1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 77 Ing. Miroslav Moucha | 1. 3. 2007

Ahoj u updatu č. 77!

Dnešní verze má ve svém čísle dvě sedmičky, tak by jí štěstí opouštět nemělo. Updatíky jsou pro vás docela slušně nadupané, a tak si snad získají opět vaši přízeň. Mimo jiného vám přinášíme tipy na nadupanou pecku Onimusha 3: Demon Siege a v knihovně Návody.

najdete na tuhle hru skoro vyčerpávající návod. Mirka Mouchu aspoň jeho psaní vyčerpalo úplně.

 

Honza Svatoš se už od posledně probral, čímž skončily Kajlininy oživovací pokusy (k její velké lítosti). No, snad někdy příště, Kajlin! Vzápětí se ovšem znovu objevil Duch a hrozilo, že Honza znovu upadne do kómatu, ale naštěstí zůstalo jen u toho, že chvíli viděl rudě. Stačilo ale jen pořádně vyvětrat a po duchovi (ať už byl jeho původcem kdokoliv) nezbylo ani památky.

 

Ondra Mirtes oprášil svůj letitý evergreen - opět se objevily záhadné fleky v jeho posteli. Chodí kolem a mumlá cosi o paralelách s kruhy v obilí a o nové ufologické záhadě. My ostatní tušíme, že vysvětlení bude mnohem prostší, ale přece mu nebudeme brát iluze a sebevědomí.

 

Michala Deuse se stále nedaří v Lne Age odchytit. Svět LA je velkej a já nemůžu bejt všude, říká náš lovec hlav. Jsem taky jenom člověk dodává omluvně a drbe se předním chapadlem mezi tykadly. Zřejmě budeme muset vyměnit lovce hlav, nebo Michala. Uvidíme.

 

Mirek Moucha propadl pocitu marnosti při pokusech zprovoznit Geforce 7600GS na Windows 98. Postahoval a vyzkoušel snad už úplně všechno, ale bezvýsledně. Pokud s tím někdo máte nějaké zkušenosti, napište mu!

 

A to, to, to je (pro tentokrát) už opravdu vše, přátelé! :-)

 

Mirek Moucha, Honza Svatoš a Michal Deus

Starší zpráva: Editorial č. 77
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.