1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial č. 78 - 11. narozeniny! Honza Svatoš | 30. 3. 2007

78! 2.07! 11let!

78. verze, nový programový update 2.07 a 11. výročí programu!! Souhlasím, ta programová verze přišla až po roce, a že na narozeniny, to bylo schválně. Co jiného by mě už mohlo donutit těch pár chybek opravit, než výročí? :-)

11 let - hrůza, děs, už je to jedenáct let, co jsem s tímhle programem začal!! To mnozí z vás ještě tahali kačera na provázku (že jo, TonySkejte ;-), někteří z vás ještě neuměli mluvit (viď Ondro ;-) a někteří ještě ani nebyly v ČR (viď AnhHaii? :)). Svět se za ten čas hodně změnil. Počítačové hry jsou už o něčem jiném než dřív. Většina cheatů v té době byla na hry, co se vešly na disketu. A vešel se tam i Cheater a to několikrát :-). Ale dost vzpomínání a filozofování, je tady nová verze a já vás jí musím provést!

Jako bonus k 11. výročí vychází druhá verze knihovny ScoFake, ve které poznáte naši redakci jak ji neznáte a jak mnohdy nezná ani ona sebe :-) Odkaz na stažení najdete na našem webu a v instalačním balíku pro časopis Level!

 

Co přináší nový program? Celý seznam všech změn najdete v kolonce Novinky a historie. Nejdůležitější opravou bylo zprovoznění Cheateru pod Windows Vista, které se na nás valí ze všech stran a fungovat na nich, je naše povinnost. Druhá větší oprava se týkala tisku. Minulá verze programu nebyla správně zkompilovaná a nikdo z testerů (ale ani já) chybu při testech neodhalil. Další opravy jsou drobné a některé jen kosmetické. Nezapomněl jsem ani přidat dva eggy, aby si šťourové přišli na své :-)

78 verze - opět vychází většina knihoven. Cheaty a návody jsou velmi slušně updatované, songbook a filmy jsou už tradičně nadupané a s velkým potěšením musím oznámit, že se vrátila knihovna WebTechnologie, o kterou jste si tak psali.

 

A ještě upozornění, tato verze vychází na apríla, takže neberte některé věci a komentáře redaktorů vážně! :-) U některých to sice není aprílem, nýbrž duševní poruchou, ale co s tím naděláte ;-)

 

Toto apríl není, nebojte :)

 

Vidíte správně! První z našich webů pořádá soutěž o hodnotné ceny! Na Stalker webu (stalker.scorpions.cz) se soutěží o 3 originální hry S.T.A.L.K.E.R. v CZ verzi, která vyjde za několik dní! Pokud chcete vyhrát, přečtěte si na webu pravidla a zúčastněte se, není nic lehčího!

Ceny do soutěže věnoval CD Projekt, děkujeme!!

 

 

Co nového na Sco webech?

Po uveřejnění ScoTeam portálu na adrese www.scorpions.cz se ozvalo hodně lidí, kteří mají zájem spolupracovat. Někteří se zřejmě chtějí jen zviditelnit a z jejich slibů sejde, ale někteří vypadají velmi dobře a proto se možná brzy dočkáme nějaké nové fanstránky!

Náš tým pracuje na další centrále, ale její jméno zatím prozrazovat nebudu.

 

Stalker - hra již vyšla v ENG verzi, web se neuvěřitelně rozrůstá a nový redaktor píše newsky jak o život! Doporučujeme!

GTA.cz po té, co se objevil oficiální trailer na GTA4, se naše redakce začíná na tuto hru chystat. Proto pokud máte nápad, co by všechno mělo být na webu o gta4 zahrnuto, určitě nám napište!

Runescape překonání rekordu, víc jak 1000 návštěvníků za den! Jen tak dál!

Mafia web díky pravidelné aktualizaci se drží mezi našimi top weby.

 

Redakční drby:

 

Mirek vyhlásil jarní úklid a to nejen doma, ale i v redakci. První co bylo, uklidil virtuální kancelář a ještě virtuálnější stůl. Zametl virtuální podlahu a vyčistil na co dosáhl (tj. vše od kliky směrem dolů ;-). Protože je Mirek zapálený ekolog (no, řekněme alespoň doutnající ekolog), třídí samozřejmě odpad. Objednal kontejnery na staré emaily, papíry, plasty, líné redaktory a otravné dementní přispěvatele, kterých se zase po zimě vyrojilo celé hejno. :-) Ukliďte si také doma, ano? :-)

 

Ondrášek je nejen legálním řidičem, ale už i majitelem automobilu. Takže s tím koncem světa, co se čekal v roce 2000, se sekli jen o 7 let! :-))

 

Pokud sledujete ScoFake stránky, všimli jste si, že ScoKing (autor cheateru) byl unesen a vydírán. Podílelo se na tom několik maskovaných členů, ve kterých jsme poznali WinBosse, Hihaje a Jaka. Únosci nakonec svého šéfa pustili, omluvili se mu a šli klečet do kouta na hrách (na hrách, na té luštěnině, ne na gameskách! ;-) Tím to ale vyřízeno rozhodně nebylo. Případu se ujalo uskupení Vydrýsek, což je odnož teroristické skupiny Krteček, která je nechvalně známá bojem proti vepřomyším a prasopsům. Všechny tři únosce unesla a požadovala po jejich rodičích a známých výkupné. Bohužel, nedopadlo to nejlépe. Za Jaka nikdo nenabídl více jak 10Kč a to ještě za to, aby ho nevraceli. Za Hihaje byla nabídnuto slušné výkupné, ale řekněte mi, co bychom s 250 000 kuřaty dělali? U WinBosse se dlouho nikdo nepřihlásil. Ani rodiče, ani příbuzní, ani kamarádi. Nakonec nejvyšší nabídku, tedy výkupné, které bylo samozřejmě okamžitě přijato, dala společnost Masokombinát Chlíváček a spol. :-)

 

xmilek - pěkně mu roste! Už má pěknýho macka! Samozřejmě mluvím o jeho synovi, xlukáškovi. :-) Že má více vlasů jak táta, to jsme viděli na poslední fotce. Teď se ho snaží trumfnout i v počtu zubů! :-) Co asi bude následovat dál? Skoro bych si vsadil na velikost jeho... éééé..... no, však víte! :-) Pozor, dostávám aktuální zprávy! Tak už se mu ho prej povedlo překonat. A prý to nebylo ani těžké. Gratulujeme! :-))

 

Noruen - Poctivě se připravuje, každý den věnuje učení několik hodin. Konec oficiální verze :-) Už sice umí hláskovat slovo "maturita" i pozpátku, ale to je tak všechno, co umí. Ve skutečnosti totiž chatuje s několika slečnami a sexuálně (mu) haraší. Říká tomu samostudium biologie. ;-)

 

TonySkate... jen hraje a píše návody. Vůbec je nějakej divnej. Asi na něj leze jaro...Jaroslav??? :-))

 

Kajlin - žirafí slečna, návodkářka, překladatelka, hráčka freewarových her (tj. her, které jsou zdarma, protože by si je stejně nikdo nekoupil ;-), se dala i na zahradničení. Zasadila do květináče několik pecek svého oblíbeného manga a zapíchla doprostřed klacek, kterého se měly rostlinky po vyklíčení držet. Po několika týdnech však v květináči vyrostla jediná věc, a to zelený lístek právě na tom klacku :-)) Vidím, že ani tato oblast nebude pro Kajli ta pravá ;-)

 

sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.