1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7

Vítejte na novém webu! Ing. Miroslav Moucha | 29. 5. 2016

Mám něco napsat do novinek. Ale co psát, když jediná a vůbec největší novinka je to, že se tohle všechno povedlo a že tohle vidíte a můžete číst? Je to úplný a absolutní přelom a přerod v historii Cheatra, zemětřesení, jaké tady ještě nebylo a - podle mě - už ani nebude. I přede mnou byly nové stránky Cheatra dlouho utajovány, takže na to koukám úplně stejně jako vy a říkám si, že je to úplná a naprostá bomba!! Myslím, že se mnou budete souhlasit, že se to Honzovi (a hlavně a především díky němu) opravdu povedlo, nové stránky prostě dokonale navazují na původní offline program barevně i graficky (o obsahu samozřejmě vůbec nemluvím), nenacházím nic, co by se dalo novému kabátu Cheatra vytknout. Doufám, že i vám se bude také tak líbit a podnítí vás to k další, nebo nové spolupráci s námi, protože bez ní se takovýhle projekt prostě dělat nedá. Pište, pište a posílejte nám své příspěvky, nebo jenom své názory a návrhy, anebo jenom dotazy na to, co vás kolem projektu i kolem nás samotných zajímá (třeba kdy si konečně Honza vyrobí vlastního malého programátora cheaterovských stránek :-)). Budeme se poctivě snažit odpovědět na každý dotaz, který dostaneme.

Moc se těšíme na všechny vaše příspěvky a nezbývá nám, než popřát novému - nebo spíše staronovému projektu, aby našel hodně příznivců a ještě hodně dlouho nám vydržel a vzkvétal a košatěl. Rozhodně si to zaslouží! Dívejte se, prohlížejte si, užívejte si to a hlavně - pište, pište, pište!

Za redakci Scorpions WinCheatra Mirek Moucha a Honza Svatoš & Veronika Kailová a Honza Krajdl a všichni, kteří se na tomhle úžasném fénixovském přerodu podíleli!

 

Novější zpráva: Novinky ze zákulisí
sipkaArchiv zpráv: výpis všech novinek
sipkaÚvodní stránka: zpět na start
CHEATY & NÁVODY ONLINE PC, Xbox, Playstation
a Nintendo Wii zde!
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2023 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.