po dlouhé době odhodlal napsat návod - tentokrát na sice starší, ale pořád dobrou adventuru Black Dahlia a najdete ho dokonce v obou návodových knihovnách! Škoda, že Mirek nepíše častěji, než 1x za rok! :-)

 

O naší redakci toho není moc co říkat. Honza Svatoš omdlel vyčerpáním z přestálé "divoké" aféry s cheatama a ještě se ho nepovedlo exhumovat přesto (a nebo právě proto ?), že mu Kajlin poskytuje nepřetržité umělé dýchání. Sice se jí zřejmě nepovedlo najít ten správný orgán, ale jinak pracuje opravdu intenzivně.

 

O Michalu Deusovi nemáme zprávy. Prý se ztratil kdesi v hlubinách silně návykové hry Line Age a vynoří se odtud jen občas na jídlo a výrobu updatu. Redakci už se ale podařilo najmout lovce hlav známého pod přezdívkou FlyTo, který po něm usilovně v LA pátrá. Dřív, nebo později ho určitě dostane!

 

xmilek se vynořil z hlubin rodičovství, aby vyrobil brilatní fake ilustrující poslední naši kauzu - ale jak se zdá, jen zazářil jako bolid na noční obloze a už je zase pryč!

 

Mirek Moucha se zase vyčerpal při domlouvání neposlušnému počítači (naštěstí nikoliv vlastnímu), který neustále a nezodpovědně zhasínal a zhasínal. Když už prolezl, vyzkoušel, osahal a vyměnil vše, co se dalo, zjistil nakonec jednoduchým pokusem, že problém není v počítači, ale v elektrické zásuvce - nejjednodušší věci se zkrátka zkoušeji vřdycky až nakonec! :-)

 

A to, to, to je (pro tentokrát) už opravdu vše, přátelé! :-)

 

Mirek Moucha, Honza Svatoš a Michal Deus

Novější zpráva: Editorial č. 77
Starší zpráva: Editorial č. 76
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.