1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Editorial knihovny Návodů č. 75 Ing. Miroslav Moucha | 1. 1. 2007

Ahoj u updatu č. 75!

Nový rok 2007 je tady a s novým rokem přinášíme i nové updaty. Všem našim čtenářům, uživatelům, autorům i přispěvatelům přejeme do nového roku vše nejlepší. Čtěte, pište, posílejte, ať se ten váš Cheater ve zdraví dočká i dalších let a na rozdíl od nás (kde je to nežádoucí) ať přibývá a tloustne a tloustne! :-)

 

Dnes pro vás nemáme žádné drby - nějak se přes svátky nic neposbíralo, všichni redaktoři byli zalezlí u svých stromků a ládovali se salátem a cukrovím (někteří drůbeží) a někteří se z toho doteď léčí (že jo, Honzo ? :-)). Místo toho se bychom se chtěli trošku pozastavit u problému, který se nám v poslední době objevil a hned upřímně dodáváme, že nás příliš netěší a to je vymazání položky (příspěvku) z databáze na žádost autora. Takže :

 

První a základní pravidlo zní: nikdy nic nemažeme, pokud k tomu nejsme donuceni hrubým násilím.

 

Druhé pravidlo zní: pokud bychom už chtěli - ne, nechtěli, ale museli něco vymazat, pak tedy pouze a výhradně na žádost autora a jenom autora (tedy nikoliv jen přispěvatele) a to pouze za podmínky, že bude uveden pádný a legitimní důvod takové žádosti. Žádný dostatečně pádný důvod nás teď zrovna sice nenapadá, ale stejně se budeme každou takovou žádostí zabývat zvlášť, žádné paušální řešení nebudeme zavádět.

 

Třetí pravidlo - pokud s autorem nebude rozumná řeč a bude trvat na vymazání svého textu, určitě bude muset počítat s tím, že jeho text nevymažeme hned, ale navrhneme mu "výpovědní" lhůtu, která nám poskytne čas k zajištění náhradního textu. Nechceme přece náš program ochuzovat - vyměnit návod za jiný, pokud možno stejně kvalitní, nebo ještě lepší je určitě vhodnější řešení pro všechny. Lhůta bude stanovována individuálně podle druhu textu, délky textu a dalších parametrů.

 

A teď si to trochu shrňme :

 

1) Které příspěvky určitě mazat nebudeme ?

Rozhodně nebudeme likvidovat cheaty a tipy ke hrám, jednak bychom šli přímo proti filosofii našeho programu a jednak pravidlo č. 2 říká "pouze na žádost autora" a my v knihovně cheatů máme přece jenom samé přispěvatele, neníliž pravda. Také nebudeme mazat návody a texty, které pro nás autoři napsali exkluzivně.

 

2) A které bychom mohli smazat (i když VELICE neradi):

Návody, průvodce a jiné autorské texty, pokud bude žádost řádně odůvodněna a pokud budou následná jednání s autorem neúspěšná.

 

Omlouváme se, pokud se vám třeba předchozí řádky zdají příliš tvrdé a naše nechuť k mazání textů příliš zřejmá, ale opravdu nechceme poškozovat náš program i vás, naše čtenáře a uživatele odebíráním návodů jenom proto, že se některý autor špatně vyspal, nebo mu přelítlo něco přes nos a on se najednou rozhodl, že nás už nemá rád.

 

A to, to, to je (pro tentokrát) už opravdu vše, přátelé! :-)

 

Mirek Moucha, Honza Svatoš a Michal Deus

Novější zpráva: Editorial č. 76
Starší zpráva: Editorial č. 75
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.