1. Další naše weby:
  2. Gta.cz
  3. Mafia & Mafia 2
  4. NFS
  5. S.T.A.L.K.E.R.
  6. Gothic
  7. Worms
  8. Vietcong
  9. T-Games
  10. Webtech

Děkujeme Vám, že máte zájem stahovat soubor:

Vyčkejte prosím, až uplyne odpočet, poté můžete začít stahovat:

7
Knihovny online
Vyhledat hru:
Hledáte tady Váš WinCheater 2?
Tak to pojďte sem!
Chrome
K této hře bylo nalezeno více záznamů:
Chrome - návod

Napsáno exkluzivně pro www.cheater.cz - všechna práva vyhrazena. K uveřejnění potřebujete náš souhlas - pište na scorpions@seznam.cz.Chrome je jiná 3d střílečka, než ostatní, zde nelze uplatnit tupou taktiku, vstoupit do místnosti a všechny postřílet - takový styl hraní si moc dlouho neužijete. Hlavní důvodem je, že vaše zbraň není nijak přesná, takže musíte zaměřovat abyste něco zasáhli, což nutí hrát spíše taktickým způsobem, tzn. dělat co nejméně hluku a pohybovat se a zabíjet potichu, dále nepřátele vás hodně bolestivě zraňují a lékárnička vás hned nevyléčí.


A. Rady


Na většinu nepřátel vám postačí pistole s tlumičem - ze začátku, pak samopal, později sniperka. Ve výbavě vám nesmí chybět lékárnička, tak aspoň 4, jejich spotřeba je extrémní, takže nezapomeňte prohledávat zabité nepřátele, kteří kromě lékárniček mohou mít spoustu dobrých věcí nebo přístupových karet. Další nezbytností je dalekohled, ten kromě toho, že s nim uvidíte do dálky, dokáže automatický zaměřovat nepřátele, což je neocenitelné v nepřehledném terénu, kde se nepřítel schovává za keřem.


Dalším vybavením, ale již permanentním, jsou implantáty. Je jich 7, avšak jejich použitím se vyčerpává vaše psychická energie (modrý proužek v pravém dolním rohu), po naplnění modrého proužku dostanete zraněni, takže včas implantáty vypínejte.B. Návod


1. Prologue


Po přistání můžete absolvovat trénink, nebo jít rovnou na věc.


Nejdříve otevřete bednu, uvnitř najdete zbraně a nějaké vybavení. Následujte kámoše až k mostu, kde zabte oba chlápky, při následném vniknutí do objektu však budete zastavení sniperem na věži. Pointer vám řekne, abyste ho sejmuli. Takže běžte směrem ke sniperovi, ale cestou se schovávejte za stromy, pod sniperskou věži je chlápek, toho zabte, pak vyjeďte výtahem na věž, kde proveďte popravu snipera. Oberte ho o jeho pušku a v bedně je munice, vašim úkolem bude krýt Pointera, takže zabte pomocí sniperky všechny nepřátele okolo základny, chvílí posečkejte, pak se objeví další houf nepřátele a dokonce i jeep, všechny je pobijte, pak běžte do základny asistovat kámošovi.


Po vstupu se dejte do výtahu, který vás odveze do LEVEL 3, najděte dveře do SECTOR B, přivolejte si výtah a jeďte dolů. Do SECTOR F se nedostanete, proto použijte malý výtah uprostřed místnosti a sjeďte dolů. Zde zjistíte, že Pointer vás zradil, vyjeďte výtahem nahoru, jenže tentokrát je to samý nepřítel, takže je zabte a vlezte do SECTOR F, kde pomocí počítače otevřete dveře do SECTOR C až ke dveřím RESRICTED AREA. Zjistíte, že dveře jsou zakódované, běžte ke dveřím do SECTOR B a za nimi se objeví Carrie, výměnou za otevření dveří ji budete chránit. Spolu s ní jeďte výtahem na střechu - ROOF, tam zabte kulometčíka a chlápka vedle něho, běžte ke kulometu a sestřelte přilétající transportér. Až to bude vyčištěné, spolu s Carrie nastupte do dalšího výtahu, kterým se dostanete ven z komplexu, naskočte do vznášedla a následujte ji až k lodi.


2. Containers


Vašim následujícím úkolem je najít 2x kontejnery obsahující čip. Před misi se vybavte, zde doporučují pistoli s tlumičem a samopal podobný uzině a zbytek je na vás. Carrie vám na mapě označila místa, kde se nacházejí kontejnery, tak se dejte k nejbližšímu, tedy 1a označenému na mapě. Po chvilce se dostanete k bednám a několika strážím, zabte je všechny a mezi bednami najdete kontejner obsahující čip. Pokračujte dále do místa 1b, opět zde najdete bedny a mezi nimi je hledaný kontejner.


Carrie vám řekne blíže o této oblasti a také o žoldákovi Dexonovi, který je možná pirátem a postavil si na této planetě svůj úkryt. Takže pokračujte podle pokynu Carrie do místa, nyní objevené na mapě 2a, je to oblast plná kontejneru poblíž vody, zabte nejdříve odpor, pak najdete 4 otevíratelné bedny obsahující výbušninu.


Následně se vydejte do místa 2b, vlezte do komplexu, pak výtahem se dostanete na střechu, kde na vás čeká loď, nastupte a budete odvezení do 2c. Odtud vlezte do budovy s označením ENTRANCE, pak výtahem dolů do SECTOR E, pak žebříkem nahoru k počítači. Počítač po vás chce heslo, ale vy žádné neznáte, takže stiskněte HACK. Hackování je jednoduché, stačí najít dva stejné obrazce v určitém limitovaném tahu, hackování bych přirovnal ke hře PEXESO. Pokud jste překonali PEXESO, pak klikněte na vypnutí laserové ochrany. Nyní běžte do SECTOR F, kde se nalézá další počítač, ten také hackněte, čímž se vám zpřístupní dveře do RESTRICTED AREA. Běžte do SECTOR E, přes EXIT, pak výtahem dolů do LEVEL 1, kde se nachází RESTRICTED AREA. Pomocí žebříku se dostanete až k hlavnímu počítači, umístěte výbušniny pod 3 počítače, pak máte 5 minut abyste opustili prostor.


Až vylezete na povrch, tak projděte přes malý průsmyk, pak utíkejte směrem od místa, kde jste sbírali výbušniny (2a), pokud se tam dostanete včas, tak u vody na vás čeká vznášedlo, do kterého nastupte.


3. Dexon


Cíle nejsou označeny na mapě, takže od místa startu se dejte směrem k severovýchodu, po chvílí se dostanete ke dvěma bunkrům. Běžte tedy ke vzdálenějšímu bunkru, pak výtahem se dostaňte do SECTOR A, přes rampu se dostaňte k dalšímu výtahu a vyjeďte nahoru do SECTOR B. Tam na vás již čeká počítač, který hackněte, čímž se otevřou dveře od RESTRICTED AREA. Běžte k těmto dveřím, pak nahoru do LEVEL 3, uprostřed místnosti se nachází výtah, kterým sjeďte dolů, tady na vás čeká další počítač. Hackněte ho, pak shlédnete animaci, kde se vám otevřely dveře do druhého bunkru, takže se tam vydejte. Cestou si dávejte pozor před robotem. Dostaňte se ke dveřím do SECTOR F, ten je však zabarikádován sudy, do kterých střelte, za nimi na vás již čeká hledaný Dexon. Po jeho rozdrcení se otevřou dveře s hromadou vojáků a jeden z nich má u sebe raketomet, takže  se rychle schovejte za bednami a postupně je zabíjejte, seberte od padlého nepřítele raketomet a s ním vyběhněte ven, uvidíte Dexona u lodi - zrovna nastupuje. Připravte si raketomet a sestřelte ho dolů. Běžte k troskám lodi.


4. Shybkov


Projděte průsmykem, na jeho konci však směrujte nikoliv k bodu 2, ale běžte směrem k bodu 1, přes planinu a bažiny se dostanete k plotu, zabte stráže a přelezte plot.


Až se dostanete k budovám, tak spatříte budovu s laserovými ploty, tam schovávají Shybkova, takže je nutné ploty deaktivovat. Všechny budovy jako je STORAGE neobsahují nic cenného, takže je zbytečné tam chodit. Na konci základny se nachází plot a poblíž je budova, kde u vchodu hlídá kulometčík, vlezte do této budovy, uvnitř projděte přes dveře s červeným tlačítkem až k počítači, který hackněte, čímž vypnete laserový plot. Běžte zpět k této budově, vstupte však do vyšší budovy, protože u té nižší jsou u dveří automatické kulomety. Uvnitř vyjeďte výtahem do LEVEL 4 a stále pokračujte přes SECTOR E, pak opět výtahem, tentokrát dolů, kde se již nalézá počítač, který opět hackněte, čímž vypnete obranu u druhé budovy.


Běžte tedy do druhé budovy a přes SECTOR A se dostanete až k hledanému profesorovi, s ním utíkejte ven a nastupte do vozu, on bude řídit a vy se postaráte o kulomet.


Prostřílejte si cestu přes nepřátelskou základnu až do místa, kde na vás již čeká transport na loď.


5. Brown´s daughter


Kolonisti z Terbonu jsou ohrožení nájezdníky, vaším úkolem je nyní osvobodit dceru velitele kolonistů a vrátit zpět generátor. Po rozloučení s Brownem vám Carrie řekne o možnosti, jak odlákat nepřátele, takže běžte směrem ke skladišti, přes brod a cestou se vyhněte robotům. Až se dostanete ke skladišti, tak uvnitř umístěte výbušninu, pak utíkejte ven. Poblíž by měla být nějaká vznášedla, takže do nich naskočte a dejte se směrem k bunkru, kde je hledaná osoba. Mezitím vám Carrie řekne, že všechny roboty směřují k místu výbuchu. Před bunkrem pomocí vznášedla přejeďte všechny nepřátele, pak vystupte a dodělejte zbývající chlápky. Až bude v okolí bunkru čisto, tak vlezte dovnitř a spolu s Lisou utíkejte k obřímu náklaďáku.


6. Hannibals


Naštvali jste nájezdníky, nyní jejich kroky míří na kolonie, vašim úkolem bude bránit kolonii zuby nehty. Pokud zemře vetší počet kolonistů, pak musíte hrát znova, takže hned jak uvidíte nepřítele, tak ho bez váhání zabte.


Zůstaňte u první barikády, zabte přibíhající nájezdníky, pak se dejte ke druhé barikádě, ale náhle se objeví tank. Bohužel kolonisté nedisponují zrovna těžkými zbraněmi, takže to bude opět na vás. Přijede jeep, do kterého nastupte. Jeep vás odveze do místa, kde již musíte doběhnou na zadní část tanku a vložit tam bombu. Tato oblast je tímto v bezpečí, přijede pro vás transportér a odveze vás do další části. V lodi si seberte granáty a raketomet, až bude loď nad nepřátelským stanovištěm, tak jim tam hoďte pár granátů. Po vybití nepřátel vás loď odveze do dalšího místa, připravte si raketomet, protože tady na vás bude číhat několik robotů, pobijte všechny roboty i nepřátele, pak se objeví nepřátelský boss v robotovi, připravte si raketomet a několika ran ho sundejte. Silné poškození robota nutí jejich šéfa, aby vylezl ven, dodělejte nepřítele a bude klid.


7. Shuttle


Tahle mise je pěkně tuhá, zde nesmíte spustit poplach. Do výbavy si vemte rozhodně pistoli s tlumičem a také maskovací zařízení, které vás učiní částečně neviditelnými. Začneme s místem 1a, zde se nachází 1. protiletecká obrana. Až dorazíte do komplexu, tak nepřátele zabte, pokuste se vejít dovnitř, ale nejde to. Carrie vám řekne o možnosti potrubí. Nalevo od komplexu se nachází žebřík, kterým se dostanete přes potrubí dovnitř. Přes několik dveří a výtahů se dostanete do LEVEL 2, pak do SECTORu A, kde uvnitř je hledaný ovládací panel SAM, zabte také chlápka v obleku, ten u sebe má maskovací zařízení a přístupovou kartu. Samopalem zničte ovládací panel.


Vydejte se do 1b, opět potichu a opatrně se dostaňte ke komplexu. Pomocí přístupového klíče získaného z 1a se dostanete přes dveře. Opět najděte ovládací panel a zničte ho.


Venku na vás čeká vozidlo, který můžete použít pro rychlejší cestování do 1c, ale doporučují vyhnout se po cestě nepřátelům.


Do 1c se hned nedostanete, ale musíte najít dveře označené ENTRANCE, tam najděte počítač a otevřete s ním bránu do komplexu. Od brány se dejte doleva až k dalšímu ENTRANCE, opět je uvnitř počítač, kterým otevřete další bránu.


Od této brány se dejte do komplexu před vámi, je tam komunikační zařízení, uvnitř zabte vše, opět potichu, pak dvěma výtahy se dostanete do LEVEL 4, zde najdete počítač, kterým otevřete bránu, pak běžte do SECTOR A, kde je další počítač, který si hackněte, abyste vyřadili komunikační zařízení.


Vyjděte ven a projděte otevřenou branou směrem k 1c, tady už můžete střílet jak diví, běžte k poslednímu SAM-SITE a zničte jeho ovládací panely. Vyjděte ven a směřujte kroky ke garážím, nachází se tam robot, s ním se dostaňte do budovy s přistávací plochou za garáží. Před budovou vystupte a vlezte dovnitř. Probijte se na střechu, ale cestou si nezapomeňte vzít leteckou kombinézu. Na střeše již na vás čeká hledaná loď, která vás dopraví na orbitální stanici.


8. Code key


Sice na sobě máte nepřátelskou kombinézu, ale pokud se přiblížíte k hlídkám, tak vás poznají a je konec mise, takže se nepřátelům radši vyhněte, jinak byste tuto misi museli opakovat. Seberte z bedny samopal s tlumičem a maskovací zařízení. Běžte od lodi směrem ke dveřím, pak výtahem dolů do SECTOR A, přes SECTOR B  do výtahu, kterým se dostanete do SECTOR C, zde se nalézá mnoho vybavení a lékárniček. Vraťte se zpět do SECTOR A, použijte počítač na otevření dveří do RESTRICTED AREA. Za těmito dveřmi se dejte do STORAGE, zde si trochu pohrajte s počítačem, pak přejděte do další místnosti, tam se nalézá další počítač, ten otevře dveře, které shlédnete v animaci, takže se vydejte k těmto dveřím. Odtud nastupte na výtah, kterým se dostanete do SECTOR D, i zde se nalézá další počítač, ten otevře další RESTRICTED AREA, projděte dveřmi přes rampu k těmto dveřím, pak výtahem do LEVEL 3, zde najděte dveře do GENERATORS, uvnitř je několik dobře ozbrojených chlapů, po jejich likvidaci se dejte k počítači, který hackněte, čímž vypnete na 30 sekund gravitaci, vyjděte ven z místnosti k zábradlí, odtud skočte na plošinku pod vámi. Dole opět hackněte počítač, po získání dat přeskočte přes zábradlí na kovový trám, odtud pak skočte na rouru. Prolezte ji, dokud se nedostanete do místa, kde jsou prasklé mříže, ty rozstřelte, pak slezte po bednách dolů. Pak se dejte směrem k výtahu do LEVEL 2, zde se nachází místnost s počítačem, který hackněte pro získání dešifrovacího algoritmu. V dané místnosti rozstřelte na podlaze mříž, dole pak skákejte po bednách do potrubí, opět projděte dál, dokud se nedostanete na přistávací plochu s laserových plotem. Bohužel na vás již čeká pěkně tvrdá létající ženská, střílejte dokud se její zdraví nedostane na 0%, pak hackněte počítač abyste vypnuli laser a nakonec nastupte na loď.


9. Nicole´s crash


Po přistání se dejte podél cesty, dokud nenarazíte na 2 chlápky se vznášedly, oba zabte a naskočte do vznášedla. Po chvílí dostanete od Carrie pokyn, kde se nalézá loď, takže tam jeďte a pobijte všechny nepřátele, ale záhy zjistíte, že Nicole tady není. V rádiu se dozvíte o její pozici, takže si počkejte na odvoz do dolu.


10. Nicole Parker


Podél cesty se dostanete k překážkám, odtud se dejte do budovy s ENTRANCE, hackněte počítač, čímž si zpřístupníte průchod. Vylezte ven a pokračujte směrem k Nicole. Cestou narazíte na most a uprostřed je hořící náklaďák, obejděte ho a pokračujte  v cestě, kousek dál na vás čeká vozidlo, takže neváhejte a použijte ho. U další překážky je nutné opět vystoupit z vozu a vlézt do ENTRANCE a hacknout počítač, dál už na vás čeká cesta k dolu. Uvnitř dolu sjeďte výtahem dolů do velké místnosti s bednami a všechny nepřátele zabte, jinak vám budou překážet v nadcházejícím boji. Po vyčištění se dejte po žebříku nahoru, pak výtahem do LEVEL 3 do SECTOR A, zde se nachází počítač, který hackněte. Shlédnete animaci, kde jsou odblokovaný zámky od zamčených dveří, dejte se tam. Uvnitř je již hledaná Nicole, která vám řekne o nepřátelském veliteli, který má v rukou usvědčující data, takže vyjděte a setkáte se známým Dexonem, kterého jste už jednou zabili, tentokrát je mnohem lepé vyzbrojen, takže miřte dobrými ranami do hlavy. Až zhebne, tak z jeho těla seberte hledaná data, se kterými se vraťte k Nicole.


11. Warehouse


Vašim úkolem je zničit 2 kontejnery obsahující smrtící virus. Od místa startu se dejte směrem k bodu 1. Je tam malý komplex, který vyčistěte, před vchodem do objektu stojí kulomet. Kulometem postřílejte chlápky, kteří přiletí v transportéru, pak vstupte dovnitř a najděte výtah. Vyjeďte nahoru a v jednom z pater se nalézá chlápek v obleku, toho zabte a seberte mu z jeho těla přístupovou kartu.


Nyní se vydejte směrem ke kontejnerům 1a. Před nepřátelskou základnou se nachází budova s označením RESTRICTED AREA, pomocí přístupové karty se dostanete dovnitř. Uvnitř je počítač, kterým otevřete bránu do základny.


Vpravo od brány je ENTRANCE, takže tam vstupte, sjeďte výtahem dolů až do LEVEL 3, pak do SECTOR E. Do SECTOR F nemůžete, protože je tam na stropě kulomet, takže si zaskočte do SECTOR D, kde naleznete počítač, ten deaktivuje kulomet. Uvnitř SECTOR F je další počítač, který vám zpřístupní dveře do RESTRICTED AREA, takže běžte k těmto dveřím.


Vyjeďte výtahem nahoru do LEVEL 1, pak do ENTRANCE, uvnitř je počítač, kterým vyřadíte další kulomety. Běžte ke dveřím, kde jsou již vyřazené kulomety, za nimi slezte po žebříku dolů, pak výtahem 2x nahoru, tam naleznete chlápka v obleku, toho zabte seberte mu přístupovou kartu. Výtahem teďka sjeďte o patro níže, pak do SECTOR B, tam naleznete bednu se symbolem Bio hazardu, na ni položte bombu.


Dostaňte se na povrch, na nádvoří se dejte ke dveřím RESTRICTED AREA, uvnitř je počítač, kterým otevřete bránu poblíž. Projděte bránou, pak výtahem dolů, pak stále dopředu, dokud nedorazíte k výtahu, zde se ozve váš starý kámoš Pointer a zdrhá s nákladem nanoviru pryč, počkejte ve výtahu, dveře vám otevře Nicole.


12. Laboratory


Při výběru zbraní si můžete všimnout, že si můžete vzít super sniperku, tak ji neváhejte sebrat, bude se vám v této misi hodit.


Po přistání se dejte směrem k SAM-SITE a Nicole se vydá směrem k základně, pomocí sniperky můžete v pohodě zdálky odstřelit všechny stráže okolo SAM-SITE, po jejich vybití vstupte dovnitř, hackněte počítač, pak ji rozstřílejte a ozve se Nicole, že vám otevřela bránu. Vyjděte ven a zabte přijíždějící stráž a naskočte na vozidlo, kterým se rychleji dopravíte na základnu.


Vstupte do ENTRANCE, přes SECTOR A a SECTOR B, použijte výtah, který vás odveze do LEVEL 2. Po pravé straně zničte skla, po bednách se dostanete dolů, pak použijte výtah a vyjeďte nahoru do SECTOR E. Tam shlédnete zabití Nicole, hackněte přístupové dveře k Nicole, pak pokračujte dveřmi dál. Vyjděte ven a uvidíte, jak Pointer opět odlétá, ale nechal vám tam společnost 5 ostrých chlapů.


13. Nanovirus


Hned na začátku je pro vás připraven kráčející kolos, takže naskočte. Tento kolos má dvě zbraně - kulomet a dělo. Běžte podél průsmyku, cestou vše zničte. Až dojdete k mostu, tak nepřátelé je odpálí, takže si vystupte, pak běžte doprava, kde je malý průchod na druhou stranu.


Stále dopředu až ke komplexu, zabte chlápky před vstupními dveřmi, u jednoho z nepřátel naleznete přístupovou kartu, čímž se dostanete do objektu. Projděte SECTOR A, pak SECTOR B, objeví se Pointer, pronásledujte ho do SECTOR C , vylezte pak po žebříku nahoru, tam se nalézá počítač, ten vám otevře dveře do RESTRICTED AREA, uvnitř již na vás čeká Pointer, takže ho zabte pro klid duše.


Když už si myslíte, že je klid, tak se vám ozvou ze společnosti Zetrox, pak Core Tech a nakonec kolonisté z Terbonu, vaším dalším úkolem bude přidat se do jedné ze tří skupin.


Finále A - Zetrox


V bednách poblíž místa, kde stojíte je raketomet, spolu s dalšími chlápky budete bránit prostor a samozřejmě nesmíte dopustit velké ztráty ve vlastních řadách. Nejdříve na vás zaútočí kráčející Walkery, pak transportní letoun s výsadkem a nakonec vás napadnou vozidla, takže raketomet to opět zvládne.


Finále B - Core Tech


Jste v průsmyku, pokračujte dále, tam již na vás čeká malá skupinka kolonistů s vozidlem, zabte je. Naskočte na vůz a jeďte směrem ke kolonii, zabte všechny nepřátele, pak vstupte do ENTRANCE, pak k dalšímu ENTRANCE, zastřelit kulometčíka, pak do další ENTRANCE, projděte chodbou do RESTRICTED AREA, přes chodbu doleva až do SECTOR B, pokračujte dále, dokud se nespustí animace s vaším hlavním nepřítelem, pronásledujte ho a pak ho zabte.


Finále C - Kolonisté


Opět zde nesmí zemřít větší množství vašich lidí. Hned na začátku si naskočte na raketometnou věž a odstřelte s ní všechna vozidla, pak se zboku základny objeví 2 vozidla, zabte jejich řidiče a naskočte na jedno z nich a sestřelte dva letouny, pak přiletí dvě transportní lodě s výsadkem a nakonec se nepřátelům podaří vniknout do hlavní budovy, takže se tam vydejte a zabte veškerý odpor. Na konci na vás čeká deaktivace bomby a poslední střetnutí s velitelkou Zetroxu.


KONEC.

Podpořte nás koupením hry:

Partneři a přátelé:

Copyright (c) 1996 - 2019 Jan Svatoš a Ing. Miroslav Moucha
Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem a jejich přebírání bez souhlasu autora je výslovně zakázáno.