1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 77 Honza Svatoš | 1. 3. 2007

77!

Sedmička je prý šťastné číslo. Těžko říct, co tedy s vámi provedou rovnou dvě tato čísla. Počet vložených cheatů a návodů je rozhodně vyšší než v minulé verzi, filmová knihovna má velmi velmi slušných 50 novinek, songbook jich má přes 100, výjimečně vycházejí i všechny knihovny pro konzole. Internetové odkazy a češtiny byly spojeny v jednu knihovnu, uvidíme, jestli se to osvědčí. Od příště bude po delší době opět vycházet vaše oblíbená a tolik žádaná knihovna Web technologie (ujal se ji WinBoss), takže se máte opět na co těšit. Nezapomeňte, že příští verze bude slavnostní, budeme v ní slavit narozeniny Cheatera! Nechte se překvapit!

 

Světe div se, xmilek se vrátil, nechci to zakřiknout, ale kromě nabušené knihovny udělal i nějaké ty nové faky, mrkněte na scofake.blog.cz :-)

 

Michal Dues po dlouhodobé spolupráci opouští knihovnu Návodů +, za jejíž vedení mu musíme velmi poděkovat! Neodchází úplně, návody bude psát stále a možná se s ním setkáte na některém z našich webů!

 

Co nového na Sco webech?

Konečně byl otevřen portál fan-webů, který nahradil staré stránky přímo na domovském, léta neudržovaném serveru, www.scorpions.cz. Nyní budete mít seznam našich webů přehledně na jednom místě a později tam přibude další rozšíření, kde se dočtete o novinkách ze všech webů, různé vzkazy, nabídky atd.

 

GTA.cz oslavilo 2.3.2007 příchod návštěvníka s číslem 3 000 000! Gratulujeme celé skvělé redakci i všem návštěvníkům, že tento web je stále na svém vrcholu!

Runescape změnilo design, redakční systém a jeho návštěvnost stoupá a stoupá!

Mafia web přinesl informace o novém českém demu s názvem Cantrell City. Je to již 50. popsaný mód, o kterém na tomto webu najdete spoustu informací a screenshotů!

 

Redakční drby:

 

Mirek má pověst experimentátora na poli hardwaru. Fajn, to se dá pochopit. Ale proč ve svém věku ještě věří na pohádky? Že prej jeho grafická karta má chodit i pod Win98 :-)) No uznejte ;-)

 

Ondrášek je známý kliďas, nic ho nerozhodí. Ani obvyklá věta od ScoKinga "kdy bude ten DU manager, smraďochu!!??", která ho pronásleduje už téměř rok a čtvrt. Zkrátka flegmatik. Ale podle posledních událostí se zdá, že Ondrášek je také flekmatik!! Viděli jste jeho fleky na posteli? Jestli tohle nebylo UFO, tak už nevím :-)

 

AnhHai - byl definitivně omilostněn soudem pro sexuální úchylky a byl ve všech bodech obžaloby shledán nevinným. Zkrátka je normální. Kuřata jsou minulost. Ovce byl jen úlet. Ti dva psi se také počítat nedají. Ani ta malá holčička. Už vůbec ne ta okapová roura. Ani ten výfuk u sousedova auta. Rozhodně ani bassový otvor v reprácích, kobliha, přejetá kočka, klíčová dírka, záchodová štětka. Jak říkám, nenašli jsme žádný náznak sebemenší nenormálnosti :-)

 

Jake - další z těch, co pracují na řidičáku. Zatím se to obešlo bez obětí na životech. Materiální škody zatím nebyly nijak výrazné, všechny poškozené budovy byly stejně určené k demolici, když ne hned, tak do 80ti let určitě :-) Přejeme pevné nervy a hodně štěstí! Hlavně pak učiteli v autoškole :-)

 

xmilek - mi vděčí za život, ani o tom neví. Několik nejmenovaných redaktorů (Mirek a já) se shodlo, že má (pro něj) zbytečně hezkou ženu, že k nám by se hodila víc. Ale protože jsme nesehnali peníze na autobus do Svitav, může se xmilek těšit dál pevnému zdraví :-)

 

Noruen - blížící se maturita, stres, panika. Někdo to řeší alkoholem, někdo drogami... a zbytek obojím. Ne tak Noruen! Jako hoch čisté duše se poctivě připravuje, ve dne v noci. Zatím se naučil nazpaměť základní a nejdůležitější fráze: "prosím prosím prosím prosím nesmíte mě vyhodit!" a "když prolezu, udělám vám, pane profesore, vše co budete chtít". :-)

 

TonySkate v poslední době tvrdí, že se nemůže dostat k PC, protože jeho brácha stále chatuje. No, myslete si co chcete, ale pravda je jinde. Není to bratr, je to on sám. Byl spatřen v chatovací místnosti s názvem "jen pro uživatele legálního softwaru". Do teď tam marně čeká na někoho, s kým by si pokecal :-) Přejeme trpělivost!

 

Kajlin - moje drahá žirafka byla v poslední době moc nemocná. Dokonce za ní musel přijít lékař. Já osobně moc nevěřím doktorům, kteří mají smlouvu se zdravotní pojišťovnou i s pohřebním ústavem a při vyšetření vám říkají, že to nic není, že je to jen lehké nachlazení a zároveň vám berou míru na rakev. Předepsané léky však v tomto případě zabraly, vyhubily nejen viry v jejím těle, ale i v blízkém osobním počítači. Příště se musím doktora zeptat, jestli nemá něco na průjem a spam. :-)

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.